Jump to content
IGNORED

NFL 2015


renne

Recommended Posts

 

Debeo + lud ko struja.

 

Trebao da bude medju prvih pet pikova u draftu, ali je zbog pusenja marihuane pao u drugu polovinu prvog kruga. Umalo se pobio sa trenerom Grin Beja jer je prilikom intercepcije nokautirao igraca napada Grin Beja tako sto mu se bukvalno celom tezinom lansirao u glavu. To je tad bilo legalno. Poznat po sukobu sa Keyshown Johnsonom dok su igrali u Tampi. Taj sukob se nastavio i kada su se penzionisali. Keyshown je imao svoju emisiju o unutrasnjem dizajnu kuca (sto se smatra gej zanimanjem), na sta je Sapp rekao "Keyshown, thanks for proving my point that you're a little bitch". Kad je igrao u Oklandu, pricao je da je (sada pokokojni) vlasnik imao obicaj da telefonom zove trenera da mu kaze koju akciju da igra (toss the ball to Randy Moss). Jednom je postigao tachdaun i poceo da djuska kao Beyonce (ne zelite da vidite taj video).

 

Bio je jedan od najboljih Defensive Tackles ikada. Uzmi dres, al ne Tampe nego Raidersa. Bices gangster samo takav.

:Hail:

Link to comment
  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    222

  • teacher

    181

  • Frank Pembleton

    151

  • Strahan

    122

Top Posters In This Topic

Posted Images

hvala coach coughlin, a sad neka dovedu ex trenera tampe :frust:

 

trenutni kandidati su da se čovek uplaši:

 

- adam gase, bože samo ne on

- teryl austin, DC lionsa, wtf

- spagnuolo, DC najgore odbrane u ligi?

- ben mcadoo, jedini kojeg bih podneo, ali ipak...

 

slažem se sa komentarom na vest o kandidatima:

 

 

All the candidates irritate me. Mara should tell Coughlin that he made an error; we want you back and to show you how serious we are, we'll give you a nice raise.

Link to comment

Realno od svih timova koji traže HC mislim da su NYG verovatno najprivlačniji, ovi ostali su svi u nekom onako vidljivom raspadu. E ali zato to mesto ima i zajebane zahteve i van samog trenerskog mesta, jbga New York...

 

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

možda je bolji tenesi, imaju dobrog mladog qb-a, prvi pik na draftu i relativno niska očekivanja... mada tenesi traži i gm-a.

E znao sam da mi neko fali, da u pravu si...
Link to comment

Krecu tekme veceras, dajte pikove. :)

 

Chiefs, Bengals, Seahawks, Packers

 

Lynch ne igra. Bice zajebano i Steelersima i Seahawksima bez najboljih RB. Kazu da ce ova tekma u Minneapolisu biti jedna od najhladnijih u istoriji. I pored toga, mislim da Seattle ima lakseg protivnika (ako se za playoff ekipe uopste moze reci) i da ce Steelersima biti mnogo teze.

 

Skins-Packers je tek luda tekma. Skinsi u opasnoj formi i Cousins baca odlicno ali mislim da su Packersi i ovako uzasni tezi protivnik od bilo koje ekipe koju su dobili u poslednjih mesec dana.

Link to comment

 

 

Očekivano. Mada sam mislio da će Coughlin da uzme Tampu ili Tenesi.

Sent from my iPad using Tapatalk

Voli hladnocu ;)

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Kansas, Pittsburgh, Seattle i neka bude Green Bay.

Bengalsi i dalje bez Daltona, imamo realnu sansu za prolaz. Kansas je nanizao dosta pobeda, dajem im prednost veceras. Seattle je najveci favorit ove runde, Minnesota je one-trick pony i pobeda gostiju deluje izvesno. Packersi su mi velika nepoznanica. Jedan od najboljih napada lige se obrukao par puta, u zavrsnici sezone. Washington je prosao u najkilavijoj diviziji, mada se mora reci da igraju solidno. Ipak tipujem na goste, mada ne bih stavio novac na njih(voleo bih da Green Bay prodje).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...