Jump to content
IGNORED

NFL 2015


renne

Recommended Posts

hehe, verovatno venom pusta otrovne (ko bi rekao) strelice u pravcu teachera. dakle, ne pickovi sa drafta - nego int.

I meni posle došlo u glavu pick 6 ;)
Link to comment
  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    222

  • teacher

    181

  • Frank Pembleton

    151

  • Strahan

    122

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eli-u zadrhtala brada...

 

Inače jel TC pali u penziju ili je raspoložen za još jednu šljaku?

Pa ima price da nece u penziju, ali realno vreme je...

Link to comment

Pa ima price da nece u penziju, ali realno vreme je...

Čovek ima više energije u sebi nego bilo koji mladi trener. Mislim da je jako glupo što je on platio ceh za ovako skrojenu ekipu, a čovek koji je direktno odgovoran za roster je ostao na poslu.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

Čovek ima više energije u sebi nego bilo koji mladi trener. Mislim da je jako glupo što je on platio ceh za ovako skrojenu ekipu, a čovek koji je direktno odgovoran za roster je ostao na poslu.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

To je sad izgleda trend u NFL.  Treneri dobijaju pedale a GMs koji su im napravili te krseve od timova ostaju.

Link to comment

Čovek ima više energije u sebi nego bilo koji mladi trener. Mislim da je jako glupo što je on platio ceh za ovako skrojenu ekipu, a čovek koji je direktno odgovoran za roster je ostao na poslu.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Naravno ja sam to mislio , u smislu, da mozda liga ne zasluzuje da on gekne na terenu...

A vidim da su glavesine kroz novinare pustile pricu da da su ovome dali "poslednju sansu"...

Link to comment

To je sad izgleda trend u NFL.  Treneri dobijaju pedale a GMs koji su im napravili te krseve od timova ostaju.

 

Eh pa to je slucaj i van sporta , ovi sa vrha dele bonuse a "sljakeri" se prate na kapiju...

Link to comment

Čovek ima više energije u sebi nego bilo koji mladi trener. Mislim da je jako glupo što je on platio ceh za ovako skrojenu ekipu, a čovek koji je direktno odgovoran za roster je ostao na poslu.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

A sad ozbiljno i bez (pod)zajebavanja. Covek je bio 12 godina trener, a retke su godine da mu se nije drmala™ stolica. Od tih 12 godina, pet puta je bio u plejofu i tri puta ispao u prvoj utakmici. Da u ostala dva nastupa nije uzeo titulu, odavno bi dobio pedalu. Sve u svemu, mislim da vise timova treba da pokazu takvo strpljenje (jer se uglavnom isplati), ali i ovoliko koliko je izdrzao je uspeh za NFL uslove. Chip Kelly je dobio nogu, a imao je bolje rezultate u prve tri sezone nego Coughlin i pritom to niko ne dovodi u pitanje.

Link to comment

A sad ozbiljno i bez (pod)zajebavanja. Covek je bio 12 godina trener, a retke su godine da mu se nije drmala™ stolica. Od tih 12 godina, pet puta je bio u plejofu i tri puta ispao u prvoj utakmici. Da u ostala dva nastupa nije uzeo titulu, odavno bi dobio pedalu. Sve u svemu, mislim da vise timova treba da pokazu takvo strpljenje (jer se uglavnom isplati), ali i ovoliko koliko je izdrzao je uspeh za NFL uslove. Chip Kelly je dobio nogu, a imao je bolje rezultate u prve tri sezone nego Coughlin i pritom to niko ne dovodi u pitanje.

 

da jbt, da nije uzeo dva superbowla bio bi golo govno... :rolf: 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...