Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

Borjan - Rados - NLP - Djole - Pavlovic - Culum - Brzi - Kolarevic - Anton - Djuricko - Pejca 

 

Sta li ce od ovo da ispadne ...

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

Borjan - Rados - NLP - Djole - Pavlovic - Culum - Brzi - Kolarevic - Anton - Djuricko - Pejca 

 

Sta li ce od ovo da ispadne ...

Brza i pokretna sredina-napad. Brzi vadi prosek :D

Link to comment

Brza i pokretna sredina-napad. Brzi vadi prosek :D

 

Kolko citam txt prenos na mozzart-u, ovog proleca nismo ovako defanzivno krenuli ...

Link to comment

Kolko citam txt prenos na mozzart-u, ovog proleca nismo ovako defanzivno krenuli ...

Ja ne mogu ni na Mozzart da čitam ali "kažu" da je OFK konkretniji...Voždovac vodi, daklem...D.Srem gubi ;)

Link to comment

Ja ne mogu ni na Mozzart da čitam ali "kažu" da je OFK konkretniji...Voždovac vodi, daklem...D.Srem gubi ;)

Toplica ?

Link to comment

Без Ћулума у среду.

Da l je neko sumnjao u njegov zuti karton...

 

 

47
 
Umalo da greška Dautovića skupo košta njegov tim, pokušao je da vreti loptu Zdjelaru ali je Pejčić bio brži i uspeo da preseče taj pas, odigrao je do Marjanovića koje je sa nekih 20 metara šutirao i pogodio prečku.
45'
 
Saša Marjanović šut u prečku!
45
 
Početak drugog poluvremena
Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment

 

"Još jedna utakmica u polusezoni bez primljenog gola. Žao mi je samo što ga nismo dali, a mogli smo i do sva tri boda", kratko je prokomentarisao trener OFK Beograda Dejan Đurđević, a mnogo rečitiji nije bio ni kolega iz Radničkog Milan Rastavac.

"Dosta teška utakmica. Veoma neugodan protivnik što se i osetilo na kvalitet igre. Zadovoljan sam što smo nastavili da osvajamo bodove, hvala igračima na dobroj igri. OFK Beogradu želimo sve najbolje".

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...