Jump to content

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

Eto da čitaš, šta sam ti preporučio, znao bi da Popara još nije spreman.. ;)

Reče Rasta da ima dovoljno dobrih rešenja za svako upražnjeno mesto... :s_p:

Vise mi to lici na motivacioni govor nego li na istinu. Ipak mnogo odskacu Aca, Popara, Marjanovic, Djuricko i Zemljanuhin. Moze da igra od starta Kolarevic ali uz Culuma to ima da se pretvori u defanzivu totale. Moze Pejca da se vrati u sredinu a Asceric u spic i to bi mozda bilo i najbolje resenje mada Asceric dao gol ali ne znaci da je izasao iz krize i da ce u subotu da poleti. Mrka nije najsjajnije resenje protiv OFKe i je licno ne bih imao muda da ga gurnem u startnu. Tomic nije dugo igrao i nije vezao propisno ni dve utakmice tako da ne verujem da ce njega da ubacuje u startnu. Paaa ne vidim bas da imamo jos neko resenje ???

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

Paaa ne vidim bas da imamo jos neko resenje ???

Paaaa jbm li ga...dač treba da imamo 20 kandidata za dva mesta?

U odbrani će verovatno kao ne bude spreman Bulatović da krenemo sa Bulatović D. Lakić-Pešićem,Djoletom i Pajom. Ako bude Radoš spreman upada umesto Djoleta. Ćulum je tu gde jeste...krenuće Zemljanuhin,Brzi,Ašćerić,Djuričko,Pejča. Pejču može da kombinuje i sa Mrkom, Šočetom, bez Ašćerića, sa Ašćerićem. Kolarevića sa Brzijem a Djuričko na krilo bez Ašćerića ali sa Pejčom...;)

Link to comment

Ne deluje mi kao da bi se prihvatio posla u Vojvodini.

Rastavac ima izuzetno pametne i inteligentne poteze. Ukoliko Vojvodina ne promeni politiku, neći ići tamo. U Nišu je već ''duže'' vreme, formirao je ekipu, izgradio odnos. Ukoliko bi se prihvatio posla u Vojvodini, morao bi to iznova da radi, to ne smatram pametnim potezom. Još kada se uzme u obzir kratka pauza između kraja ove i početka naredne sezone, neće imati vremena ni za šta. Ukoliko on ostane u Nišu, ostaće i kostur ekipe.

Mislim da će napustiti Radnički, ako ima ponudu Crvene Zvezde, Partizana ili ponudu iz inostranstva ( Zvezda i Partizan samo zbog CV-a ). Eventualno neka dobra ponuda FSS-a. Sve ostalo bi mu bio korak nazad.

 

Mada, postoji još mogućnosti za napuštanje Radničkog, koje ne zavise direktno od njega......već od kluba, grada i funkcionisanja Radničkog u narednom periodu.

Bilo bi bas neozbiljno da uprava Partizana otpust Kizu Milinkovica na kraju prvenstva, s obzirom da su on i Rastavac jedino iole kvalitetno od trenerske struke u JSL. Da li bi odlazak u Zvezdu ulepsao njegov CV i bio korak napred? Ja nesto nisam siguran da mu je ta muka u ovom trenutku potrebna.

 

Kako god, uprava ima istorijsku sansu da vrati Radnicki tamo gde mu je mesto. Mnogo toga nam se lepo poklopilo u drugom delu prvenstva i bilo bi greota da se to rasturi na kraju. Samo da "malo" srede finansije i mislim da veci deo tima zajedno sa trenerom ne bi imao nista protiv da ostane na Cairu i sledece sezone.

 

Ja sam za radikalne mere, il ce pravimo klub kako treba il ko zadnji nek ugasi svetlo. Ne bi mogao da podnesem ovo mrcvarenje kroz koje prolazi nas imenjak iz Kragujevca unazad tri sezone. da neki Zeleznik sa 3,5 slucajnih prolaznika na tribinama po mecu brise patos sa nama, neka fala. :fantom:  

Link to comment

Kao prvo,i ja kazem samo da Rasta ne ode,tu nema zbora,mnogo nam znaci.Svratio sam malo na trening pre par dana,opusteno i lepo rade po onoj vrucincini...strpljivo.Svidja mi se stil igre,taktika koju forsira,sve bolje to izgleda.Sto se Borjana tice,procitah da je odbio Zvezdu proslog leta kad je otisao u Bugarsku.Verujem da hoce u inostranstvo.Fora je da Zvezda hoce da proda Rajkovica i da napravi konkurenciju izmedju tri golmana,Kahrimana,Borjana i nekog omladinca.Videcemo gde ce i da li ce Borjan da ide...Fantastican je kod nas,naravno da bi extra bilo da jos malo ostane.

Link to comment

Sto se tice tima ja bih razmisljao mozda ovako,ako Popara ne bude spreman...

 

                                   Borjan

Bulatovic           Rados.B   L.Pesic            Pavlovic

 

                                    Culum

                      

 Str.Petrovic        Zemljanuhin    Marjanovic       Djurickovic

     (Mrkic)

                                    Pejcic

Link to comment

Paaaa jbm li ga...dač treba da imamo 20 kandidata za dva mesta?

U odbrani će verovatno kao ne bude spreman Bulatović da krenemo sa Bulatović D. Lakić-Pešićem,Djoletom i Pajom. Ako bude Radoš spreman upada umesto Djoleta. Ćulum je tu gde jeste...krenuće Zemljanuhin,Brzi,Ašćerić,Djuričko,Pejča. Pejču može da kombinuje i sa Mrkom, Šočetom, bez Ašćerića, sa Ašćerićem. Kolarevića sa Brzijem a Djuričko na krilo bez Ašćerića ali sa Pejčom... ;)

10636029_843040715730417_369342229294127

 

Link to comment

Bilo bi bas neozbiljno da uprava Partizana otpust Kizu Milinkovica na kraju prvenstva, s obzirom da su on i Rastavac jedino iole kvalitetno od trenerske struke u JSL. Da li bi odlazak u Zvezdu ulepsao njegov CV i bio korak napred? Ja nesto nisam siguran da mu je ta muka u ovom trenutku potrebna.

 

Kako god, uprava ima istorijsku sansu da vrati Radnicki tamo gde mu je mesto. Mnogo toga nam se lepo poklopilo u drugom delu prvenstva i bilo bi greota da se to rasturi na kraju. Samo da "malo" srede finansije i mislim da veci deo tima zajedno sa trenerom ne bi imao nista protiv da ostane na Cairu i sledece sezone.

 

Ja sam za radikalne mere, il ce pravimo klub kako treba il ko zadnji nek ugasi svetlo. Ne bi mogao da podnesem ovo mrcvarenje kroz koje prolazi nas imenjak iz Kragujevca unazad tri sezone. da neki Zeleznik sa 3,5 slucajnih prolaznika na tribinama po mecu brise patos sa nama, neka fala. :fantom:  

Mislio sam na to da bi sam zbog takvih varijanti napuštao Radnički ( taman posla da ga otpuste, to im trenutno nije ni na kraj pameti).

Nikako ne mogu da se složim da Kiza može uopšte da se stavi u isti koš sa Rastavcem. Dva najbolja trenera u Srbiji imaju Radnički Niš i Čukarički.....

 

Milinkovićev najbolji rezultat u karijeri je 4. mesto sa Spartakom......pored Spartaka je vodio još 9 klubova i ništa nije napravio. Sa Vojvodinom je imao jači tim nego Zvezda i Partizan( u ekipi imao Brkića, Vulićevća, Trajkovića, Mojsova, Medojevića, Kataija, Umarua...), pa je opet zauzeo standardno 3. mesto za Vojvodinu. Možda i ja imam malo predrasuda zbog toga što se vrti po superligi (BSK, Spartak, Vojvodina, OFK, Voždovac, Partizan ), a takvi treneri su mi totalno antipatični. 

Mnogo bitna stvar je i ta, kako igra ekipa, i na koj način se pobeđuje. Ekipe su mu uglavnom neubedljive i defanzivno orijentisane. Čak i sa Spartakom koji je bio 4. imao samo 34 golova na 30 utakmica. Tipičan trener za JSL, ni korak dalje. Moje neko skromno mišljenje.

 

Normalno da bi odlazak u Zvezdu zbog CV, mada i u bilo kom pogledu bio korak napred. Pre svega, otišao bi u klub gde su prioritet trofeji, što je svakako izazov. U takvim situacijama zbog lične promocije, lako će istrpeti da radi bez para ( poznat princip rada u Zvezdi ).

U CVu mnogo bolje izgleda da se radilo u CZV, nego u Radničkom, koliko god se to nekom ne sviđalo.

Mnogo je lakše naći posao sa malo jačim ugovorom nakon rada u Zvezdi. Što pokazuje i činjenica da su svi treneri nakon Zvezde nalazili pristojne angažmane po Belgiji, Grčkoj, Kini, Turskoj.......što svakako pretstavlja bitnu stvar za mladog trenera kao što je Rastavac, jer verovatno želi da obezbedi porodicu sa finansijske strane.

 

Sa moje tačke gledišta, jedino bi razumeo te odlaske kada je u pitanju JSL, u suprotnom će i on postati JSL vrteška trener..... ( kao Bekvalac, Milanović, itd)

Link to comment

Mislio sam na to da bi sam zbog takvih varijanti napuštao Radnički ( taman posla da ga otpuste, to im trenutno nije ni na kraj pameti).

Nikako ne mogu da se složim da Kiza može uopšte da se stavi u isti koš sa Rastavcem. Dva najbolja trenera u Srbiji imaju Radnički Niš i Čukarički.....

 

Milinkovićev najbolji rezultat u karijeri je 4. mesto sa Spartakom......pored Spartaka je vodio još 9 klubova i ništa nije napravio. Sa Vojvodinom je imao jači tim nego Zvezda i Partizan( u ekipi imao Brkića, Vulićevća, Trajkovića, Mojsova, Medojevića, Kataija, Umarua...), pa je opet zauzeo standardno 3. mesto za Vojvodinu. Možda i ja imam malo predrasuda zbog toga što se vrti po superligi (BSK, Spartak, Vojvodina, OFK, Voždovac, Partizan ), a takvi treneri su mi totalno antipatični. 

Mnogo bitna stvar je i ta, kako igra ekipa, i na koj način se pobeđuje. Ekipe su mu uglavnom neubedljive i defanzivno orijentisane. Čak i sa Spartakom koji je bio 4. imao samo 34 golova na 30 utakmica. Tipičan trener za JSL, ni korak dalje. Moje neko skromno mišljenje.

 

Normalno da bi odlazak u Zvezdu zbog CV, mada i u bilo kom pogledu bio korak napred. Pre svega, otišao bi u klub gde su prioritet trofeji, što je svakako izazov. U takvim situacijama zbog lične promocije, lako će istrpeti da radi bez para ( poznat princip rada u Zvezdi ).

U CVu mnogo bolje izgleda da se radilo u CZV, nego u Radničkom, koliko god se to nekom ne sviđalo.

Mnogo je lakše naći posao sa malo jačim ugovorom nakon rada u Zvezdi. Što pokazuje i činjenica da su svi treneri nakon Zvezde nalazili pristojne angažmane po Belgiji, Grčkoj, Kini, Turskoj.......što svakako pretstavlja bitnu stvar za mladog trenera kao što je Rastavac, jer verovatno želi da obezbedi porodicu sa finansijske strane.

 

Sa moje tačke gledišta, jedino bi razumeo te odlaske kada je u pitanju JSL, u suprotnom će i on postati JSL vrteška trener..... ( kao Bekvalac, Milanović, itd)

Pa bre neznam, nekako mi se Rasta ne uklapa u blizanacko blato; kad pogledam ovu dvojicu i te intelektualne face, doduse Tralala deluje ko da je ipak upisao FZNR, cinimi se da nas sef struke moze zaobici, bez nekog velikog kajanja, velikane srpskog fudbala  :puke:

 

Imamo gomilu primera da svetski uspesan trener ili fudbaler sa nasih prostora moze lagano do pijadestala i bez blizanaca - Radomir Antic, Bane Ivanovic itd itd ...

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

 

Пуне трибине вероватно и најбоље говоре да Ниш заслужује јак клуб, Раднички као некад стане уз бок Звезди и Партизану – шеф струч­ног шта­ба Радничког Ми­лан Ра­ста­вац.

http://www.zurnal.rs/fudbal/jelen-super-liga/18195/nislije-po-gledanosti-uz-bok-zvezdi-i-partizanu

Link to comment

Pa bre neznam, nekako mi se Rasta ne uklapa u blizanacko blato; kad pogledam ovu dvojicu i te intelektualne face, doduse Tralala deluje ko da je ipak upisao FZNR, cinimi se da nas sef struke moze zaobici, bez nekog velikog kajanja, velikane srpskog fudbala  :puke:

 

Imamo gomilu primera da svetski uspesan trener ili fudbaler sa nasih prostora moze lagano do pijadestala i bez blizanaca - Radomir Antic, Bane Ivanovic itd itd ...

Najbolja solucija za Rastu je svakako odlazak van. 

Spisak tih koji su zaobišli blizance je dugačak ( kada je seniorski fudbal u pitanju ).....Kolarov, Matić, Tadić, Gudelj, Kostić, Đuričić...... :) Nisu oni preduslov za uspeh, ali ipak, ako se nema solucija, iz Srbije su najbolja otskočna daska....

 

Link to comment

Malo jadan članak ili meni nešto ne otvara kako treba ? 

Možda ne bi bilo loše još koji podatak da stave, još koje pitanje i odgovor.....broj gledalaca ovog proleća npr. 

Jebala te odskocna daska bas. Mani se s brojke, iako smo u vrhu po gledanosti i dalje su cifre vise nego porazavajuce

Link to comment

Jebala te odskocna daska bas. Mani se s brojke, iako smo u vrhu po gledanosti i dalje su cifre vise nego porazavajuce

Slažem se ;) za bold ne za ovu radnju s' dasku...

 

Nerviraju me aljkavi tekstovi.......pročitah tekst na rsn o Borjanovom odbijanju Zvezde. Tekst je za povraćanje. Jadan i bedan. Bruka i klub i grad, i ako rsn nema nikakve veze sa klubom. U javnosti se stvorila slika kao da ima.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...