Jump to content

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

Borjana bih preziveo da ode, jer je stvarno nerealno da ostane, al Rastu boga mi ............

Nekako mi sve mirise da ce Rasta od sledece sezone na klupi Vojvodine...

Link to comment

Nekako mi sve mirise da ce Rasta od sledece sezone na klupi Vojvodine...

Pa dobro, na kraju krajeva, njiov je .... Ali .....

Link to comment

Прилично сам сигуран да је Борјану приоритет иностранство, и верујем да ће наћи ангажман негде по белом свету, а што се Расте тиче верујем да ће да буде наш тренер и за следећу сезону, ако се нађу финансије. Верујем да му је приоритет Раднички.

Link to comment

Oce li nas Arena pocastiti bar jednim direktnim TV prenosom ovog proleca? Neko u proslom zivotu napisa kad se kurcismo da te jeseni odgledasmo vecinu gostovanja na TV-u da ce na prolece odgledamo mucak samo ... Nek mu je alal na prognozi, ko tatko da mu GM u Areni Sport ...

Link to comment

Nekako mi sve mirise da ce Rasta od sledece sezone na klupi Vojvodine...

Ne deluje mi kao da bi se prihvatio posla u Vojvodini.

Rastavac ima izuzetno pametne i inteligentne poteze. Ukoliko Vojvodina ne promeni politiku, neći ići tamo. U Nišu je već ''duže'' vreme, formirao je ekipu, izgradio odnos. Ukoliko bi se prihvatio posla u Vojvodini, morao bi to iznova da radi, to ne smatram pametnim potezom. Još kada se uzme u obzir kratka pauza između kraja ove i početka naredne sezone, neće imati vremena ni za šta. Ukoliko on ostane u Nišu, ostaće i kostur ekipe.

Mislim da će napustiti Radnički, ako ima ponudu Crvene Zvezde, Partizana ili ponudu iz inostranstva ( Zvezda i Partizan samo zbog CV-a ). Eventualno neka dobra ponuda FSS-a. Sve ostalo bi mu bio korak nazad.

 

Mada, postoji još mogućnosti za napuštanje Radničkog, koje ne zavise direktno od njega......već od kluba, grada i funkcionisanja Radničkog u narednom periodu.

Link to comment

Posto se zadnjih dana spominje neka matematika, jel se neko igrao, pri kom scenariju fulamo na kraju u PLS ?

Link to comment

Posto se zadnjih dana spominje neka matematika, jel se neko igrao, pri kom scenariju fulamo na kraju u PLS ?

Scenario je da prvo mi ne dobijemo ni jednu do kraja sto je gotovo nemoguce. Igramo sve bolje i ne verujem da ce se desiti tako nesto.

Drugo imamo najlaksi raspored do kraja. Jedna Jagodina koju smo pretekli igra u gostima protiv Rada pa kod kuce protiv Cukarickog a mi sad treba da se nesto brinemo.

Spartak koji je na 15 mestu koje direktno vodi u PSL igra protiv Partizana pa sa D. Sremom, Vozdovac igra protiv Napredka pa ide N. Pazaru a Napredak  docekuje Partizan.

U 28 kolu kao sto napisah D. Srem docekuje Spartak itd....  ili imaju jako tezak raspored ili igraju jedni protiv drugih za opstanak.

 

Namestanja ce sigurno biti ali malo je ekipa koje su obezbedile opstanak i koje ne ganjaju Evropu. To mogu da budu samo Rad i OFK  ako ih ne interesuje bolji plasman ali obzirom da zaostaju dva, tri boda od Vojvodine i N. Pazara mozda im apetiti nisu zadovoljeni.

Dakle ako se uzme u obzir da je malo ekipa koje mogu da prodaju bodove mada su tu uvek sudije ali ni oni nisu svemoguci mislim da gotovo ni jedna ekipa nece uspeti da ostvari tri pobede a za cetiri da ne pricam. D. Srem koji je na 14 poziciji koja vodi u baraz treba dve da pobedi da bi se izjednacio sa nama. Obzirom da imaju, cini mi se, bolju gol razliku oni bi nas pretekli sa isitm brojem bodova.

Znaci ako do kraja D. Srem ostvari dve pobede a mi jedan remi mi smo bezbedni. Malo je verovatno da ce vise od toga mozda da iznenadi sa nekim remijem sto nas dovodi do zakljucka da sa tri boda resavamo svako pitanje opstanka jer kao i za D. Srem to isto vazi i za Spartak ako skupe  7bodova....... i naravno ako oni skupe neko drugi iz borbe za opstanak ce biti uskracen pa njih nisam ni analizirao kao ni sve utakmice do kraja jer i nema potrebe sledece kolo ce sve reci....

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Borjana bih preziveo da ode..............

Već su "kompleksaši" krenuli po društvenim mrežama sa statusima "Idi smrade"... :yucky:

Link to comment

Već su "kompleksaši" krenuli po društvenim mrežama sa statusima "Idi smrade"... :yucky:

Zato ih u sirokom luku i zaobilazim. Sto da se nerviram zbog tamo nekih. Prosto mi nije jasno kakvi sve ljudi postoje, njihovi mentalni sklopovi ??? Neobjasnjivo ???

Prosto se pitam kako vi nadjo, braćooo !!!

Link to comment

Bice zajebano bez Ace. Ipak i ako se to mozda ne primecuje on je glavni pokretac i motor ekipe. Pretpostavljam da ce cetvorka iza napadaca izgledati ovako:

 

Na Acino mesto Djuricko      Marjanovic       Popara       Zemljanuhin     a odbrana u centru Rados i Lakic-Pesic a bocno ce Pavlovic na levu a Bulatovic na desnu stranu.

 

Valentic je bas nasao kada ce da ide !!!

Link to comment

Bice zajebano bez Ace. Ipak i ako se to mozda ne primecuje on je glavni pokretac i motor ekipe. Pretpostavljam da ce cetvorka iza napadaca izgledati ovako:

 

Na Acino mesto Djuricko      Marjanovic       Popara       Zemljanuhin     a odbrana u centru Rados i Lakic-Pesic a bocno ce Pavlovic na levu a Bulatovic na desnu stranu.

 

Valentic je bas nasao kada ce da ide !!!

Eto da čitaš, šta sam ti preporučio, znao bi da Popara još nije spreman.. ;)

Reče Rasta da ima dovoljno dobrih rešenja za svako upražnjeno mesto... :s_p:

Link to comment

Eto da čitaš, šta sam ti preporučio, znao bi da Popara još nije spreman.. ;)

Reče Rasta da ima dovoljno dobrih rešenja za svako upražnjeno mesto... :s_p:

Citao sam ali to sam izgleda prevideo :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...