Jump to content

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

Brzi, Legendo, Brzi ... Nema veze sa FB  :rolf:

Brzi,Brzi...još će u reprezentaciju da"zaglavi"....s obzirom kako smo deficitarni za predstojeću utakmicu... :D

Link to comment

Marko Jovanović demantovao je izjavu Milorada Kosanovića da je Radnički kriv što su iz Pazara igrali sa nekompletnom opremom. 

Link to comment

Marko Jovanović demantovao je izjavu Milorada Kosanovića da je Radnički kriv što su iz Pazara igrali sa nekompletnom opremom. 

Kakve veze ima Radnicki sa opremom Pazaraca?  :blink:

Link to comment

Marko Jovanović demantovao je izjavu Milorada Kosanovića da je Radnički kriv što su iz Pazara igrali sa nekompletnom opremom.

Što nisu tražili ako nemaju, pozajmili bi im. To nam je i obaveza...
Link to comment

Kakve veze ima Radnicki sa opremom Pazaraca? :blink:

Po novinama Kosan kenja, kako smo u poslednjem momentu promenili odluku i rešili da igramo u belim dresovima navodno zbog sponzora....kojeg uzgred i nemamo....lažovčina
Link to comment

Kosanovic poludeo bre, bas nikakvo ponasanje u nedelju. U Zurnalu Pejca i Djole u timu kola...

 

Prvo poluvreme du dosli da kuliraju i pijuckaju vodu kraj aut linije, drugo okrenuli curak pa aj da se malko svadjaju. Da je bilo trece mozda bi se i setili da malo igraju.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Po novinama Kosan kenja, kako smo u poslednjem momentu promenili odluku i rešili da igramo u belim dresovima navodno zbog sponzora....kojeg uzgred i nemamo....lažovčina

Celu polusezonu kuci igramo u belim, i onda smo se protiv njih u poslednjem trenutku predomislili i odlucili da igramo u - belim, pa su oni bili primorani da igraju u svojim tradicionalno plavim.  :fantom:

Link to comment

Pisao sam tekst o tome što nisu imali opremu, Kosana pozvao kolega, on reko sledeće: 

 

- Pravila igre su jasna i trebalo bi da ih zna svako ko se bavi fudbalom. Naime, u ekstremnim slučajevima dozvoljeno je da samo jedan igrač na terenu bude bez broja na dresu. Zabunu je uneo domaćin koji je prvobitno prijavio da će igrati u crvenoj opremi, mi smo najavili plavo-bele dresove, ali nekoliko sati pre meča iz Radničkog su nas obavestili da moraju da igraju u beloj opremi, kako bi ispoštovali ime sponzora na svojim dresovima. Mi smo onda uzeli rezervnu garnituru, koja nije bila kompletna - otkrio je Kosanović.

 

Pošto je služba za odnose sa javnošću zakazala malo, morao sam da cimam Marka, Vidaka... da se neko smiluje i odgovori na ove nebuloze. Sutra će izaći verziija koja potvrdjuje da je Kosan poludeo... 

Marko je izneo neke neoborive argumente, kao jedan od njih je i taj da nemamo sponzora, pa nije ni bilo moguće da na insistiranje sponzora igramo u belim... 

Doduše, isto tako su nas napeli da smo mi krivi što ne dolaze njihovi navijači a i to je laž... 

Edited by ackonish
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...