Jump to content

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo sa ovim kvotama me neodoljivo podseca na kretanje istih pred mec Vozdovca i OFK Beograda pre par nedelja ... Epiloga se svi secamo. 

Link to comment

Racuna se da ce biti "prijateljska", pa se verovatno mnogo uplacuje i "moraju" da smanjuju kvotu. U Maxbetu 1.50, onaj HX koji sam odigrao 3.40 (to verovatno nece da pada posto sam samo ja odigrao :D ).

Link to comment

Racuna se da ce biti "prijateljska", pa se verovatno mnogo uplacuje i "moraju" da smanjuju kvotu. U Maxbetu 1.50, onaj HX koji sam odigrao 3.40 (to verovatno nece da pada posto sam samo ja odigrao :D ).

Nešto ga cenim da će se jedini opariš ;)
Link to comment

Nemoj niko da se zavarava da ce biti lako. Nama nikada nije bilo lako. Pa kad igramo prijateljsku utakmicu i sudi nam domaci sudija on nas uglavnom us..re. Kad igramo kod drugih njihov sudija navija za njih. Cudan je nas mentalitet. Isto vazi i za sutrasnji mec. Ako pobedimo bice to tesko izvojevana pobeda. Zato nemoj se mnogo ostrite da ce da bude namesteno jer Kragujevac i ako namesti on ce za to debele pare da uzme. Mi ih nemamo a njima trebaju pa zakljucite sami. Moze da se okoristi neki Bg klub jer uglavnom svi imaju love a mi misevi sami mora izgrizemo dzak.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Ma kakvi crno lako, nema za nas nista lako. Gol da primimo - tesko, nisu dali Kragujevcani gol 200 i nesto minuta, a nasa odbrana je super za sad. Samo kad bi ga nekako umuvali i to je to...

Link to comment

Naš sastav u KG: Borjan, Raul Petrović, D. Bulatović, R. Bulatović, Lakić Pešić, Zemljanuhin, Đuričković, Marjanović, Pejčić, Popara, Jovanović. 

Pozdravlja vas Legenda :) 

Link to comment

Naš sastav u KG: Borjan, Raul Petrović, D. Bulatović, R. Bulatović, Lakić Pešić, Zemljanuhin, Đuričković, Marjanović, Pejčić, Popara, Jovanović. 

Pozdravlja vas Legenda :)

Znaci Pejcha mora dava Hat trick...jbg...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...