Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

Sad znam ko se krije iza nicka Zoran Jovanović...(južne vesti)... :rolf:

Za ovo otkrivanje identiteta ima popijes ban ko onaj hipster  :fantom:

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za ovo otkrivanje identiteta ima popijes ban ko onaj hipster  :fantom:

Mani se...će pomisle moderatori da stvarno spekulišem sa tvojim identitetom... ;)

 

Apropo sledeće utakmice....mislim da će Pejča da predvodi napad. Moraćemo da budemo pokretniji i brži u tom delu, a to na Pejča donosi. Znaju dobro Pejču u Kragujevcu. Ja sam mislio da će nam ostale utakmice biti formalnosr posle ove, ali "čudni" rezultati nas ipak moraju držati na oprezu i svaku utakmicu moramo da odigramo maksimalno. Kako reče Entrenador, još je i Jagodina da ispadne.....ama jesu na 100 km od nas, ali kad su ovakvi mulećari, nek ispadnu...

 

 

 

Pejča u pohodu na drugi gol tj. na 2-0

 

11178672_395579470628678_1212014343_n.jp

Edited by Legenda
Link to comment

Mani se...će pomisle moderatori da stvarno spekulišem sa tvojim identitetom... ;)

 

Apropo sledeće utakmice....mislim da će Pejča da predvodi napad. Moraćemo da budemo pokretniji i brži u tom delu, a to na Pejča donosi. Znaju dobro Pejču u Kragujevcu. Ja sam mislio da će nam ostale utakmice biti formalnosr posle ove, ali "čudni" rezultati nas ipak moraju držati na oprezu i svaku utakmicu moramo da odigramo maksimalno. Kako reče Entrenador, još je i Jagodina da ispadne.....ama jesu na 100 km od nas, ali kad su ovakvi mulećari, nek ispadnu...

Aj, oni su teski govnari, i nisam mnogo iznenadjen, digli ruke od evrope jos zimus, sad pune dzepovi s monetu i ce idu na more u Paraliju, verovatno, ali Vojvodina, e to je vec misterija ...

Link to comment

Ja zaboravio da pitam ono najvaznije !!!

 

Juce sam obisao ceo stadion i kada sam usao na istocnu tribinu pitao sam redare gde su kutije za pomoc klubu ??? Niko nije znao samo jedna zena rece da su ih mozda postavili na tribinama. Naravno nije ih bilo ili ih nisam nasao pa je klub ostao bez moje pomoci. Sta se desavalo sa tim kutijama i uopste da li je bilo kako je najavljivano prikupljanje pomoci klubu ili ne ???

Link to comment

Navijači na jugu su sakupljali pomoć. Nakon meča odneli su u svlačionicu. Video sam ih dok je trajala konferencija. Mislim da se pomoć sakupljala samo na jugu. Nisam siguran. 

Link to comment

Skupljali su navijaci i na Istoku....prolazio jedan s kesom ,pitao ko zeli da pomogne i prilozi koju paricu  ... :)

Ja tog sa kesicom nisam video. Pa trebalo to malo transparentno nisu dosli da pljackaju nego da skupljaju pomoc...

Link to comment

''Неки нови клинци, неки нови клинци...'' :thumbsup:

 

Lepo !!!

 

Nadam se da klip nije postavljen zbog prodaje igraca ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...