Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

И од мене за Валентића, нека је отишао... -_-

Nije covek naviko  da se zapira s ladnu vodu, azdisao be 

:smoris: :smoris:

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Ocajno prvo poluvreme, odlican presing u drugom. Pejca smrt za Napredak, 2011/12 gol na Delijskom visu za pobedu i Superligu, 2013/14 gol za pobedu po onoj kisi, sada opet gol... :ziga:

Kapiten ucestvovao kod oba gola, nema tu mnogo da se prica, Borjan fenomenalan, pohvalio bih i Raula, odlicno igra u kontinuitetu, Pavlovic da ostane na levom beku, Zemlja ume s loptom ali izgleda da ga treba malo istrpeti...

Ostalo je receno, oko 3000 ljudi po meni i uspela proslava.

Link to comment

3-5-1 je za sad ucinak Rastavca, sasvim dobro, gledajuci i raspored i sveukupnu situaciju u i oko kluba. Mrka je imao 3-3-4 jesenas ali uz laksi raspored i nedopustiv pad forme u novembru i decembru koji nas je doveo do pretposlednjeg mesta i gubitka ucesca u polufinalu Kupa. Sezonu bih uporedio nekako sa 2012/13, mislim da cemo i bodovno tako negde da je zavrsimo i tu oko 10-12.mesta. Bice puno posla, okupljanje za novu sezonu treba da bude vec pocetkom juna, 22 kola imace jesenja sezona cak, plus jos 15 na prolece. Imacemo najverovatnije opet i povlascen zreb za Kup do cetvrtfinala, tako da sve u svemu donekle smo spasili sezonu. Sto se tice oranizacionih problema, finansija, nek nam je Bog u pomoci, pohvalno je sto ipak imamo kakve takve rezultate bez obzira na stanje u klubu. Angazovanje Rastavca i Borjana je pun pogodak, zadrzati trenera po svaku cenu i dati mu punu slobodu u novoj sezoni, kopati rukama i nogama za jos 3-4 pojacanja i ostanak kakvog takvog kostura tima... Kad bi jos znali kog da molimo za kintu pa da ga molimo...  :isuse:

Link to comment

Данашњом победом освојили смо 14. бод овог пролећа и престигли учиканак у целом јесењем делу првенства.

Link to comment

Prvo Fetboy dobro dosao.

 

Drugo... videli smo koliki je neki navijacki maksimum za ovu sezonu. Znaci ako je bilo oko 5000 ljudi po suncanom danu, u subotu i jos besplatan ulaz onda mi jednostavno ne mozemo da prebacimo taj broj kada se naplacuju ulaznice. Ocigledno je glavni motiv za one koji su preko 5000 borba za izlazak u Evropu. Sa ovim podatkom moze se uz par eksperimenata doci do najboljeg odnosa posecenosti i cene karata kako se ne bi oterala publika sa stadiona i kako bi klub najvise zaradio. Pisao sam ranije bas u vezi odredjivanja ukupno zainteresovane publike i koliko se gubi sa ulaznicom od 100 dinara, pa od 200 dinara ...  Sada kada bi se neko zabavio malo ovim pitanjem a ko je u klubu da kazem na sigurnoj poziciji i ko bi i sledecem predsedniku ukazao na jednu da nazovem politiku odredjivanja cene karata moglo bi se spreciti bespotrebni odliv publike. Da se vise nikome ne ponovi da svojevoljno bez ikakvog rezona odredjuje cenu karata vec da se to odmah sasece u korenu uz dokaz da se vise zaradi na 15000 gledalaca X 400 dinara prosecna karta nego li na 7000 gledalaca X 800 dinara prosecna karta (za blizance). I da se objasni da je i zarada veca i podrska klubu veca i da je sve bolje.

 

Trece... mislim da nikada slabiji vezni red nismo imali od pocetka proleca i iz tog razloga sve cestitke za pobedu. Od sledece imamo i Djurickovica i Poparu kao i sve bolje ukomponovanog Zemljanuhina uz Acu, Marjanovica. Culum nece igrati ali bi protiv Kragujevcana mogli odigrati kao protiv Jagodine sa Marjanovicem nazad a Popara, Djuricko, Aca i Zemljanuhin ispred. Ne znam za koje ce resenje da se odluci Rasta u napadu jer se Pejca namece ali mislim da ce deliti minutazu a sad ko ce zapoceti a ko zavrsiti to je pitanje. Ne secam se koliko su Kragujevcani pozadi visoki pa mozda zapocne onaj koji bi po proceni doneo neku prednost. U svakom slucaju Pejcu bih volio da vidim na centra a ne na krilo.

 

Ostalo... sta reci ??? Sve ste rekli a ja pokusao da kazem sta niste. Raul je za mene otkrovljenje i ako ostane u klubu dobili smo vrsnog defanzivnog desnog beka. Sa njim i Bulatovicem R. ko god da igra mi imamo odlicnu odbranu. Borjan no. 1. Kolarevic odlicno u odbrani ali bre mnogo krut. Ma sve ste rekli....

 

Ne znam zasto bi neko napustio ekipu na sredini takmicenja. Da li je nasao neki klub koji sada  zapocinje prvenstvo ??? To ima logike ostalo nema. Ako nema para on ce ih sigurno naplatiti ako tuzi klub a ako nije zadovoljan minutazom pa bolje i to nego da ne igra nigde i individualno trenira. Mislim stvarno mi nije jasno mada mozda je doslo do neke svadje ??? 

Link to comment

Ocajno prvo poluvreme, odlican presing u drugom. Pejca smrt za Napredak, 2011/12 gol na Delijskom visu za pobedu i Superligu, 2013/14 gol za pobedu po onoj kisi, sada opet gol... :ziga:

Kapiten ucestvovao kod oba gola, nema tu mnogo da se prica, Borjan fenomenalan, pohvalio bih i Raula, odlicno igra u kontinuitetu, Pavlovic da ostane na levom beku, Zemlja ume s loptom ali izgleda da ga treba malo istrpeti...

Ostalo je receno, oko 3000 ljudi po meni i uspela proslava.

Zemljanuhin je u drugom poluvremenu odigrao najbolje od kako je dosao. Mislim da tek sada dobijamo ono sto se od njega ocekivalo. Ako kojim chudom ostane i sledece sezone, mozda i bude igrac oko koga ce se graditi igra. 

 

Prvo poluvreme krljatorsko, bez imalo kreacije, Brzi se do sada pokazao kao odlican "podizvodjac radova" na sredini terena, ali je daleko od nekog ko ume da povuce loptu ka 16. Drugo, blickrig Ace, Pejche i Zemljanuhina i  i onda rutinsko privodjenje kraju.

 

O Ascericu sam poodavno rekao sta mislim, nije se potrudio da me demantuje, ali ne verujem da ce Rasta da ga udalji iz prvih 11. Ovaj blickrig sa Pejchom je sada dao rezultate, pitanje je koliko bi promena sistema dala rezultate na duze staze.

 

Napredak je u prvih par minuta iznenadio ofanzivom, a onda se pretvorio u jos jednu ekipu u nizu koja u Nisu nije dosla da igra fudbal.

Edited by Dali_man
Link to comment

Meni skroz ocekivano, pogodih i rezultat ;) Napredak jako skromna ekipa, cini se da je Miskovic digao ruke od njih, jer da je hteo napravio bi on tu tim sa ozbiljnijim igracima...

E sad da nam nije ( ne mogu da nadjem adekvatan epitet a da me ne banuju)  ekipa Jagodine i Vojvodine mi bi vec prebrinuli brige oko opstanka, ali izgleda da se trebamo naviknuti da ce pobedjivati oni kojima to "treba" !

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment

Bolje od ovih fotografija nije moglo. Velika većina vas zna da je to radjeno amaterskim foto-aparatom. Imali smo peh da nam klupski fotograf bude povredjen i ruka mu je još uvek u gipsu, tako da nije operativan. Na jučerašnjoj utakmici 5-6 foto-reportera je napustilo utakmicu na poluvremenu. Ne verujem da je to zob "loše utakmice" na ovom srpskom "El klasiku", niti su žurili na obližnji, mnogo veći sportski dogadjaj..... -_-

 

 

10995697_1567290936874178_37454606624874

 

11174979_1567291076874164_53315838358902

 

11118483_1567291286874143_46513690112096

 

11188292_1567291383540800_48850181493866

 

11159480_1567291623540776_81399596792698

 

11193438_1567292006874071_75567015449347

 

11150352_1567292163540722_88235505977286

Link to comment

Bolje od ovih fotografija nije moglo. Velika većina vas zna da je to radjeno amaterskim foto-aparatom. Imali smo peh da nam klupski fotograf bude povredjen i ruka mu je još uvek u gipsu, tako da nije operativan. Na jučerašnjoj utakmici 5-6 foto-reportera je napustilo utakmicu na poluvremenu. Ne verujem da je to zob "loše utakmice" na ovom srpskom "El klasiku", niti su žurili na obližnji, mnogo veći sportski dogadjaj..... -_-

 

Cuti, da vis kad su neki promucurni navijaci sa svih tribina poceli od nekog 70-og minuta da napustaju stadion, verovatno zbog kisnog oblaka koji je dolazio sa severa ... Stvarno bedno.

Link to comment

Cuti, da vis kad su neki promucurni navijaci sa svih tribina poceli od nekog 70-og minuta da napustaju stadion, verovatno zbog kisnog oblaka koji je dolazio sa severa ... Stvarno bedno.

Imali su šta i da vide.....auttentični srpski fudbal i dešavanja oko njega,

Link to comment

Drugo... videli smo koliki je neki navijacki maksimum za ovu sezonu. Znaci ako je bilo oko 5000 ljudi po suncanom danu, u subotu i jos besplatan ulaz onda mi jednostavno ne mozemo da prebacimo taj broj kada se naplacuju ulaznice. 

Danas su bili navijači koji dolaze i kada su karte 500 i kad je besplatan ulaz. Nije bilo onih koji su se žalili na visoke cene karata kao razloge za nedolazak. Pokušao sam da animiram neke komšije da odu na stadion, ali bezuspešno, sada isti taj moj poznanik koji se vadio na karte, kaže ma šta ću da idem loše igraju, nemaju rezultata. Uvek se nađe razlog

 

 

Link to comment

Danas su bili navijači koji dolaze i kada su karte 500 i kad je besplatan ulaz. Nije bilo onih koji su se žalili na visoke cene karata kao razloge za nedolazak. Pokušao sam da animiram neke komšije da odu na stadion, ali bezuspešno, sada isti taj moj poznanik koji se vadio na karte, kaže ma šta ću da idem loše igraju, nemaju rezultata. Uvek se nađe razlog

 

 

Dvajes' godina je "terana" publika sa stadiona, verovatno ce proci jos tolko da se vrati ... Ili pak da molimo Darka da nam pusti struju i ponovo postane el presidente

Link to comment

Dvajes' godina je "terana" publika sa stadiona, verovatno ce proci jos tolko da se vrati ... Ili pak da molimo Darka da nam pusti struju i ponovo postane el presidente

Sad znam ko se krije iza nicka Zoran Jovanović...(južne vesti)... :rolf:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...