Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

Nece, Hadzija ga dade Zvezdi. Nekako se vise uzdam u Djurickovica, Brzija...

Djuricko mi se cini da ima kartone...ili sam ja to nesto prevideo? 

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

Djuricko mi se cini da ima kartone...ili sam ja to nesto prevideo? 

Vrlo moguce .Odlezao je zuticu pre dva meseca, dobio prociv chuke jedan, ne secam se dal je umedjuvremenu dobio jos jedan.

Link to comment

Без Ђуричковића и Попаре на Напредак због суспензије везане за картоне.

Link to comment

Без Ђуричковића и Попаре на Напредак због суспензије везане за картоне.

Popara popio dva meca zog crvenog? E jbg. Znaci Borjan-Bulatovic x2, Raul, Valentic (Lakic Pesic), Culum, Brzi, Zemljuhin, Aca, Mrka (Pejca), Rocko?

Link to comment

Boga mi, bez ove dvojice, ce bude celjavo sastaviti tim ...  Ovo moze biti Kec u Nisu, ovlasceni, na dobrom si putu sa sastavom  :wicked:

 

                    Borjan                                                               

Raul        NLK       Rados    Darko                     

                   Culum  

      Anton       Speedy         Aca   

              Mrka   Rocko   

 

Ova dvojica ga zabiju i nema loso ;)  

 

Dobro, ako isuvise nerealno izgleda da nastupamo ovako ofanzivno, Anton ka sredini, Mrka na desno i Rocko da roka .... I nema bas previse izbora

Link to comment

Прилично сам сигуран да ће шеф Раставац да нађе места за Коларевића у првом тиму. Рецимо овај тим који је Рамп написао само место Мрке, Коларевић у вези. Лично бих више волео тим са Мрком у шпицу, али не верујем...

Link to comment

Boga mi, bez ove dvojice, ce bude celjavo sastaviti tim ...  Ovo moze biti Kec u Nisu, ovlasceni, na dobrom si putu sa sastavom  :wicked:

 

gde-je-pecat-1.jpg

:D

 

Nesto se ne secam da smo pocinjali sa dva defanzivna vezna, nije to Rastavcev stil. Ako ce praimo igraca za neka buduca vremena, mislim da je pravo vreme da se Mrka mali gurne u vatru.

Link to comment

 

 

Nesto se ne secam da smo pocinjali sa dva defanzivna vezna, nije to Rastavcev stil. Ako ce praimo igraca za neka buduca vremena, mislim da je pravo vreme da se Mrka mali gurne u vatru.

Prvo da se obezbedi opstanak pa onda da se razigrava Mrka...mada mislim da "ključnog igrača" tek trebamo da tražimo...Mrka trenutno ne može da pokaže ni koliko Strahinja. Jeste, ne graju isti poziciju ali što se tiče hrabrosti, korisnosti tu su negde...i na žalost za dva koplja iza ovog Roćka. Šteta što nije svoje igre krunisao golovima. Voleo bih da mu krene, kao i Zemljanuhinu...Voleo bih, da vežemo ove pobede u ova tri kola i onda da krenemo, ako ima pameti da razigravamo Mrku, Totija, Tomketa, Brankovića....Ne verujem da ćemo moći da zadržimo i jednog igrača iz reda Nemanja Lakić-Pešić, Bulatović Radoš, Ćulum, Kolarević, Marjanović, Popara, Ašćerić i naravno Zemljanuhin i Borjan....ko bi ostao ako se nešto drastično ne promeni.

Link to comment

Prvo da se obezbedi opstanak pa onda da se razigrava Mrka...mada mislim da "ključnog igrača" tek trebamo da tražimo...Mrka trenutno ne može da pokaže ni koliko Strahinja. Jeste, ne graju isti poziciju ali što se tiče hrabrosti, korisnosti tu su negde...i na žalost za dva koplja iza ovog Roćka. Šteta što nije svoje igre krunisao golovima. Voleo bih da mu krene, kao i Zemljanuhinu...Voleo bih, da vežemo ove pobede u ova tri kola i onda da krenemo, ako ima pameti da razigravamo Mrku, Totija, Tomketa, Brankovića....Ne verujem da ćemo moći da zadržimo i jednog igrača iz reda Nemanja Lakić-Pešić, Bulatović Radoš, Ćulum, Kolarević, Marjanović, Popara, Ašćerić i naravno Zemljanuhin i Borjan....ko bi ostao ako se nešto drastično ne promeni.

 

Pa dobro, nije strasno  :wacko:  :ohmy:

Link to comment

Pa dobro, nije strasno  :wacko:  :ohmy:

Pa ne znam...možda bi konačno trebalo da se izadje u susret i Raulu, da se "zalebi" malo. Nisam pmenuo Darka Bulatovića a možda bi i kapiten mogao da se oproba "preko"...Na Pejču i Šočeta ne bih baš nešto bio "oslonjen"....pa ti vidi. Ah,da....i da li će Kesa i Filke čekati da im neko u popslednjoj kontrolnoj utakmici dovede "broja 1".... ;)    Ne kažem da nije lepo ispalo, to sa Borjanom,ali..... :D  Ne znam za Rastavca....

Edited by Legenda
Link to comment

Pa ne znam...možda bi konačno trebalo da se izadje u susret i Raulu, da se "zalebi" malo. Nisam pmenuo Darka Bulatovića a možda bi i kapiten mogao da se oproba "preko"...Na Pejču i Šočeta ne bih baš nešto bio "oslonjen"....pa ti vidi. Ah,da....i da li će Kesa i Filke čekati da im neko u popslednjoj kontrolnoj utakmici dovede "broja 1".... ;)    Ne kažem da nije lepo ispalo, to sa Borjanom,ali..... :D  Ne znam za Rastavca....

Pa bre ne znam, posle ove tvoje opservacije, stra me vata da nas ne snadje sudbina Kragujevcana. Prosle godine se provukose kroz iglene usi, ko sto cemo i mi ove ( mozda malo laganije ), a sledece sezone potop. Ima puno slicnosti sa njima, pored imena ....

Link to comment

Pa bre ne znam, posle ove tvoje opservacije, stra me vata da nas ne snadje sudbina Kragujevcana. Prosle godine se provukose kroz iglene usi, ko sto cemo i mi ove ( mozda malo laganije ), a sledece sezone potop. Ima puno slicnosti sa njima, pored imena ....

A pa daj bože da dovedemo Mrdakovića ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...