Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

Ajde nesto sam se raspisao ...

 

Ja bih Mrku pustio u spic umesto Ascerica od starta. Malo da iznenadimo Napredak a i sebe ... :D  

 

Ako je Asceric dobio ovoliki kredit pa cak je i Djeric dobio vise minuta od malog Mrke a decko i brzinski i tehnicki bolje potkovan a i talentovaniji ...Ne moze sigurno nista da zezne jer ako ne da gol nisu ga ni pomenuta dvojica dali a moze da iznenadi...

Asceric da udje odmoran u drugo i da kida ...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

I nesto da pitam ko je bolje upucen??? :D :D :D

 

Sem Mrke da li su redovni na treninzima Todorovic, Mitrovic, Markovic, Brankovic ili su prosledjeni i ne konkurisu za prvi tim ???

Link to comment

4. емисија.

http://www.webtv.rs/play/77497/jsl:-fk-radnicki-nis---emisija-04?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

 

I nesto da pitam ko je bolje upucen??? :D :D :D

 

Sem Mrke da li su redovni na treninzima Todorovic, Mitrovic, Markovic, Brankovic ili su prosledjeni i ne konkurisu za prvi tim ???

Нисам много упућен, али колико знам Тодоровић и Митровић су са Царићима, не тренирају у Радничком, а ова друга двојица су са омладинцима чини ми се. Е сад можда грешим. :s_d:

Link to comment

Ja od sipki priznajem samo

 

4128810490_electra_pole_professional_str

 

:D

 

Pa nisam tebi ništa prigovorio stvarno. ne znam zašto  se uvek osetiš prozvan

 

Ako si ti ovlašćeno lice za ovaj topic, kaži kolegama da nije lepo da reklamiraju huligane

Link to comment

Pa nisam tebi ništa prigovorio stvarno. ne znam zašto  se uvek osetiš prozvan

 

Ako si ti ovlašćeno lice za ovaj topic, kaži kolegama da nije lepo da reklamiraju huligane

A da se ti malo opustis  ;)

 

Nisam se ni malo osetio prozvanim, samo sam izneo svoje skromno misljenje o sipkama.  :wub:

Edited by Dali_man
Link to comment

"Javlja mi se" da će Roćko Ašćerić biti bar dva puta strelac... ;)

Abe Guru....sad li ti se javlja iz-istinski...nemo opet da bude corak... :frust:   Mislim ...posle ono silno bajanje i ko zna sta....red je vec  :0.6:

Link to comment

Abe Guru....sad li ti se javlja iz-istinski...nemo opet da bude corak... :frust:   Mislim ...posle ono silno bajanje i ko zna sta....red je vec  :0.6:

Ako ništa drugo..."red je već"...pa neće valjda da prodje ko Hadžibulić--- :isuse:

Link to comment

Ako ništa drugo..."red je već"...pa neće valjda da prodje ko Hadžibulić--- :isuse:

Nece, Hadzija ga dade Zvezdi. Nekako se vise uzdam u Djurickovica, Brzija...

Link to comment

Ako ništa drugo..."red je već"...pa neće valjda da prodje ko Hadžibulić--- :isuse:

Ma Hadzi ga i zavuce poneki...ovaj mi nesto mnogo tunjav    ...nego kako se ono vika    ...i meni se nesto javlja da ce ga zavuce na carapani  ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...