Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://www.youtube.com/watch?v=uygDCEZNxug

 

 

Ajmo da se zagrevamo onda za Krusevac malo, ovako je bilo prosle sezone u gostima! Inace ne pamtim vise nasih navijaca u gostima, i stvarno je bilo jedno prelepo vece, steta sto nam se samo izmigoljise na kraju, ali dobro ;)

 

Da ne mracim odmah prvim postom sa ovim losim vestima iz kluba jbg...

 

Dobra bakljada. A što ste gađali redare?

Link to comment

Dobra bakljada. A što ste gađali redare?

Ko to "mi"? Ja nisam, za ostale huligane sa foruma ne garantujem, mada cisto sumnjam.  ;)

Edited by Dali_man
Link to comment

Ko to "mi"? Ja nisam, za ostale huligane sa foruma ne garantujem, mada cisto sumnjam.  ;)

Nisam znao da na ovoj temi ima huligana  :huh:

Link to comment

Navijaci Radnickog KG organizovali donatorsko vece kao neku malu pomoc klubu....sto ne bi i ovi nasi mogli?  Ima toliko firmi i ljudi u gradu koji bar po sicu mogli da daju klubu,da se zakrpe bar one naj primarnije rupe!? Sta je za neke velike firme da daju po 5-10 hiljada dinara ili mozda i vise...a klubu bi to mnogo znacilo u ovakvoj situaciji.

Link to comment

Nisam znao da na ovoj temi ima huligana  :huh:

Cut tu, i to je bolje nego oni "ovcari" na onoj  ;)

 

Navijaci Radnickog KG organizovali donatorsko vece kao neku malu pomoc klubu....sto ne bi i ovi nasi mogli?  Ima toliko firmi i ljudi u gradu koji bar po sicu mogli da daju klubu,da se zakrpe bar one naj primarnije rupe!? Sta je za neke velike firme da daju po 5-10 hiljada dinara ili mozda i vise...a klubu bi to mnogo znacilo u ovakvoj situaciji.

Po meni nije to resenje. Ok, zakrpice se tu i tamo neka rupica, al za mesec dana opet sve po starom. Mada bi mogao precednik malo da pocepa cipelke i obidje po koju firmu, ali slaba vajda od toga. "Sreca" nasa sto ne mog svi igraci da odu u Cukaricki, pa moraju da cute, trpe i igraju tu gde su, jer jei u ostalim klubovima isto st®anje.

Link to comment

Ma ja ne sumnjam da Vidak cepa cipele po ceo dan, problem je sto sa ruke otvara vrata ... Zamisli da si privatnik, vrtis neki cash, znas da se po klubu kralo i muckalo, da dug preko milion ojra i pojavi ti se ovaj sa tri prsta i trazi neki novci za dresovi i prasak, a svi do sada sto bili na neku funkciju, a neki i sada, obezbedili III generacije iza sebe.

Podseca malo cela ta prica sa trazenje pare na oni putujuci prodavci knjiga, al oni bar imali sta da prodaju, Sizifova je to rabota, mrka kapa ...

Link to comment

 

 

Po meni nije to resenje. Ok, zakrpice se tu i tamo neka rupica, al za mesec dana opet sve po starom. Mada bi mogao precednik malo da pocepa cipelke i obidje po koju firmu, ali slaba vajda od toga. "Sreca" nasa sto ne mog svi igraci da odu u Cukaricki, pa moraju da cute, trpe i igraju tu gde su, jer jei u ostalim klubovima isto st®anje.

Slazem se da to nije resenje,al bi se nesto pokrenulo s mrtve tacke...mozda bi se nasao i neki generalni sponzor...ko to zna.Recimo Yumis je jaka niska firma,imaju jake reklame u udarnim terminima...mozda bi nasli neki interes....Ima tu jos interesantnih firmi...Drugacije je kad ides od kancelarije do kancelarije i molis za koji dinar ili kad ih pozoves sve pa uz koje picence uspes da ubedis u nesto....sto bi mozda bilo interesantno nekom...  Mozda suvise mastam ne znam... :isuse:

Link to comment

Kad Mile Yumis da kintu...to mora de će ubrzo da se desi onaj najavljivani "prasak"...to bre stipsa, kao i većina "niških gazda"...Sponzor "računa" da mu se pare vrate, a donatori...to samo onaj čiča što prodao stan i dao Sindjeliću pare. Takvih nema. Vidak založio svoj stan da bi se Radnički takmičio u JSL...ali i on očekuje da mu se pare vrate. Donatorske večere.....smem da se zakunem da bi više pd pola niških gazda pokušalo da "izmuva" da dodje džabe na večeru....

Privatizacija pod hitno...

Link to comment

Pričali smo skoro ja i jedan moj prijatelj sa čovekom iz kluba. Pitali smo, zbog čega niške firme ne pomažu Radnički. Rekao nam je da ne pomažu zbog grešaka iz prošlosti. Niko ne želi da danas ulaže jer su ranije lagali ombmanjivali, i nisu poštovali ugovore. 

Link to comment

http://www.juznevesti.com/Sport/Dvadesetcetvorocasovni-strajk-fudbalera-Radnickog.sr.html

 

Dvadesetčetvoročasovni štrajk fudbalera Radničkog

Autor Ljubica Stojanović Izvor Južne vesti | NIŠ
490x370_fk-radnicki-nis.jpg
Igrači se vratili treninzima, imaju obećanje da će dobiti deo plate; foto: Vanja Keser
 
Samo dan nakon što su započeli štrajk, fudbaleri niškog tima vratili su se treninzima i spremanju za utakmicu protiv Napretka pošto im je obećano da će dobiti deo plate u toku dana, kaže kapiten Aleksandar Jovanović.

Kao što su najavili prošle nedelje, fudbaleri Radničkog otpočeli su štrajk zbog loših uslova na stadionu i neisplaćenih zarada. Igrači nisu trenirali samo u ponedeljak, a na današnjem sastanku sa članovima rukovodstva kluba dogovoreno je da se fudbaleri vrate treninzima.

Rečeno nam je da ćemo dobiti deo plate u toku dana. Nadam se da će se to ispuniti. Prekinuli smo štrajk i danas smo trenirali - priča Jovanović. 

Kako dodaje, "struja je uključena na istočnoj tribini, a trava je podšišana na glavnom terenu", pa će im to olakšati uslove rada. Samo još nedostaje da se uključi struja na zapadnoj tribini gde su prostorije kluba - priča Jovanović.

240x0_DSC-4255.jpg

Navijači dali majce igračima; foto: Vanja Keser

 

 

 

Osim obećanja od članova Uprave kluba, igrače je sačekala pomoć od navijača..

Nismo imali opremu, pa su nam navijači doneli majice za trening i put - dodao je Jovanović.

Račun kluba je u toku jučerašnjeg dana bio u blokadi oko 600.000 dinara, prema podacima Narodne banke Srbije, ali je blokada skinuta.

Juče je Grad pustio milion dinara na račun Radničkog jer toliko smo mogli - kaže Milan Pešić, gradski većnik za sport.

Fudbaleri Radničkog će u subotu 25. aprila od 16 sati dočekati kruševački Napredak u 24. kolu.

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

 

Radnički dobija četiri miliona dinara
icon_rss.jpg sm-plus.gif

Niš 21.04.2015. S.L. Južna Srbija Info

Fudbalski klub Radnički dobija je iz budžeta Grada Niša četiri miliona dinara.

Ovo će donekle popraviti situaciju u klubu, jer je već duže vreme na stadionu Čair isključena voda, struja, a, kako tvrde igrači, tereni su zapušteni, bez uslova za treniranje.


radnicki-nis-fk.jpg
Radnički Niš, Foto: Vikipedija

Da li se u Radničkom situacija popravlja? Nakon prošlonedeljne konferencije za medije, na kojoj su igrači javno izneli, kako su rekli, katastrofalnu situaciju u klubu, stiže i prva uplata koja može sanirati goruće probleme na Čairu. Grad Niš izdvojio je iz budžeta četiri miliona dinara za Fudbalski klub Radnički. Za sada se zna da su istočne tribine dobile struju, a nadalje će se videti kako će se odvijati situacija.

Da podsetimo, krajem protekle nedelje, fudbaleri su pozvali nadležne da im pomognu, jer treniraju bez struje i vode i na terenu, i u svlačionicama, kako su rekli na konferenciji za medije u klubu. Koliko će ova finansijska izdvajanja pomoći, i šta je sve neophodno za dugoročnije rešenje nagomilanih problema, pokazaće se u narednom periodu. 

http://www.juznasrbija.info/lat/sport/radnicki-dobija-cetiri-miliona-dinara.html

Link to comment

Очекивана одлука управе! Надам се спектаклу на терену и трибинама! :s_w:

 

БЕСПЛАТАН УЛАЗ У СУБОТУRadnicki-vesti-809x4002.png

ФК Раднички слави 92. рођендан. Овим поводом Управа клуба одлучила је да обезбеди свим навијачима и симпатизерима клуба бесплатан улаз на утакмицу 24. кола ЈСЛ Србије.

На утакмици против крушевачког Напретка, у суботу од 16 часова, нашим фудбалерима је потребна пуна подршка свих навијача. Овом приликом ФК Раднички позива све којима је „Реал са Нишаве“ у срцу да дођу на Чаир у што већем броју.

Видимо се на Чаиру!

http://fkradnickinis.rs/besplatan-ulaz-u-subotu-2/

 

Untitled1_zps7yqaesue.jpg

Link to comment

Imamo sasvim dobre sanse i najlaksi raspored od pocetka prolecnog dela za tri vezane i devet boda. Igramo sa Napretkom, Radnicki Kg. koji je po meni vec ispao ako izkubi ovu od Cukarickog i Novi Pazar koji nije nimalo lak kada ga vodi Kosanovic ali mislim da bez obzira na pobede u gostima uvek igraju dosta slabije i da ishod tog meca zavisi od naseg raspolozenja i igre.

Sa devet bodova i trideset i jednim osvojenim bodom mozemo bez obterecenja u goste Ofkovcima i mozda i po prvi put u zivotu napravimo iznenadjenje.

Tim igra dobro, sve linije su zategnute sem Ascerica koji bi morao da proradi.

Dobili smo veliko pojacanje po desnom krilu koje se zove Zemljanuhin i od njega se mogu ocekivati bolje partije mada i neki pad u igri zbog malo utakmica u nogama od pocetka.

Ja uvek naglasavam da se kvalitet trenera vidi u taktici, formi igraca i napredku istih.

Rastavac odrzava formu igraca bez vecih oscilacija.

Podigli su formu i igru od pocetka i vise nema kao ranije da neko mnogo podbaci ili se ne vidi na utakmici.

Aca je usao u formu i vise niko ne moze da mu uzme loptu a cini mi se da ima vise snage i brzine i da mnogo vise na cim i brzinu pokusava da probije nego ranije.

Brzi je postao brz.

Djurickovic iz dana u dan napreduje, vidi se opustenost i samopouzdanje u igri.

Petrovic M. se od prvog dana lepo implementirao na desnom beku i mogu da kazem da sam siguran kada ga vidim na tom delu terena kao i u sredini. U stilu Badstubera zavrsava odlican posao i jedan od najzahvalnijih i najzasluznijih igraca uz Acu kapitena od kada smo u Super ligi.

Ovim momcima pored struje, vode treba i jedna atmosfera iz prosle godine da eksplodiraju. Jedno desetak hiljada navijaca bi dala krila ovim momcima i onda je do kraja sve moguce.

Inace na snimku protiv Cukarickog su se culi samo nasi igraci. Da li neko zna koliko ih je bilo ???

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Mislim da je interesanto videti ovo opet pa sam ga copy/past.

Inace ovo bih ja na zvanicni sajt da vide ljudi da i  mi majstore fudbala imamo...!!!

 

Jos jednom:

 

        Marko Van Basten    VS      Petar Djurickovic

 

 

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...