Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

U košarci je na svim nivoima jako važan autoritet koji 1 tim ima. Mi smo to itekako osećali u prošloj deceniji i doživljavavali promenu kroz te godine (poslednjih godina nema šanse da nam se ponovi suđenje kao u prva dva cetvrtfinala koje smo igrali u El protiv Virorije i cska i gde nismo imali šanse da prodjemo). Jednostavno smo porasli. To se često oseća kad igramo u aba gde smo klub sa ubedljivo najvećim autoritetom.

 

A to se sad tako zove? :lolol:

Link to comment
  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

      Ne verujem da tuca odgovara vise ovom Zvezdinom timu. Ne zbog performansa njenih igraca, nego zbog cinjenice da je nase srce mnogo vece, svih ovih decenija!

 

Dobro, to stoji, plus su vaši mandrili bolji od naših. Ali, sa druge strane, mi smo život, a ostalo su sitnice. Tako da nisam baš pametan šta će biti presudno.

 

Možda vaš pank i lucidni šmekeraj bude prevaga, al opet ste dripci, a mi gospoda svih ovih decenija.

 

Ko će ga znati...

Link to comment

Javor,Belosevic i Oberknezevic u subotu

 

Ovi iz ABA nisu normalni. Belosevic i Obrknezevic koje je Vujosevic javno prozivao i prosle i ove godine. :isuse: Pa, oni zivi nece da izadju iz hale ako Zvezda pobedi.

Edited by harper
Link to comment

tuča mnogo više odgovara ovogodišnjem zvezdinom timu nego ovogodišnjem partizanovom, pogotovo ako cirbes bude igrao više od bobija

 

Ra ne misli tako, kaze da smo tukli Bobija po nogama. :(

 

Kakav crni Obrknezevic, sudi Radovic. Ocekujem kriterijum iz prve tekme.

Edited by Yoda
Link to comment

ovo mi kod Ra lici na naknadnu pamet i saputanje cokijevskog tipa. Bio je gospodin na obe KZS posle tekmi.

 

Jebi ga, konacno je shvatio sta se vise isplati u srpskoj kosarci, samo je malo zakasnio. Jos posle prve utakmice je trebalo da ospe drvlje i kamenje po sudijama iako je sudjenje bilo gotovo perfektno, da optuzi random izabranog igraca Partizana za neku besmislicu i da tome posveti citavu konferenciju za novinare. To se tako radi u Srbiji. Na zalost.

Link to comment

Sto kaze Ljakse, na tom terenu je Ra kao slon u staklarskoj radnji. Plus mandriluk danas u pola sest na treningu. Rade sve kako ne treba.

 

Usrao se.

Link to comment

Jebi ga, konacno je shvatio sta se vise isplati u srpskoj kosarci, samo je malo zakasnio. Jos posle prve utakmice je trebalo da ospe drvlje i kamenje po sudijama iako je sudjenje bilo gotovo perfektno, da optuzi random izabranog igraca Partizana za neku besmislicu i da tome posveti citavu konferenciju za novinare. To se tako radi u Srbiji. Na zalost.

ne postoji ni promil potrebe da se spušta na nivo debelog, sve što mu treba u ovom trenutku je da namoči jajca u vodu da malo nabujaju, da se sabere i cimne par žestova pre tekme, ako ne može drugačije da se opusti

Link to comment

ne postoji ni promil potrebe da se spušta na nivo debelog, sve što mu treba u ovom trenutku je da namoči jajca u vodu da malo nabujaju, da se sabere i cimne par žestova pre tekme, ako ne može drugačije da se opusti

 

Ne bih sad ni ja da sam na njegovom mestu, kontraproduktivno je u ovom trenutku. To je trebalo da uradi odavno, onda kada je shvatio da se normalno i civilizovano ponasanje u Srbiji smatra slaboscu ili da nastavi da cuti. Osim toga, vrlo se losa poruka salje igracima a sudije ce ionako da nastave da sude isto kao i u prve dve utakmice. Bolje da je nasao nacin da naostri Bobija da sastavi sa parketom prvog igraca koji pokusa da ga overi laktom, obrgli ga sa dve ruke ili mu udje kolenima s namerom da ga osakati, kao sto je uradio sa Danstonom. Jedno takvo bacanje i da vidis kako ce da ga ispostuju.

Link to comment

Meni se cini da je Ra sad vise stisnut u odnosu na proslu sezonu ili onu kad je stigao. Dok je vodio Buducnost uopste nije ovako izgledao, stavise, umalo nas nije dobio 2011. na F4 u Ljubljani.

 

Covek je ocigledno pod teskom tenzijom. Dule sa druge strane iskuliran i ocekivano kvaran.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...