Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nesa Ilic odgrizao prst Radonjicu i zajedno s prstenom pao u Maunt Dum. Po Deja i Borka Radovica dosli orlovi.

 

Bobi ostao u Izengardu da sa ostalim deblima razjebe Sarumanu Ortank, zabranio mu Zalizani da ide u Mordor.

Link to comment

meni je highlight citave utakmice kad ga jedan od sudija fizicki izbacuje iz terena dok u stavu zemlje igra odbranu. Nekih 2 min do kraja otprilike.

Link to comment

ova nasa dvojica smaraca ima da ubiju igru  :frust:

sinoc su se bosko djokic i grba malo dotakli teme i prosecnih 40ak faulova bacanja koje smo gledali u proslogodisnjim kls duelima.

sudjenje u prva dva meca sasvim ok, dozvoljena muska igra, nek' tako bude i do kraja serije.

 

edit: pardon, bacanja.

Edited by Nebojsa
Link to comment

U košarci je na svim nivoima jako važan autoritet koji 1 tim ima. Mi smo to itekako osećali u prošloj deceniji i doživljavavali promenu kroz te godine (poslednjih godina nema šanse da nam se ponovi suđenje kao u prva dva cetvrtfinala koje smo igrali u El protiv Virorije i cska i gde nismo imali šanse da prodjemo). Jednostavno smo porasli. To se često oseća kad igramo u aba gde smo klub sa ubedljivo najvećim autoritetom.

Link to comment

ova nasa dvojica smaraca ima da ubiju igru  :frust:

sinoc su se bosko djokic i grba malo dotakli teme i prosecnih 40ak faulova bacanja koje smo gledali u proslogodisnjim kls duelima.

sudjenje u prva dva meca sasvim ok, dozvoljena muska igra, nek' tako bude i do kraja serije.

 

edit: pardon, bacanja.

 

Meni je ovo možda i glavni utisak do sada. Mnogo sve bolje izgleda sa ovakvim sudjenjem. Utakmice su stvarno gledljive.

 

Ne znam što uopšte određuju naše sudije, pa još dvojicu. Jovčić je prvu odsudio odlično, ali u pravom društvu. Bojim se da kad jedan naš vidi drugog našeg odmah po automatizmu kreće da svira kao na železničkoj stanici (by Slavko Cvitković).

Link to comment

U košarci je na svim nivoima jako važan autoritet koji 1 tim ima. Mi smo to itekako osećali u prošloj deceniji i doživljavavali promenu kroz te godine (poslednjih godina nema šanse da nam se ponovi suđenje kao u prva dva cetvrtfinala koje smo igrali u El protiv Virorije i cska i gde nismo imali šanse da prodjemo). Jednostavno smo porasli. To se često oseća kad igramo u aba gde smo klub sa ubedljivo najvećim autoritetom.

treci mec (cini mi se, mozda i drugi) tada protiv cska u bgd je najbrutalnija sudijska pljacka u istoriji basketa. ono kad krenu suze od besa kad vidis kako tovare sirotinju, a ni u moskvi pre toga nije bilo nista bolje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...