Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

kao sto rekoh, to sto neko napravi neku idiotariju ne daje carte blanche drugoj strani da radi mnogo gore i potencijalno veoma opasne stvari.

 

i da, stvarno bi previse bilo optuzivati Dula za witch hunt. nikada mu se to ranije nije desavalo. pu, pu, da ne cuje zlo, ako se ne daj boze nesto desi Jaki, sasvim sam ce biti kriv za to

jebote, mozes ti bolje.

ozbiljno to mislim.

Link to comment
  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

koji je tebi? ko prica da je Jaka nevinasce? nameran faul, nenamerna povreda. ubijmo skota zbog toga.

:D

ja to rekao?

aj, pali

Edited by ToniAdams
Link to comment

Nije to rekao ali mu je ``izvinjenje`` bilo na nivou. Rekao je da mu je zao, i onda odmah u nastavku i oni nas biju ali mi ne kukamo ko picke. I sve to posle sat vremena od trenutka kad je mogao da napravi invalida od protivnickog igraca svojim dzukackim ponasanjem.

tacno je, mogao je napraviti invalida, ali ja zaista ne verujem da je postojala namera za tako necim. ne znam koliko gledas zvezdine utakmice blazic je jednostavno energican igrac sa jako malo samokontrole i usled toga i iznerviranosti prethodnom situacijom na terenu je uradio sta je uradio.

ali, ajde na stranu sve to. cak i da je hteo da povredi milutinova, nije vujosevicevo da poziva na njegov linc, nego treba da popije suspenziju

 

drugim recima, blazicev faul nije i ne moze biti opravdanje za ono sto je vujosevic uradio posle

 

 

pa rekoh ti vec da o dulovom ponasanju ne bih trosio reci. 

 

smesno mi je samo potenciranje da je jaka nevinasce.

sad me tek zbunjujes. ti si reagovao na ovo:" kompleksan karakter je preksinosnjom izjavom ponudio blazica na tacni mandrilima sa juga. to sto je njegova izjava imala sportski uspeh i uticala na blazica da juce odigra kako je odigrao je apsolutno nebitno u odnosu na cinjenicu da je tom izjavom ugrozio blazicevu bezbednost"
Link to comment

sad me tek zbunjujes. ti si reagovao na ovo:" kompleksan karakter je preksinosnjom izjavom ponudio blazica na tacni mandrilima sa juga. to sto je njegova izjava imala sportski uspeh i uticala na blazica da juce odigra kako je odigrao je apsolutno nebitno u odnosu na cinjenicu da je tom izjavom ugrozio blazicevu bezbednost"

stvarno ne kapiram sta te zbunjuje i gde sam ja to opovrgao bilo sta od ovog sto si naveo.

Link to comment

I dalje ne mogu da verujem kako je Zvezda kriminalno izgledala. Žasu.

 

Valjda su kadri da naprave brejk, majku mu.

 

Jedva čekam sledeću utakmicu. 

Link to comment

ja ne verujem o cemu se raspravlja...ne secam se da li je neko od trenera koji su radili u Srbiji, npr Kari, Jovanovic, Vukoicic, Zeljko, Duda i da ne nabrajam vise, ikada izjavili da nema slucajnih povreda u kosarci, direktno optuze protivnickog igraca za namerno povredjivanje i natovare mu na vrat mandrile...jbt udjoh na onaj forum avangarda, pa tamo se poziva na linc i ubistvo jake, polomljena kolena, jel mogce da se ovako nesto radi. Pa bilo je raznih faulova ali da optuzis nekoga da je namerno hteo da te povredi je suludo. Palo mi je na pamet sto se tice fudbala kad je Nadj uklizao Basti i ovaj slomio ruku pa opet niko nije optuzivao ovoga da ga je namerno povredio..jeste mozda bilo neoprezno ali namerno to je cista glupost. Dajte dovedite se u red i nemojte da pisete ovakva sranja

Link to comment

:D

ja to rekao?

aj, pali

naravno da niis idiot koji bi tako nesto rekao ili pomislio. ali sta ti pokusavas da kazes?

vujosevic je po ko zna koji put kreirao atmosferu linca (pre samo mesec, dva dana to isto je uradio partizanovom igracu), povod za to je nebitan. jer ponavljam sve i da je blazic imao nameru da povredi milutinova to i dalje nije opravdanje za poziv na linc. tako da zaista ne razumem sta si hteo reci

Link to comment

@Adams

 

zapravo si rekao da je on mnogo vise doprineo ugrozavanju svoje bezbednosti svojim dripackim ponasanjem nego Dulo huskanjem rulje. isti recept koji je pre nekoliko meseci sablaznio sve na forumu kada je u pitanju bio Gagic. 

Edited by assück
Link to comment

@toni

dobrim delom, nije isto sto i "mnogo vise" kako si napisao malopre.

a ja zapravo mislim da nije kriv uopste. jer namernih faulova je bilo i bice ih, nesto se ne secam da se u tim prilikama podizala ovolika dreka, pretnje i slicno.

vujosevic je kreirao atmosferu linca, da nije bilo njegove izjave na faul bi se do jutra zaboravilo, u najgorem slucaju zaboravilo bi se onog trenutka kad publika ugleda milutinova posle 24 sata da izlazi na parket

ovako je zigosan dok god je u srbiji

Edited by pbg12345
Link to comment

pa eto, moja je impresija da je sasvim moguce da je isao na namernu povredu. ne znam kako bih drugacije okarakterisao nameran (sto smo se svi slozili) udarac po licu i ocima.

u tom kontekstu ne mogu da njegovu krivicu smatram manjom od dulove.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...