Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

boldovano je mozda i tacno, ali svakako je mnogo vise tome dobrineo jaka svojim seljackim ponasanjem posle faula.

ma daj nemoj zajebavati. faulu se ne bi pridavala nikakva paznja da vujosevic nije potencirao da se radi o nameri blazica da povredjuje partizanove (najbolje) igrace.

pola tih idiota ne zna ni koje blazic, niti su ispratili ko je napravio faul, a posebno se ne bi secirao svaki blazicev korak, pogled ili sta vec posle faula da vujosevic nije ukazao

 

 

nemoguce.

da nije prvog dripackog postupka, kompleksan ne bi mogao da doprinese uopste.

i da gagic nije izdao, vujosevic ne bi bio u prilici da doprinese hajci Edited by pbg12345
Link to comment

ne opravdavam dulove debilne izjave ni na koji nacin, da ne bude zabune.

sve i da jeste bilo kako je dulo predstavio, njegovo je da smiruje situaciju, jer od histerije niko ne moze da profitira.

 

sto se tice faula, stvarno mi deluje da je bio nameran. ne pricam o povredi, vec o faulu.

Link to comment

pa nekako mi sad ovaj tvoj post ne ide sa onim gore gde kazes da je jaka mnogo vise doprineo

naravno da je bio nameran faul

 

i da, partizan jeste profitirao od histerije, posto je blazic odigrao ispod svakog nivoa, cemu verujem da je doprinela vujosevica izjava i sve posle nje

Edited by pbg12345
Link to comment

nemoguce.

da nije prvog dripackog postupka, kompleksan ne bi mogao da doprinese uopste.

 

hajde da napravimo malu paralelu

 

da nije bilo Mustafinih dripackih postupaka i izjava, mandrili sa severa ne bi mogli da mu prete i pokusavaju da ga lincuju

 

kako sada zvuci?

Link to comment

pa nekako mi sad ovaj tvoj post ne ide sa onim gore gde kazes da je jaka mnogo vise doprineo

naravno da je bio nameran faul

 

i da, partizan jeste profitirao od histerije, posto je blazic odigrao ispod svakog nivoa, cemu verujem da je doprinela vujosevica izjava i sve posle nje

pa ne znam sta te buni, da nije napravio takav seljacki faul, ili makar da je pruzio ruku, dulo ne bi imao materijala za kenjazu.

znaci, i ti mislis da je bio nameran faul?

 

hajde da napravimo malu paralelu

 

da nije bilo Mustafinih dripackih postupaka i izjava, mandrili sa severa ne bi mogli da mu prete i pokusavaju da ga lincuju

 

kako sada zvuci?

glupo.

Link to comment

pa ne znam sta te buni, da nije napravio takav seljacki faul, ili makar da je pruzio ruku, dulo ne bi imao materijala za kenjazu.

znaci, i ti mislis da je bio nameran faul?

 

glupo.

da posle odgledanog snimka, svakako mislim da je faul bio nameran, ne i namera da povredi milutinova.

ali namernih faulova ima na svakoj utakmici, samo sto jako retko protivnicki trener takav faul iskoristi da pozove na linc

 

 

 

hajde da napravimo malu paralelu

 

da nije bilo Mustafinih dripackih postupaka i izjava, mandrili sa severa ne bi mogli da mu prete i pokusavaju da ga lincuju

 

kako sada zvuci?

nije bas ista situacija, stojkovic je sam uradio potez koji su mandrili protumacili kao izdaju(u tom delu moze da se povuce paralela), a onda koliko me secanje sluzi sam i nastavio da potencira na tom potezu, sa onom porukom na majici i slicno. naravno da je linc i dalje apsolutno neopravdan, ali ono sto hocu da kazem je da je stojkovic toliki glupan da je sam sebe jos vise uvukao u to (sa tim da je moguce da sam zaboravio i da je rukovodstvo zvezde ili neko od bivsih saigraca radio ono sto vujosevic)

to bi bilo otprilike kao da je blazic posle utakmice izjavio, neka sam ga nabo, sledeci put cu jos jace

Link to comment

to bi bilo otprilike kao da je blazic posle utakmice izjavio, neka sam ga nabo, sledeci put cu jos jace

 

Nije to rekao ali mu je ``izvinjenje`` bilo na nivou. Rekao je da mu je zao, i onda odmah u nastavku i oni nas biju ali mi ne kukamo ko picke. I sve to posle sat vremena od trenutka kad je mogao da napravi invalida od protivnickog igraca svojim dzukackim ponasanjem. 

Link to comment

kao sto rekoh, to sto neko napravi neku idiotariju ne daje carte blanche drugoj strani da radi mnogo gore i potencijalno veoma opasne stvari.

 

i da, stvarno bi previse bilo optuzivati Dula za witch hunt. nikada mu se to ranije nije desavalo. pu, pu, da ne cuje zlo, ako se ne daj boze nesto desi Jaki, sasvim sam ce biti kriv za to

Link to comment

da posle odgledanog snimka, svakako mislim da je faul bio nameran, ne i namera da povredi milutinova.

ali namernih faulova ima na svakoj utakmici, samo sto jako retko protivnicki trener takav faul iskoristi da pozove na linc

 

pa rekoh ti vec da o dulovom ponasanju ne bih trosio reci. 

 

smesno mi je samo potenciranje da je jaka nevinasce.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...