Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

 dok se pljuvačka sa Blažičeve face zbog neartikulisanog

 

Meni je vise licilo na dziberski udarac iz frustracije, ali dobro.

 

Macvanov faul jeste bezobrazan i opasan. Cisto da bude posteno.

Link to comment
  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

maki mi je ubedljivo najveće razočarenje u kkp, sa te neke ljudske strane.

 

teparu i dmb-a mnogo gotivim. nikolica je pomalo sirov ali je pokazao da ima herca i mislim da je u suštini dobar lik. pavlović je bilmez ali više je onako neartikulisani bilmez, ne verujem da je uošte zao. murić mi je isto prilično gotivan lik. prgav ali ne i prljav.

 

dok maki... mnogo puvakanja i poneki prljav potez. ono unošenje u facu cirbesu, provociranje mandrila... baš onako jadno. mnogo me podseća na gurovića, samo što je znatno inteligentniji od njega.

Link to comment

btw, je l iko komentarisao faul Mačvana na Blažiču - guranje sa dve ruke dok je ovaj bio u vazduhu? Je l bilo "slučajno" ili "namerno" (sarkazam)?

Gledao sam pažljivo usporeni i koliko god me Mačvan nervirao, mislim da se iskontrolisao u poslednjem trenutku i da ga nije toliko jako gurnuo koliko se zaleteo da to uradi.

Link to comment

Meni je vise licilo na dziberski udarac iz frustracije, ali dobro.

 

Macvanov faul jeste bezobrazan i opasan. Cisto da bude posteno.

 

Džiberski i neartikulisan (pošto ipak nije hteo da ga nabode u oko).  

 

btw, Mačvan je džiber na kub.

Link to comment

macvan je car koji  je umirio publiku u novom sadu koja je zvizdala americkoj himni nakon sto smo ih pobedili u finalu. koga zabole sto se unosi u facu i sabanise po terenu, ima jedno 100 takvih igraca koje gotivim ili koje sam gotivio.

Link to comment

Koga zabole što ih ti gotiviš ili si ih gotivio? Je l to treba da bude neki faktor pri zauzimanju stava drugih ljudi o nekoj temi?

Link to comment

Gledao sam pažljivo usporeni i koliko god me Mačvan nervirao, mislim da se iskontrolisao u poslednjem trenutku i da ga nije toliko jako gurnuo koliko se zaleteo da to uradi.

 

jasno. nesportski faul ali bez nekakve namere da povredi blazicha. nego vec da se pise svasta. zavrsice se tako da je za to kriv dujan psihopat i svinja bolesna. za sad su mirni svi. videcemo dalje. zvezda i dalje favorit ali sa zadrskom. zbog trenera najvise

Link to comment

Koga zabole što ih ti gotiviš ili si ih gotivio? Je l to treba da bude neki faktor pri zauzimanju stava drugih ljudi o nekoj temi?

 

ne, to treba da bude odgovor na to da ste uzanso dosadni sa pricama o tome ko je dobar lik a ko je saban. kakve to veze ima sa ovom serijom?! razumem da se prica o tome ako neko hoce nekoga namerno da povredi ili podgreva atmosferu da se napravi neki incident, ali kakve veze ima ako se neko nekom unosi u facu?!

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

ne, to treba da bude odgovor na to da ste uzanso dosadni sa pricama o tome ko je dobar lik a ko je saban. k

 

Možda tebi jeste. I meni su mnoge stvari dosadne, pa ne uskačem odmah sa nedostižnih visina da to naglasim.

Link to comment

Što su svirali američku himnu nakon što smo ih pobedili u finalu?

 

nisu sviali himnu, primali su medalje, moja greska.

Link to comment

Možda tebi jeste. I meni su mnoge stvari dosadne, pa ne uskačem odmah sa nedostižnih visina da to naglasim.

 

pa ne, problem je sto se ovde komentarise kao da utakmice gledaju babe, skandalizuju se zbog minornih stvari koje i ne primecuju na ostalim utakmicama zato sto nisu emotivno involvirani. sve to sto je nabrojano ovde se desava na svakoj utakmici, niko nikakv znacaj ne pridaje tome, niti sami igraci obracaju paznju na takve stvari. uneo se u facu nekom?! pa ne igraju tenis.

Link to comment

pa ne, problem je sto se ovde komentarise kao da utakmice gledaju babe, skandalizuju se zbog minornih stvari koje i ne primecuju na ostalim utakmicama zato sto nisu emotivno involvirani. sve to sto je nabrojano ovde se desava na svakoj utakmici, niko nikakv znacaj ne pridaje tome, niti sami igraci obracaju paznju na takve stvari. uneo se u facu nekom?! pa ne igraju tenis.

 

Nije poenta u unošenju u facu, već o faulu sa dve ruke, na igraču u skoku. Odatle smo krenuli. To što se ponaša tako kako se inače ponaša (unošenje  u facu, urlanje nakon svakog koša, udaranje po grudima brzinom ranjenog puža (ono stvano nije bilo prijatno za gledati), provociranje publike (ovo najpre razumem i to je ok), dodaje mom utisku koji sam izneo u jednoj reči od pet slova. Ako me sećanje ne vara, nije se tako ponašao ranije. Od 20 igrača iz obe ekipe (svi pod tenzijom), on jedini odskače po tome. Ovo sve pod pretpostavkom da si gledao utakmicu.

 

Je l možeš da mi navedeš trenutno neki veći broj košarkaša (EL, NBA), koji se ponašaju slično njemu i ja se povlačim iz rasprave?

 

Uzgred, sudjenje je bilo odlično i sinoć. Svaka čast ABA. Jeste ono Pavlovićevo bilo propust, ali ne bih to uzeo kao veliki minus sudijama.

 

Edit: Predomislio sam se - povlačim se iz rasprave i bez tih imena. Stvarno nije ni bitno. Priča je počela od namernog faula. Nek se šabaniše ko koliko voli i nek cveta hiljadu cvetova. Sve ima svoju publiku.

Edited by Ivo Petović
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...