Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa zelio je da je Lazic dobije. I dobio je. To sto ju je i on dobio samo znaci da nije bas toliko iskusan. :D

Inace ovo nikako nije obostrana tehnicka.

Link to comment

Sramotna odluka sudije, ne da ga je povukao, već ga je povukao dva puta i na kraju se raširio na parketu u fazonu nisam ja ništa majke mi, evo ruke su mi iznad glave :Hail:

Link to comment

Ovde se jasno vidi da je ga ja Sasa povukao za nogu kad je krenuo da se vraca. Sudije nisu dobro videle. Glupo potez Pavlovica koji srecom nije imao posledice po KKP.

Link to comment

Vidim da se ovde pise da je partizan odigrao sa maltene 100%. Ne bih se slozio sa ovim,jer sinoc osim macvana i milutinova niko nije odigrao maksimalno koliko dobro moze. Milosavljevic je imao tri promasene otvorene trojke,tepic je,koliko je dobro igrao prvi deo u finisu je gubio lopte i masio bacanja+su ga probijali jenkins i wiliams,pavlovic u prvom poluvremenu dobar,u drugom malo losije..itd.

Link to comment

Koji imbecil moze ovo da sudi kao obostranu. Da se nije lomio rezultat bila bi namerna/tehnicka.Tacno su i videli sta se dogadja ali nece da preuzmu odgovornost, nista novo, klasicno sudjenje svugda.

Link to comment

Ovde se jasno vidi da je ga ja Sasa povukao za nogu kad je krenuo da se vraca. Sudije nisu dobro videle. Glupo potez Pavlovica koji srecom nije imao posledice po KKP.

Ajde budi bar prema sebi iskren.  :P

 

Celu sezonu sam u Harper modu™ i branim Radonju kad god ga napadaju, a to baš nije retko. Ovaj put nemam reči. Da on ne sme da igra ni sa Mitrovićem ni sa Dangubićem ni sa Tejićem je potpuna sprdnja, kao i to da se sve vreme on prilagođava. Nemam reči, znao sam kakav je Radonja ali stvarno sam iznenađen ovime. Da vidimo sad koliko mu je bitan posao.

Link to comment

btw, je l iko komentarisao faul Mačvana na Blažiču - guranje sa dve ruke dok je ovaj bio u vazduhu? Je l bilo "slučajno" ili "namerno" (sarkazam)?

Link to comment

pa jbg, sto da se komentarise, kad je adekvatno™ sankcionisano™ od strane arbitara™...

 

gospodin jaka umal' oko da izvadi na nas nikolica, I jedva da je I obicnu licnu dobio... :cry:

Link to comment

Ne govorimo o sudijskim odlukama, nego o činu i čoveku/nečoveku koji ga je izveo. Namerno guranje igrača u skoku, sa dve ruke, je otprilike najgrozniji prekršaj koji može da se napravi u košarci. Interesantno je da to niko nije komentarisao, dok se pljuvačka sa Blažičeve face zbog neartikulisanog, ali slučajnog udarca još nije ni osušila. Pošteno.

Link to comment

Pa dobro, valjda Macvan dobio nesportsku zbog toga sto je inace i bilo, e sad, da nije bio Jaka u pitanju mozda Macvan nebi to radio?

 

A da nije Zirbes posterizovao Pavlovića, ne bi mu se unosio u facu malo kasnije?

 

Znači, ako sledeći put neko polomi glavu Mačvanu, to je ok, pošto, da to nije bio Mačvan, već neko drugi, možda to ne bi uradio?

 

Ok, još jednom. Just asking.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Ja onako laicki zaista imam utisak da Radonja ima" reaktivnu politiku" nekako bezmudo jbga.

Meni izgleda kao da je ladio napaljenog Mitrovića a i još po nekog ...

Onako to mi je utisak.Ne bih voleo da loži igrače teorijama zavere ali ako vidiš da su neki igrači napaljeni, vozi na njihovu energiju.

Draža mi je ona đenkina "iznerviranost" koja pokazuje da mu je stalo nego neka kurcobolja maskirana u hladnokrvnost.

E sad ne znam ima li leka toj bolesti i ko bi mogao u klubu bilo šta radonji da kaže.Pod mogao mislim neko ko bi i znao...

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...