Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

A ovi postovi mi tek idu na...

Odigrao je Partizan odličnu utakmicu, sa velikim mudima. Vecim delom su (iznenadjujuce) u odbrani igrali coveka i to odlicno. Oni imaju realno svega 6-7 upotrebljivih igraca u ovoj seriji ali svi, sem ( trenutno) Milosavljevica, igraju u skladu ili iznad svojih mogucnosti.

Te price-"eto igrali smo bas lose, pa smo opet izgubili pola kosa,kos" su besmislene, jel smo svejedno izgubili. I to opet u neizvesnoj zavrsnici.

A i za skok i to da nece ponoviti se ne bih bas kladio.

 

Sa ovim se već slažem. Teoretski, Partizan ima mnogo manje načina da dobije utakmicu nego Zvezda, ali su se oni sinoć potrudili da iskoriste jednu od tih mogućnosti. Poučen iskustvom, mislim da je mnogo realnije da se ponovi utakmica od sinoć, nego da Zvezda odigra ne znam kako dobro. Očigledno je da Zvezda može da dobije samo ako drži kontrolu rezultata od početka. Neverovatan je psihičko-fiziči kurcšlus koji nastaje kad se Partizan odvoji na više od 5 razlike. Oni sinoć više od pola utakmice nisu znali gde udaraju, bukvalno.

Link to comment
  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

Te price-"eto igrali smo bas lose, pa smo opet izgubili pola kosa,kos" su besmislene, jel smo svejedno izgubili.

Jebiga, te priče su logičan produžetak onih "što kenjate po Radonjiću kad smo pobedili". Dakle gleda se isključivo rezultat, treba slaviti svaku pobedu kao titulu, čak je i minimalan poraz razlog za optimizam (posebno ako se do njega dođe sa nekih minus petnaest) <_<

 

Zvezdinim napaćenim navijačima je odavno usađena svest da je svaka egal utakmica sa Partizanom veliki uspeh, još nismo sasvim naviknuti na breme favorita™. Sreća pa nas neće još dugo mučiti...

Link to comment

Moze i Pavlovic  sigurno bolje od ovoga. Prenervozan je i siluje previse. Ocekujem da jednu od sledece dve bas on pokida. 

 

Pavlovic ce pre da vas ukopa nego da pokida. Ja bih mnogo vise ocekivao od Milosavljvica, on je nevidljiv bio u ove dve utakmice.

Mada, vasa najveca snaga je na nasoj klupi, molio bih Oga na vasem mestu da to potraje...

Link to comment

Pavlovic ce pre da vas ukopa nego da pokida. Ja bih mnogo vise ocekivao od Milosavljvica, on je nevidljiv bio u ove dve utakmice.

Mada, vasa najveca snaga je na nasoj klupi, molio bih Oga na vasem mestu da to potraje...

 

Da je tempirana bomba jeste, da je igrac koji moze sam da resi utakmicu moze, videcemo uostalom. Nego, dobro je sto je jos jednom bila kvalitetna i prava kosarkaska atmosfera.

 

Dobro je kad nema huligana, dosli simpatizeri, ljubitelji kosarke sa sitnom decom, da celu utakmicu vredjaju decu i ostatak porodice protivnickim igracima. To je nesto cemu treba teziti. 

Link to comment

evo obostrane tehnicke Lazicu i Pavlovicu, cisto Timmy da pogleda posto je sinoc izrazio sumnju...nismo izgubili zbog toga, katastrofalno smo otvorili utakmicu i odigrali 35.minuta. Ne verujem da nam se ovako nesto moze ponoviti...dobijamo u subotu mada ocekujem i petu utakmicu

 

Link to comment

to sto se Pavlovicu skandira je jadno i tuzno i to niko normalan ne osporava, uostalom i zabole me za mandrile, oni ce takve stvari uvek raditi...Pavlovic je obican dziber sto mi je iskreno zao jer je klasa kosarkas, mislio sam da se makar on ne bavi ovakvim stvarima...mada ako se vratimo unazad on ima poduzi repertoar sto se tice ovakvih ispada...steta

Link to comment

Je l ima negde snimak tog poslednjeg Tepicevog bacanja?

tepic je mozda i x-faktor (radojevictm) partizana za dobijanje ove serije - kao sto je bio i prosle godine u finalu kls.

uz standardnost u odbrani, neka doda 10 poena i eto czvt u velikom problemu.

pre sinocne utakmice bio sam ubedjen da gubimo lagano ovo, sada stvari izgledaju prilicno drugacije.

Link to comment

Нисам ни читао форум у последња 2 дана, па да ставим сад своје утиске после првих мечева.

 

Општи утисак је да је Дуле поставио тактику одлично, да се труди да Звезду осакати и не дозволи јој да игра своју игру. Има слабији тим и гледа да противника онемогући да се размаше.

С друге стране Радоња се понаша ко да игра против ЦСКА. Усро се ко грлица. Мачвана уопште не покушава да нападне пиком иако је овај рупа. Тог Мачвана се уплашио толико да није смео на паркет да стави МВПа Евролиге. Брука и срамота. У првој утакмици смо отворили лепо ал смо пали јер је предуго држао другу петорку која се није најбоље снашла. Стандардно смо се погубили, ритам је нестао, почели да правимо глупости, Партизан се дабоме вратио ал су момци стегли ко што често и стегну и поново се одлепили. Са Бобаном на терену, дабоме. Али смо се мучили, играли дивље, соло и само соло, ма ужас. И онда јуче цела утакмица поново дивљина и дезорганизација. Измене шаблонске, Маркус и Јака крену очајно ал прва измена мора бити по истеку 6 минута. После се реагује на Партизанове измене, чим уђе Мурић Лука напоље иако може да га разбије на посту.

 

Ми уопште не користимо предности које имамо, џаба нам јачи тим. Ми покупавамо да контрирамо Партизану, игра нам се заснива на стављању Цирбеса на Мачвана, Калине на Мурића и Бранка на Сашу, то је Радоњин печат. Невероватно.

 

 

Дебело сам разочаран.

Link to comment

evo obostrane tehnicke Lazicu i Pavlovicu, cisto Timmy da pogleda posto je sinoc izrazio sumnju...nismo izgubili zbog toga, katastrofalno smo otvorili utakmicu i odigrali 35.minuta. Ne verujem da nam se ovako nesto moze ponoviti...dobijamo u subotu mada ocekujem i petu utakmicu

 

 

 

Odradio ga na iskustvo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...