Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Aj sto Tejica ne ubacuje, nije ga ubacivao ni u puno manje vaznim mecevima pa sto bi odstupao od toga sad ali sto Jovic po prvi put odigra svoje minute ofanzivno kako treba i poslije toga se ne vrati u igru vise a kad je troduplo gori onda ima troduplo vise i minuta. Mitrovica isto nema nigdje citavo drugo poluvrijeme, a djeluje kao nas mozda i najraspolozeniji igrac u ovom trenutku. Ista stvar i sa Dangubom. Steta je ubijati Kalinica sa 35 plus minuta ako vec imas dva ovako kvalitetna igraca koja mogu uzeti barem dio njegovih minuta. Radonja mi je kao pokojni Aco Petrovic, odlican pomocni trener, super skauting i priprema ali kad pocne utakmica pogubi se totalno i ne zna da li je dosao ili je posao.

Link to comment
  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni je utisak utakmice Partizanova klupa: Andrić & Zaboravljeni, koji tokom svih ovosezonskih pretumbacija u rosteru uopšte nisu imali malu minutažu. Fantastično koliko su napredovali.

Link to comment

Meni je utisak utakmice Partizanova klupa: Andrić & Zaboravljeni, koji tokom svih ovosezonskih pretumbacija u rosteru uopšte nisu imali malu minutažu. Fantastično koliko su napredovali.

 

Teško da pored onakvog Milutinova nešto drugo može da bude utisak.

 

Inače, ikar je u pravu, daleko je ova igra od 100% mogućnosti ovog tima. Možda još i Mačvan igra blizu onoga što može, i to je to. i dalje ne vjerujem da je motivacija i psihološka priprema dovoljna da se dobije ova serija. Vidjećemo.

Link to comment

Odgledah još jednom na preskoke. Na stranu i Radonja i Jaka i sve, ali sa Marjanovićem i Ražnatovićem bi trebalo obaviti vrlo ozbiljan razgovor i, ako isti ne da rezultate, Bobija ne bih više ni uvodio do kraja serije.

 

džizs...Bobiša je znači kriv!?

Pa jbt, ovaj debil na klupi nas samoubija a Bobi će ispasti krivac!? 

Ra se bre pogubio 107%; i preksinoc je to izgledalo grozno,ali juce je covek doziveo epski raspad. Mučeni Kalina mu naizmenično čuva Mačvana i Pavlovića ( očekujem u trecoj ili četvrtoj da preuzme i Milutinova) dok mu Luka, koji je konačno prodisao, igra 15-ak minuta. Tejića da i ne spominjemo. Danguba krenuo fino, može i u napadu i u odbrani, al ga majstor benčuje bez ikakvog razloga. Drndavi Jović konačno krene da igra nešto i naravno bude zaboravljen na klupi.

Link to comment

Sve je to jos i ok ako se ne vidi iz aviona da je Blazic bio  nervozan i nije ga islo. Danguba je morao vise, ako nista drugo a samo zbog cinjenice da Blazic ne bi mogao ni vola da pogodi.

Link to comment

Plus jos 7 promasenih bacanja, bacene lopte u aut, maseni mrtvi ziceri, zilion dopustenih skokova u napadu... i na sve to imas napad za pobedu. Malo mi lici ovo na Neptunas u gostima.

Link to comment

ja i dalje verujem da je maksimum zvezdine igre daleko od maksimuma partizanove

samo sto se sa druge strane plasim da zvezda nece ni prici tom svom maksimumu

 

valjda ce svi biti bolje psihicki spremni, krenuvsi pre svega od radonjica

Link to comment

Radonjić se na presici baš posrao po Blažiču. Kao, nije mu prvi put da sjebe i odigra nerezonski.  Čini mi se da je ispao nekorektan i prema još jednom igraču, ali nisam pažljivo slušao.

 

Uz to, nikakav osvrt na sopstvene odluke u pripremi i realizaciji utakmice. Nikakva svest da Blažič pravi ovakve greške jer  u njega ima vanredno (nezasluženo) poverenje.

 

Potpuno sam promašio rezultat ove utakmice. Očekivao sam da ćete lakše pobediti nego dan ranije. Na kvalitet i dužinu klupe. Ovo je Radonjićev poraz 1/1, i  povlačim ono "u odbranu Radonjića...." u vezi sa minutažom centara na prvoj utamici.

 

Edit: Blažič je na ulaz krenuo pri rezultatu -1, tako da ne bi trebalo zameriti "ishitren" pokušaj. Naročito ako je Bobi na terenu pa je moguće uhvatiti skok nakon promašaja. Ali odluka da sa linije bacanja krene na levi ulaz jeste bila loša. 

Edited by pacey defender
Link to comment

džizs...Bobiša je znači kriv!?

Pa jbt, ovaj debil na klupi nas samoubija a Bobi će ispasti krivac!? 

Ra se bre pogubio 107%; i preksinoc je to izgledalo grozno,ali juce je covek doziveo epski raspad. Mučeni Kalina mu naizmenično čuva Mačvana i Pavlovića ( očekujem u trecoj ili četvrtoj da preuzme i Milutinova) dok mu Luka, koji je konačno prodisao, igra 15-ak minuta. Tejića da i ne spominjemo. Danguba krenuo fino, može i u napadu i u odbrani, al ga majstor benčuje bez ikakvog razloga. Drndavi Jović konačno krene da igra nešto i naravno bude zaboravljen na klupi.

 

Džizs, ajde čitaj napisano. Niko nije rekao da je Bobi krivac za poraz, samo komentarišem ono što vidim. Naravno da je Radonjić najodgovorniji. Čovek apsoluno ništa nije spremio za ovu seriju, a ono sinoć je jedna od najlošije vođenih utakmica koje sam u životu video.

 

Pred Radonjićem su neke važne odluke, uključjući i:

Redukovati minutažu Blažiču na najmanju moguću meru (nema šanse);

Uvesti Tejića u rotaciju, a ne trošiti Kalinića na Mačvanu (nema šanse);

Povećati minutažu Mitroviću (moguće);

Dati Jenkinsu carte blanche (moguće);

Psihički smiriti ekipu i održati neke motivacione govore (hahahahaha).

Prestati da samo jebeno reaguješ na to što tvoj idol sa druge strane radi (not bloody likely).

Link to comment

Jenkins već ima carte blanche, bar u ovoj seriji. Uopšte, sve su šanse da će do kraja Zvezdina ofanziva zavisiti 90% od toga šta Jenkins i Williams izmisle sa loptom u rukama, plus ako neko još ubode otvoren šut/uhvati skok. A tako da organizuje tim u napadu može svaki amater - neka jedan od dva crnca uzme loptu i proba da da koš pa šta bude, a onda samo jako u odbrani...

Link to comment

Partizan bez onoliko skokova koji tesko da ce se ponoviti nema nesto posebno protiv nas. I dalje mislim da se mraci previse. Usla je i njima voda u usi nekoliko puta, sad se pravi kao da su ne znam kakvu tekmu odigrali. Na kraju je jedna lopta odlucivala. Naravno da nismo trebali da dopustimo da se tako nesto dogodi ali realno i mnogo mnogo slabija zvezda je umela da uzme jednu tekmu partizanu u ovakvim situacijama.

Link to comment

Džizs, ajde čitaj napisano. Niko nije rekao da je Bobi krivac za poraz, samo komentarišem ono što vidim. Naravno da je Radonjić najodgovorniji. Čovek apsoluno ništa nije spremio za ovu seriju, a ono sinoć je jedna od najlošije vođenih utakmica koje sam u životu video.

 

Pred Radonjićem su neke važne odluke, uključjući i:

Redukovati minutažu Blažiču na najmanju moguću meru (nema šanse);

Uvesti Tejića u rotaciju, a ne trošiti Kalinića na Mačvanu (nema šanse);

Povećati minutažu Mitroviću (moguće);

Dati Jenkinsu carte blanche (moguće);

Psihički smiriti ekipu i održati neke motivacione govore (hahahahaha).

Prestati da samo jebeno reaguješ na to što tvoj idol sa druge strane radi (not bloody likely).

 

Džizs, čitam šta si napisao: "...Na stranu i Radonja..."

Nemam šta dalje da čitam :fantom:  Ne može Radonja na stranu; ovu seriju cemo izgubiti zbog i samo zbog njega. Mi KKP možemo da dobijamo sve da Bobi ne vidi parketa vise, ali ne možemo ako nas Ra bude ukopavao i dalje. Čovek je izgubljeni slučaj; prilagođava igru protivniku koji je inferiorniriji skoro na svakoj poziciji. Bio sam na oba meca u Pioniru i posle bukvalno svakog TO kad izlaze igraci Partizana unezvereni RA gleda ko je na parketu ne bi li odmah odgovorio na isto. Što je ok kad igras sa Realom, ali ne i sa ovakvim komšijama. Čovek se uopšte i ne trudi da iskoristi prednosti koje njegov tim.

Šanse da dobijemo ovu seriju su jedino da igraci istu izvuku na suvi kvalitet i snagu, mada sa ovakvim tegom na klupi-tesko.

Link to comment

Partizan bez onoliko skokova koji tesko da ce se ponoviti nema nesto posebno protiv nas. I dalje mislim da se mraci previse. Usla je i njima voda u usi nekoliko puta, sad se pravi kao da su ne znam kakvu tekmu odigrali. Na kraju je jedna lopta odlucivala. Naravno da nismo trebali da dopustimo da se tako nesto dogodi ali realno i mnogo mnogo slabija zvezda je umela da uzme jednu tekmu partizanu u ovakvim situacijama.

 

***

Odigrao je Partizan odličnu utakmicu, sa velikim mudima. Vecim delom su (iznenadjujuce) u odbrani igrali coveka i to odlicno. Oni imaju realno svega 6-7 upotrebljivih igraca u ovoj seriji ali svi, sem ( trenutno) Milosavljevica, igraju u skladu ili iznad svojih mogucnosti.

Te price-"eto igrali smo bas lose, pa smo opet izgubili pola kosa,kos" su besmislene, jel smo svejedno izgubili. I to opet u neizvesnoj zavrsnici.

A i za skok i to da nece ponoviti se ne bih bas kladio.

Edited by teacher
Link to comment

***

Odigrao je Partizan odličnu utakmicu, sa velikim mudima. Vecim delom su (iznenadjujuce) u odbrani igrali coveka i to odlicno. Oni imaju realno svega 6-7 upotrebljivih igraca u ovoj seriji ali svi, sem ( trenutno) Milosavljevica, igraju u skladu ili iznad svojih mogucnosti.

Te price-"eto igrali smo bas lose, pa smo opet izgubili pola kosa,kos" su besmislene, jel smo svejedno izgubili. I to opet u neizvesnoj zavrsnici.

A i za skok i to da nece ponoviti se ne bih bas kladio.

 

Moze i Pavlovic  sigurno bolje od ovoga. Prenervozan je i siluje previse. Ocekujem da jednu od sledece dve bas on pokida. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...