Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa evo ti gore.. a orilo je celu tekmu. A reagovao sam na midlovo fejspalmovanje sto se to uopste pominje posle pobede. I dalje jebeno ne verujem kakav stav se iznosi.

Midl je reagovao na ono tvoje da su grobari bolji.

Link to comment

Pa evo ti gore.. a orilo je celu tekmu. A reagovao sam na midlovo fejspalmovanje sto se to uopste pominje posle pobede. I dalje jebeno ne verujem kakav stav se iznosi.

 

Pa ŠTA se konkretno orilo celu tekmu?

 

Vidim da je strašno čim ne smete da napišete ali ja ne znam šta je tačno. 

 

Očigledno je jako važno čim ga pominješ već pet puta. 

Link to comment

Midl je reagovao na ono tvoje da su grobari bolji.

Evo gledacemo tekmu u subotu. Iskreno zelim da verujem da ce biti bolje. I da cemo veci deo pevati svoje pesme. A najvise bih naravno voleo da ne pomenemo nijednog igarac zvezde niti njihve porodice. Jedino da Bobija docekamo sa MVP, MVP.. mastam ovo jebi ga

Link to comment

Pa ŠTA se konkretno orilo celu tekmu?

 

Vidim da je strašno čim ne smete da napišete ali ja ne znam šta je tačno. 

 

Očigledno je jako važno čim ga pominješ već pet puta. 

Jel se pravis lud ili sta? A Ne smem da napisem banovace me onaj nautilus :D

Link to comment

Jedini forumaš koji ima 50+ je ikar... a on se, nakon godina pevanja "kad si bio dete malo, komšija te silovao", nikada ne bi spustio na neki "Indija, Pakistan" nivo.

Link to comment

A da ignorisete vredjanje porodice, to je ok. Ajde majke ti nemoj vise sebe lagati. Mene ne mozes.

 

Ama koga boli k sta mandrili skandiraju? Hocemo sada da skinemo sve pjesme sa juga i sjevera i da ih seciramo ovdje na forumu? Ne mogu da vjerujem sta pises...

 

Ne znam sta hoces od mene i ostalih. Jesmo li mi ovdje na ppp skandirali ili podrzavali skandiranje?

Link to comment

Stvarno ne znam dokle cete vise da se cudite mandrilisanju s tribina? Kad vidis lika od 50+ godina kako urla "Indija, Pakistan" onda ti je jasno kakav profil dolazi na utakmice. Nije, naravno, bolje ni na susednoj tribini.

 

Indija Pakistan je blentav odgovor jednih mandrila na rasističko genocidno smeće drugih, kao takva je primer pozitivne prakse među mandrilima

Link to comment

Weenie, ceniš da ofanzivni skok nije bitan element njegove igre?

 

Jebiga, imao je 3 danas (5 defanzivno), ali niko nije imao više. (Luka isto 3 ofanzivna, Zirbes nula.) Loša utakmica u totalu.

 

Juče je bila druga priča, sa klupe je mogao jedino da skače i energično maše peškirom.

Link to comment

Ama koga boli k sta mandrili skandiraju? Hocemo sada da skinemo sve pjesme sa juga i sjevera i da ih seciramo ovdje na forumu? Ne mogu da vjerujem sta pises...

 

Ne znam sta hoces od mene i ostalih. Jesmo li mi ovdje na ppp skandirali ili podrzavali skandiranje?

Klasično pravljenje ludim, već viđeno toliko puta.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...