Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

2 Nautilus: A sto posebno imaju pik na Sasu? Za Macvana je to odavno, jos dok je igrao u HF.

 

 

Nemam pojma, zaista. Mogu samo da nagadjam da je to zbog grobarstva i zato sto je paljevina.

 

Timmy: cuo sam dvije pjesme koje se ticu familije: jednu o mami i jednu o zeni na istu melodiju... Trecu nisam. U svakom slucaju, ako su je pjevali saranovic je u pravu.

Edited by nautilus
da izbjegnem samoban
Link to comment

Kakvi principi Timmy? Princip da ne kacimo bakljade, ne hvalimo mandrile sa tribina i ne pjevamo njihove pjesmice? Slazem se!

A da ignorisete vredjanje porodice, to je ok. Ajde majke ti nemoj vise sebe lagati. Mene ne mozes.

Link to comment

A da ignorisete vredjanje porodice, to je ok. Ajde majke ti nemoj vise sebe lagati. Mene ne mozes.

 

Ja sam gledao bez tona. O čemu tačno pričaš?

Link to comment

Stvarno ne znam dokle cete vise da se cudite mandrilisanju s tribina? Kad vidis lika od 50+ godina kako urla "Indija, Pakistan" onda ti je jasno kakav profil dolazi na utakmice. Nije, naravno, bolje ni na susednoj tribini.

Link to comment

Uzgred, niko me ne može ubediti da Bobi ne ulazi sa ispod 50 % energije i mindseta koje je imao protiv Barse, Reala i ostalih. 

 

To što se Bobi štekao protiv raznih Metalaca nema veze sa ključnim polufinalom protiv Partizana. Ne znam gde bi ti da vidiš energiju kod njega, čovek je flegma bio i ostao, ali učinak mu u ogromnoj meri zavisi od saigrača. Nije on u EL preko "energije i mindseta" imao 16 i 10 u proseku, nego su ga Williams & co. nemilice hranili loptama... što se ovde uglavnom ne radi jer će Partizan, božemoj, da udvoji.

Link to comment

Ja sam gledao bez tona. O čemu tačno pričaš?

Pa evo ti gore.. a orilo je celu tekmu. A reagovao sam na midlovo fejspalmovanje sto se to uopste pominje posle pobede. I dalje jebeno ne verujem kakav stav se iznosi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...