Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma sta mracite, jedna losa tekma, dobili nas na skok koji nam je zastitni znak cele sezone, nije tu niko zaboravio kako da igra.

Da je bilo 1% vise srece da Blazic izvuce faul ili pogodi na 9sec, ili da nije sudjena maloumna obostrana tehnicka zavrsnica bi drugacije izgledala.

 

pre ce biti vec treca uzastopna losa tekma protiv partizana, samo sto smo jednu dobili.

 

partizan sasvim zasluzeno, cestitke.

Link to comment

Uzgred, niko me ne može ubediti da Bobi ne ulazi sa ispod 50 % energije i mindseta koje je imao protiv Barse, Reala i ostalih. 

to se iz aviona vidi. celu drugu polovinu sezone se opasno šteka u lokalu. ionako mnogo bolju odbranu igramo sa cirbesom na parketu, nema razloga da se forsira boban ako ga mrzi...

Link to comment

Ma sta mracite, jedna losa tekma, dobili nas na skok koji nam je zastitni znak cele sezone, nije tu niko zaboravio kako da igra.

Da je bilo 1% vise srece da Blazic izvuce faul ili pogodi na 9sec, ili da nije sudjena maloumna obostrana tehnicka zavrsnica bi drugacije izgledala.

 

Da da, da baba ima muda bila bi deda. Jebeš naprednu statistiku i mambo džamboe, mi smo vrlo ranjivi na ofanzivnom skoku i to je više nego vidljivo.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Uzgred, niko me ne može ubediti da Bobi ne ulazi sa ispod 50 % energije i mindseta koje je imao protiv Barse, Reala i ostalih. 

 

Pa, ne verujem da se Bobi cuva i minira tim, korektan decko skroz. Ima do njega, ali i do odbrane i mucenog Radonje nesto.

Link to comment

Ne znam, moj utisak da Zvezda kao da i nije imala domaci teren, publika uglavnom ne ume da podrzi tim onako kako treba u ovakvim utakmicama. Mnogo je gadno kad igras kao domacin, a cujes muk sa tribina i zvuk lopte o parket.

 

Bice u subotu drugacije, ali to je mac sa dve ostrice.

 

2 Nautilus: A sto posebno imaju pik na Sasu? Za Macvana je to odavno, jos dok je igrao u HF.

Edited by Yoda
Link to comment

Pa, ne verujem da se Bobi cuva i minira tim, korektan decko skroz. Ima do njega, ali i do odbrane i mucenog Radonje nesto.

 

Mozda i preterano korektan za ovakve utakmice. I posle poraza u ligaskom delu je izjavljivao da nije bio bas motivisan za igru. Sto kaze Ikar, ako ga mrzi da igra neka sedi na klupi kao na prvoj utakmici, za Cirbesa bar znamo da ce da pruzi onoliko koliko moze.

 

No, ako Radonjic ne uspeva da mu objasni koliko su za klub bitne ove utakmice to je njegov fail.

Link to comment

Jbga. Verujem da ce kod nas biti malo drugacije i da ce bar deo pesama biti posvecen svom klubu.

 

Naravno, vi ste bolji od nas. I kao ljudi i kao navijači, a posebno kao forumaši.. 

Link to comment

ja nisam video nikakvih partizanvih 100%. dmb je realno senka igrača koji je umeo da nas sahrani, pavlović ima dugačke epizode u kojima je štetan za ekipu, itd.

 

zvezda igra, uz pojedina iskakanja, poput meča sa albom ili makabijem, isto što je igrala sve vreme nakon što smo dobili u valensiji. očajno na postavljenu odbranu, bez ikakve ideje šta da se radi ako ne prođe pnr sa bobijem, uz brojne propuste u rotiranju igrača (večeras kalinić sa 3 penala na pavloviću, a dangubić na klupi, lazić koji skoro da i ne igra 2 meseca "igra" ključne minute, blažić na parketu kad se utakmica lomi, jović odigra posle 100 godina dobrih 5 minuta, posle toga se ne vrati nijednom na parket), itd, itd.

 

radonjić će od sledeće sezone svoju karijeru moći da vadi iz govana u lovćenu ili širokom brijegu ali to je nama, nažalost, slaba uteha za još jednu suštinski protraćenu sezonu... i to sezonu u kojoj je složen dosta ozbiljan tim. gubiti od partizana koji celu utakmicu igra sa doslovce 2 igrača na pozicijama 4 i 5 i koji mora ili sistematski da krije (bez uspeha) nigerijca u odbrani ili da trpi milenkove cigle u napadu, u utakmici koja znači sve je, prosto rečeno, težak neuspeh.

 

Naravno da nisam mislio da cela ekipa odigra 100%, to je nemoguće pogotovo sa ovakvim rosterom, ali su odigrali agresivno i sa mudima, dovoljno ključnih igrača im je bilo na potrebnom nivou, drvna građa nije pravila sranja kao u ostatku sezone, sa odgovarajućom motivacijom to je to.

 

Ovo sa Jakom i Jovićem je ludilo mozga, opet mu je pala klapna čim smo upali u kanal. Ovaj prvi je u 3/4 vezao nekoliko masivnih sranja, promašio oba bacanja kod namerne, i od tog trenutka ni sekunde nije video klupu, usput je uspeo i Akojona da učini korisnim u par momenata. O poslednjih par minuta je već sve ispričano.

 

Btw, ni ja ne mislim da Bobi tankuje, jednostavno, ni u EL niko nije bazirao kompletnu svoju igru na tome da pošalje na njega sve raspoložive igrače da mu sednu na leđa. Ono što užasava je fakat da svi mesecima znaju da će to biti jedina Dulova taktika pa šta bude, i jebeni genije za to vreme, sa živim Vilijamsom na pleju, nije uspeo da uvežba 3 različite akcije koji bi eksploatisale višak spolja. No, što rekoše, nije džabe stručni štab tu gde je.

Link to comment

Taman posla da krene kontradziberana sa tribina. Pre dve godine bio na derbiju odmah posle F4 u Laktasima, odvratno su vredjali Gurovica. Razbili su nas i to nekompletni.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...