Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Lazić mu je odmah uputio drugarsku kritiku. "Pa koji q jbt... bio sam pokriven na trojci, nijedan šut nisam uzeo celo veče, imao sam taj koš u rukama..."

Link to comment
  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

gledam ovaj jakin ulaz. da to nije jaka nego neko s malo pameti u glavi taj ulaz je odlican da se napravi otvoren sut. ovako na nepostavljenu odbranu bi vjerovatno navukao sva tri igraca i imao slobodnog igraca na sutu poslije laganog pasa. ali ne, on je vec na trojci zapoceo dvokorak i time sebe osudio da mora da ide na kos, iskljucivo na prvi obruc bez sanse da izvuce neki faul.

 

Koliko puta si ga video da daje povratni pas kad se ovako zabode, priznaj? Ja jedno dva puta, i to je bila frljoka u aut.

Link to comment

Mec je izgubljen i prije pocetka. Dule je pripremio svoje maksimalno, nalozio ih do krajnjih granica a mi smo nekako usli preopusteno, rekao bih nadmeno, sa previse samopouzdanja, kao da smo ocekivali da ce se nakon sinocne utakmice Partizan veceras sam predati. Mi nismo ekipa koja je ekstremno talentovana, vec smo ekipa rudara koji dobijaju upravo na nalozenost i sto uvijek igra do granica maksimuma, nemamo mi taj luksuz da se stekamo i da upalimo samo dugme kad zatreba. 

 

Bobi mi je zaista nejasan, ne igra Partizan nikakvu bog zna kako drugaciju odbranu od vecine Evroligaskih ekipa, mislim koncepcijski, a on se odjednom vratio u onog Bobija iz 2008. koji nije znao hodati. Vjerovatno je i tu stvar psihologije, nema drugog objasnjenja. 

 

Mislim da se Radonju ne moze kriviti za onaj Jakin brainfart ali za losu psiholosku pripremu i konstatno prilagodjavanje Duletu umjesto da mi kao bolja ekipa sami nametnemo svoj ritam. Radonja mi je izuzetno prirastao srcu, djeluje bas kao drag covjek ali ako ovu seriju izgubi moramo letjeti s klupe. Imamo znacajno bolju ekipu i nema izgovora. 

 

Treca utakmica nam je must win. Cijenim da ako budem morali igrati na zivot i smrt u cetvrtoj da ce se muda jos dodatno smanjiti a tradicionalno pogubljeni Radonja da ce jos dodatno skrenuti tako da mrka kapa.

Link to comment

btw, fascinantne su bile Radonjine izmene u ovom hororu. Sve suprotno od onoga što je radio cele sezone. Odjednom Lazić iz povrede igra ključne minute, Jović uopšte ne ulazi, MWilla izbacuje nakon jednog promašaja u 4/4, iako je ovaj vratio tim u igru, Mitrovića je potpuno zaboravio...Sa Bobijem se dešava tačno ono čega sam se plašio - igra sa manje od 50% energije, jer ga boli stojko da se cima. Nepošteno prema klubu.

Link to comment

Naravno da je teoretski ključno završavanje pre vremena, ali u ovoj situaciju je vrlo bitno što je završavao Blažič, koji je u totalnom kurcu od samopouzdanja, pri čemu je imao slobodnog Jenkinsa, kao mnogo bolje rešenje. 

 

Tačno to, ali improvizacija kad je tesno i izigravanje heroja po svaku cenu je odlika Radonjine Zvezde već dosta vremena - čovek daje ogromnu slobodu igračima u napadu u takvim situacijama, što može nekad dobro da ispadne, a nekad može da se desi Jaka. Da misli o napadu, ne bi mu pred kraj igrali Lazić i Blažič dok Williams odmara.

Link to comment

Ja bih u subotu krenuo sa Lazicem u startnoj umesto Jake. 

 

Tako je. A Đenka, koji igra u seriji partije sezone neka sedi na klupi dok praktično pored njega skapavamo za svaki koš. Pa neka uđe na -10 i nek vija.

 

To je meni neverovatno, to poverenje Blažiću koji se epski raspada praktično mesecima. 

Link to comment

Tako je. A Đenka, koji igra u seriji partije sezone neka sedi na klupi dok praktično pored njega skapavamo za svaki koš. Pa neka uđe na -10 i nek vija.

 

To je meni neverovatno, to poverenje Blažiću koji se epski raspada praktično mesecima. 

jbg, ako Djenka krene od pocetka onda smo osudjeni da Jovic organizuje napade

Link to comment

A što ne mogu da igraju MW i Đenka spolja? Što Blažić može da igra prvu, Đenka ne? Ne postoji stavka košarkaške igre po kojoj Đenka nije bolji igrač. 

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Nabili su mi pritisak na 200. Mačvan 29 skokova na dve utakmice. Ja bih probo sa Tejićem. Ili čudo još neviđeno, i Bobi i Cirbes. A u kurac.

 

Blažič je labilan, i sumnjam da nije uticalo na njega ono što je Vujošević izjavio, da namerno povređuje igrače. Ali neshvatljivo mi je da ti mentalni trikovi pale iz sezone u sezonu. Eno ga DV, čestitao igračima Zvezde. Posle prve nije. 

Link to comment

btw, fascinantne su bile Radonjine izmene u ovom hororu. Sve suprotno od onoga što je radio cele sezone. Odjednom Lazić iz povrede igra ključne minute, Jović uopšte ne ulazi, MWilla izbacuje nakon jednog promašaja u 4/4, iako je ovaj vratio tim u igru, Mitrovića je potpuno zaboravio...Sa Bobijem se dešava tačno ono čega sam se plašio - igra sa manje od 50% energije, jer ga boli stojko da se cima. Nepošteno prema klubu.

eh, lazic. gleda se samo defanzivni kraj terena, kao da nismo do sad naucili. ne bih rekao da bobi bilo sta tankuje, moguce da mu posebno ne prija b2b.

Link to comment

Jović uopšte ne ulazi

 

Moguće da je zbog toga što je ovaj večeras odigrao svoj deo začuđujuće pristojno, standardna odbrana, bez gluposti u napadu, čak nas je u prvom poluvremenu držao iznad vode sa nekoliko pogodaka sa poludistance.

Link to comment

Pa to je i normalno s obzirom na kvalitet, oni moraju svaku tekmu da odigraju 100% da bi nas dobili, a naši problemi su odavno poznati.

ja nisam video nikakvih partizanvih 100%. dmb je realno senka igrača koji je umeo da nas sahrani, pavlović ima dugačke epizode u kojima je štetan za ekipu, itd.

 

zvezda igra, uz pojedina iskakanja, poput meča sa albom ili makabijem, isto što je igrala sve vreme nakon što smo dobili u valensiji. očajno na postavljenu odbranu, bez ikakve ideje šta da se radi ako ne prođe pnr sa bobijem, uz brojne propuste u rotiranju igrača (večeras kalinić sa 3 penala na pavloviću, a dangubić na klupi, lazić koji skoro da i ne igra 2 meseca "igra" ključne minute, blažić na parketu kad se utakmica lomi, jović odigra posle 100 godina dobrih 5 minuta, posle toga se ne vrati nijednom na parket), itd, itd.

 

radonjić će od sledeće sezone svoju karijeru moći da vadi iz govana u lovćenu ili širokom brijegu ali to je nama, nažalost, slaba uteha za još jednu suštinski protraćenu sezonu... i to sezonu u kojoj je složen dosta ozbiljan tim. gubiti od partizana koji celu utakmicu igra sa doslovce 2 igrača na pozicijama 4 i 5 i koji mora ili sistematski da krije (bez uspeha) nigerijca u odbrani ili da trpi milenkove cigle u napadu, u utakmici koja znači sve je, prosto rečeno, težak neuspeh.

Link to comment

Jebote, Tejic, jel on igrao uopste? 


Sta je aba sajtom, htedoh da vidim statistiku, ali nece da se otvori sajt 

Edited by Timmy
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...