Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne. jednom mu je izbio loptu u aut prilikom prodora jenkinsa ka košu. to se toliko dobro sećam da sam video, ruku bih u vatru stavio za ovo da sam video jer jebeno nisam verovao da se ovo desilo.   :Hail:

 

mislim da je bilo polovinom 3/4, iskopaću to.

 

Ma ne, vidim da si napisao "par kvalitetnih odbrana na Dženkinsu", a ovaj je ili prolazio kroz njega kao kroz puter, ili dobijao lagan faul. Akojon je komedija od košarkaša. 

Link to comment

nisi bas najbolje razumeo nemusti radonjin govor. rekao je nesto drugo.

ili sam ja nesto prezupcio ili je rekao da nije trebalo tako da bude i da je ostavio bremena partizanu, bla bla

 

 

inace, neki deseti isti poraz ove sezone. potpuni raspad, pa stizanje i na kraju poraz na jednu dvije lopte.

Link to comment

Imao je on i ukradenu loptu juče, ali, kod odbrane nije to najvažnije, što ukrade ili izbije ponekad...

 

Mnogo je bitnije da u kontinuitetu brani čoveka, a njemu je Đenka prolazio u 4/4 kako je hteo, tako odbranu može da igra bilo ko... Akojon je prenizak da brani šut, ali je i prespor u odbrani za svoju visinu i ne može da brani ništa, ako je igrač malo viši i jači od njega...

 

ma hoću da kažem da je i to što je uradio jebeni uspeh :Hail: mislio sam, stvarno, da ni za toliko nije bio spreman. + je večeras imao i (barem) jedan skok koji sam video.

Link to comment

ili sam ja nesto prezupcio ili je rekao da nije trebalo tako da bude i da je ostavio bremena partizanu, bla bla

 

 

Ovako sam i ja razumeo.

Link to comment

Jedino što je pozitivno za Zvezdu je što se ipak vratila u utakmicu i pored apsolutno horor izdanja. Sve ostalo je bilo dramatično. Sve priče o košarci padaju u vodu pred psihologijom.

 

Po svim košarkaškim stvarima, Zvezda bi morala da dobije jednu od sledeće dve utakmice, ali da moram da se kladim, sve bih pare stavio na Partizan. 

Link to comment

Meni je Radonja mnogo drag čovek, naročito od kada su ga spopali novinari kad su sad sleteli u Podgoricu i kad su ga pitali da li će biti napeto i puno uzbudjenja, a on odgovara: Blabla...uostalom, meni će biti sigurno emotivno, videću majku, sestru...

 

Crnogorče. :wub:

Link to comment

ma hoću da kažem da je i to što je uradio jebeni uspeh :Hail: mislio sam, stvarno, da ni za toliko nije bio spreman. + je večeras imao i (barem) jedan skok koji sam video.

Bikini kaže dva skoka i asistenciju.

Link to comment

boze jebeni, nije problem sto je blazic zavrsio napad 7 sekundi do kraja. ja znam da kosarkaski gledaoci nisu pretjerano pametni, ali kosarkaski trener kao kljucno govori to sto bi partizan imao jos jedan napad.

 

Naravno da je teoretski ključno završavanje pre vremena, ali u ovoj situaciju je vrlo bitno što je završavao Blažič, koji je u totalnom kurcu od samopouzdanja, pri čemu je imao slobodnog Jenkinsa, kao mnogo bolje rešenje. 

Link to comment

Ja bih u subotu krenuo sa Lazicem u startnoj umesto Jake. Jaka vise koristi kad unese energiju sa klupe nego kad igra od pocetka.

 

Brine me sto smo u oba meca fino pogadjali trojke, a po teoriji "Radonja na klupi" mozemo da ocekujemo neku tekmu sa 1/19 za tri

Link to comment

Ma ne, vidim da si napisao "par kvalitetnih odbrana na Dženkinsu", a ovaj je ili prolazio kroz njega kao kroz puter, ili dobijao lagan faul. Akojon je komedija od košarkaša. 

Komedija al mozda i prelomi. Kad smo prvi put dosli na -1 nisu znali gde se nalaze a on nam dade 2 kosa.

Link to comment

Jedino što je pozitivno za Zvezdu je što se ipak vratila u utakmicu i pored apsolutno horor izdanja

 

Pa to je i normalno s obzirom na kvalitet, oni moraju svaku tekmu da odigraju 100% da bi nas dobili, a naši problemi su odavno poznati.

Link to comment

gledam ovaj jakin ulaz. da to nije jaka nego neko s malo pameti u glavi taj ulaz je odlican da se napravi otvoren sut. ovako na nepostavljenu odbranu bi vjerovatno navukao sva tri igraca i imao slobodnog igraca na sutu poslije laganog pasa. ali ne, on je vec na trojci zapoceo dvokorak i time sebe osudio da mora da ide na kos, iskljucivo na prvi obruc bez sanse da izvuce neki faul.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...