Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Fizička sprema odlučila. Mnogo više utakmica odigrala Zvezda u sezoni. I to je pogotovo izraženo ovako kad se igra dan za dan

Nažalost, mi to kompenzujemo rotacijom od 7-8 igrača u kojoj se nađe mesto i za Đumića.

Link to comment
  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

paklenih +15 za partizan, da..

 

:(

 

Mislim na atmosferu. Grmece 40 minuta bez obzira na rezultat. Opasno smo napaljeni tek sada.

 

Inace, i dalje ste favoriti.

Link to comment

meni utisak veceri afroamerikanac nigerijskog porekla, jebote, taj covek ne ume loptu da vodi.

ako protivnik igra presing, nema sanse pola da predje.

 

Koji si nemač pojma, to je tuga :( odvalio nas je na fizičku spremu, odigrali smo mnogo više tekmi u EL od njega.

Link to comment

meni utisak veceri afroamerikanac nigerijskog porekla, jebote, taj covek ne ume loptu da vodi.

ako protivnik igra presing, nema sanse pola da predje.

To sam i ja pomislio... A odbranu igra smehotresno, nabije se u čoveka i onda, jbg, ili faul ili koš...
Link to comment

Radonjić je glup kao kurac.

 

Tekmu je dobila želja i srce groblja, čestitke na tome. Podupreto katastrofalnim vođenjem ekipe sa druge strane i Blažićem, ovo je logičan sled.

 

Za ONO jajarenje na skoku posle promašaja drugog bacanja Tepića neko treba da ide u zatvor. Koliko je to tužno, taman koliko i iskazuje naš luzerski mentalni sklop. Ako se dobro sećam, nije bilo nikoga od igrača Partizana na skoku. Ne znam da li sam ikad video tako nešto u ovako bitnoj utakmici.

 

Za poslednji napad jedini krivac je Radonjić. Imali smo 101 užasan poslednji napad u sezoni i ništa naučili.

 

I pored svega toga, - 2. Strašno.

Link to comment

da li je samo meni blesavo što je lazić ostavljen da brani pavlovića na samom kraju, kad je mogla da se očekuje izolacija za njega? zašto bi on bio bolji izbor od dangubića?

 

Pa Lazić brani Pavlovića praktično celu četvrtinu, a Kalinić Mačvana. Kapiten zaspao na klupi, ne smem ni da zamislim forumski gnev da je bio na parketu kod ovog poslednjeg skoka Partizana u napadu.

 

Blazic je isao na logiku da se zaleti najjace sto moze, pa da izvuce makar faul

 

U najboljem slučaju bi ostavio Partizan na -1 i nekih 8 sekundi da šutnu za pobedu. A da je stao i ostavio loptu Jenkinsu, odlučivao bi on jedan na jedan protiv Akognona,.. stvarno težak izbor.

Link to comment

Mačvan 14 poena i 17 skokova, 7 u napadu :Hail: :Hail:

 

svaka čast :Hail: + pritisak publike na njega, kao da je to namerno uradio, prebacivao gnev na sebe. 

Link to comment

boze jebeni, nije problem sto je blazic zavrsio napad 7 sekundi do kraja. ja znam da kosarkaski gledaoci nisu pretjerano pametni, ali kosarkaski trener kao kljucno govori to sto bi partizan imao jos jedan napad.

Link to comment

Zajebavaš se, je l da?

ne. jednom mu je izbio loptu u aut prilikom prodora jenkinsa ka košu. to se toliko dobro sećam da sam video, ruku bih u vatru stavio za ovo da sam video jer jebeno nisam verovao da se ovo desilo.   :Hail:

 

mislim da je bilo polovinom 3/4, iskopaću to.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

boze jebeni, nije problem sto je blazic zavrsio napad 7 sekundi do kraja. ja znam da kosarkaski gledaoci nisu pretjerano pametni, ali kosarkaski trener kao kljucno govori to sto bi partizan imao jos jedan napad.

 

nisi bas najbolje razumeo nemusti radonjin govor. rekao je nesto drugo.

Link to comment

boze jebeni, nije problem sto je blazic zavrsio napad 7 sekundi do kraja. ja znam da kosarkaski gledaoci nisu pretjerano pametni, ali kosarkaski trener kao kljucno govori to sto bi partizan imao jos jedan napad.

pa nije to rekao

Link to comment

ne. jednom mu je izbio loptu u aut prilikom prodora jenkinsa ka košu. to se toliko dobro sećam da sam video, ruku bih u vatru stavio za ovo da sam video jer jebeno nisam verovao da se ovo desilo.   :Hail:

 

mislim da je bilo polovinom 3/4, iskopaću to.

Imao je on i ukradenu loptu juče, ali, kod odbrane nije to najvažnije, što ukrade ili izbije ponekad...

 

Mnogo je bitnije da u kontinuitetu brani čoveka, a njemu je Đenka prolazio u 4/4 kako je hteo, tako odbranu može da igra bilo ko... Akojon je prenizak da brani šut, ali je i prespor u odbrani za svoju visinu i ne može da brani ništa, ako je igrač malo viši i jači od njega...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...