Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

moram da priznam da nisam erovao da ćemo ovo dobiti.

 

svaka čast za milutinova :Hail:

 

sada imamo kakve-takve šanse da pobedimo u ovoj seriji. čudi me da smo vas nadskakali ovoliko, pokušali smo da se kvalitetno samoubijemo u četvrtoj, + odlični jenkins i williams...ali moje mišljenje je da su vas blažič i lazić koštali pobede. 

 

akojon..bez obzira na onu izgubljenu loptu stvarno odličan, jebote odigrao je par kvalitetnih odbrana nad jenkinsom. uspeo je jednom u prodoru da mu izbije loptu u aut :Hail:

 

žao mi je što moram ovo da kažem, ali milosavljeviću nikako ne davati da šutira trojke.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

nije cak toliko ni problem u jakinom poslednjem napadu, sem simbolicki, posto je zasrao toliko toga. 7 sekundi do kraja, nepostavljena odbrana, da je uradio bilo ko drugi vjerobatno ne bi ni bilo toliko zamjerki.

 

naravno, isto smibolicki, zvezda ne hvata defanzivni skok iako nije bilo nijednog igraca partizana na poziciji za skok. na sve zasluzene ofanzivne skokove, nevjerovatan broj lopti se odbio 5 metara od kosa za cisto srecne skokove.

 

da, jebote, ona obostrana licna greska :lol: pa da li je moguce da namjerni faul po knjizi bude obostrana licna?

Edited by Timmi
Link to comment

Uf, da sam mogao da biram ishod posle dve tekme ne bih bolji izabrao. :D

 

Skroz zasluzeno, stigli nas zbog super Amera i nasih gluposti, ali ovako je najsladje. Sad me stvarno zanima da li Zvezda ima psihu da uzvrati.

 

U subotu ce da bude pakao u Pioniru.

Link to comment

На страну Јака, ја и даље не могу да вјерујем да нисмо могли ухватити задњу лопту. Чекаш скок од ког све зависи и пустиш Мачвана да је онако узме. Па јеботе.

Link to comment

Fizička sprema gde smo vas uništili u poslednjoj četvrtini. Kako da ne. Utakmicu su odlučili Marjanović svojim odsustvom sa iste i Blažič time što je bio Blažič

Link to comment

Uf, da sam mogao da biram ishod posle dve tekme ne bih bolji izabrao. :D

 

Skroz zasluzeno, stigli nas zbog super Amera i nasih gluposti, ali ovako je najsladje. Sad me stvarno zanima da li Zvezda ima psihu da uzvrati.

 

U subotu ce da bude pakao u Pioniru.

 

paklenih +15 za partizan, da..

 

:(

Link to comment

На страну Јака, ја и даље не могу да вјерујем да нисмо могли ухватити задњу лопту. Чекаш скок од ког све зависи и пустиш Мачвана да је онако узме. Па јеботе.

 

pa nije im rekao radonja da postoji ta mogucnost, da tepara ne da drugi kos. a oni cekali kos i tajm aut da im ovaj, khm, "nacrta". pa ih lopta iznenadila.

Link to comment

+1

 

Ponavlja se 98, Bajić novi Pavićević, dobijamo 3:1

 

Tu ste se provukli, jer nas je FMP izbacio sjebane posle F4, Bosko Djokic odigrao sa silovateljem Bulatovicem na 4 i Jestratijevicem i ponistio Drobnjaka i Tomasevica.

 

Sad ste bolji nego tad.

Link to comment

meni utisak veceri afroamerikanac nigerijskog porekla, jebote, taj covek ne ume loptu da vodi.

ako protivnik igra presing, nema sanse pola da predje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...