Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

Suprotno očekivanjima ds Akajon odluči, odlučili Jaka i tri čoveka u reketu Zvezde na skoku, plus Dženkins...

 

Sve je to coach Ra isplanirao, sad će da se opuste.

Link to comment

huh! bravo, bravo!

 

bila sam sigurna da ćemo uprskati na kraju s obzirom na to kako smo nemoćno delovali u četvrtoj. htela sam da ugasim tv kad je akojon poslao onu loptu u aut. sad se agonija nastavlja.

Link to comment

Sve je to coach Ra isplanirao, sad će da se opuste.

Koliko je Bobi igrao u prvom poluvremenu? Gledao sam od sredine treće, rekao bih da ga je Ra opet odmarao?
Link to comment

Vujosevic je fino iskorisitio onu pricu sa namernim faulom. Milutinov ko dopingovan a Blazic ne zna gde se nalazi.

 

 

U tri picke materine.

 
+1
Edited by katamaran
Link to comment

huh! bravo, bravo!

 

bila sam sigurna da ćemo uprskati na kraju s obzirom na to kako smo nemoćno delovali u četvrtoj. htela sam da ugasim tv kad je akojon poslao onu loptu u aut. sad se agonija nastavlja.

Gotovo je to. Dobijate 3:1
Link to comment

Nikad necemo nauciti. Milutnov igra - ne igra, Jaka ubica, da je Bobi igrao 30 minuta imali bismo 20 razlike, bla, bla,... Kao da igramo protiv zonasa.

 

Nista, sad mora na tezi nacin pa da vidimo imamo li onoliko muda koliko su igraci Partizana imali veceras.

Link to comment

Murić je večeras odigrao odlične minute u delu kad je Partizan održavao 10 minuta. Milutinov ok, ali građenje reketa sa zagrljajem na Marjanoviću su mogli da mu sviraju svaki put. Zvezda nije odigrala apsolutno ništa u napadu i opet su izgubili na samo jednu loptu. Realno, nema šanse da se ovakva utakmica ponovi još 2x...

Link to comment

da li je samo meni blesavo što je lazić ostavljen da brani pavlovića na samom kraju, kad je mogla da se očekuje izolacija za njega? zašto bi on bio bolji izbor od dangubića?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...