Jump to content

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

u poslednjem napadu u trećoj je i pogodio, pošto je Radonja iskusno poslao komarca Jaku na njega poslednjih deset sekundi, pored živog Dženkinsa na parketu. Tad su valjda spustili na -3

 

imao jos jedan sut posle toga, sa sirenom, doduse tezak ali je probao

Link to comment
  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

al necemo valjda opet uci u to nadjebavanje oko njih dvojice

Nećete jedino ako mi priznamo da je naš bolesnik kriv za sve. Al pošto je to nemoguće, zna se šta može da sledi posle posta naivnog Moce.

Link to comment

imao jos jedan sut posle toga, sa sirenom, doduse tezak ali je probao

 

To je već iz očaja, nije ni bitno previše, znam samo da sam sinoć bio ubeđen da će zabosti onu trojku preko Jake, to je bilo so KKCZ

Link to comment

sad vidim da je ovaj akojon imao 3 suta za izjednacenje, jedan u poslednjem napadu u trecoj i dva na 57:54 u cetvrtoj. mogli ste da nas sahranite.

 

To je to, Radonja je sve predvideo pa i te promašaje. 

 

A da je nešto ušlo ili da su poveli zakuvalo bi se toliko da tu niko ne bi mogao da garantuje ništa... A sve na temu lađenja Bobija. Previše je to bili rizično, da ne kažem nenormalno. Čovek koji je poharao euroligu kao retko ko pre ladi 25 minuta protiv ekipe koja praktično nema centra. Van pameti.

Link to comment

@timmy

na sta se sad to odnosi?

na moj komentar da je za ovo razvlacenje blazica kriv samo vujosevic? ili generalno za odnos zvezda-partizan?

Edited by pbg12345
Link to comment

sad vidim da je ovaj akojon imao 3 suta za izjednacenje, jedan u poslednjem napadu u trecoj i dva na 57:54 u cetvrtoj. mogli ste da nas sahranite.

 

Ta sekvenca je odlučila. Pre toga nas je Kalinić u 3/4 držao iznad vode sa šuetvima iz kornera (jedan preko ruke), na +3 i +2, pa onda u 4/4 još jedan na +1, ali nakon sekvence gde smo im udarili nekoliko rampi za redom i promašaja Akojona, usledio je 2+1 Jenkinsa i Partizan nije imao više snage. U suštini, Zvezda je dobila na kvalitet tima, energiju, bolju odbranu, onako kako je Partizan ranije dobijao, ali je činjenica da je nekoliko momenata moglo potpuno da okrene momentum na drugu stranu (uglavnom Kalinićevi šutevi iz vana, a on opet nije baš Ray Allen). Jeste Partizan ostao bez daha pred kraja i Zvezda bi opet verovatno dobila, ali tu raste pritisak, opterećenje, a znamo da crveno-bela boja dresa nije baš prepoznatljiva po dobrom nošenju sa pritiskom.

Link to comment

Je l beše Kalina imao i jednu-dve trice iz kornera u 4/4 kad se lomilo? Siguran sam da je bila jedna.

 

Na +1 je pogodio dugu dvojku iz levog kornera.

Link to comment

Ali gde? Ja nisam skoro pročitao bilo gde Čovićevu izjavu dok Dule svaki dan mantra kako su svi protiv vas.

Još jednom, naravno da je dujo odgovorniji. svaki dan priča gluposti, truje, laže. sve je to jasno. Što se tiče čovića, pre mesec dana je nešto u starom dobrom maniru trovao o tome kako bi bilo fer da NIS uleti u Zvezdu jer je, eto, Telekom uleteo u Partizan. To mi pada na pamet bez pretrage neta. Verovatno ima još nešto. 

 

Inače, Čović se drži po strani ove sezone. Vrlo mudra odluka. U stanju je da se kontroliše, za razliku od ovog našeg. 

Link to comment

salis se jbte....

 

20.35

 

https://www.youtube.com/watch?v=xSoiqzRS8fI

 

na 18.47 imas andricev udarac po jaki glavi koji ne deluje ovako ruzno kao muricev iako je bio posle drugog sudijskog zvizduka

ok, jeste murič jače startovao. 

 

što se tiče andrića, stvarno je bezveze da uplićemo tu scenu jer su odbrambeni igrači skapirali da moraju da brane prodor i nakon što sudija zvizne faul, zbog pravila +1. Ne mali broj puta se događalo da odbrambeni igrač stane nakon faula, podigne ruku, a napadač produži, položi i dobije dodatno bacanje. Ovde je Blažič nastavio ka košu, Andrić ga je ispratio. Big deal.  

Link to comment

Utakmica je bila energična, ali nimalo prljava. Igrači su se korektno ponašali uzimajući u obzir značaj, tenzije, mandrile, Dula, Ćokija... Povrede se dese. Ono Blažičevo je bilo skroz bezazleno. Jebi ga, sranje.

 

@harper

 

Mani me tvojih autoriteta sa drugih foruma, ono sa Bobanom je najobičniji bullshit. Imaš u timu najdominantnijeg centra u Evropi i izbaciš ga jerbo biva napadnut 20 cm nižim igračem koji igra van svoje pozicije. Kapiram zašto je makijavelista držao čoveka 25 minuta van, samo što mu to nije donelo pobedu u seriji, nego je pobedu dovelo u pitanje. Ako i danas postupi slično, verovaću da se nije usrao, a ti ćeš u suprotnom da ga veličaš jer je lucidnim držanjem Bobana u igri dobio 15 razlike.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

ok, jeste murič jače startovao. 

na 20:48 ide usporeni snimak muricevog "jaceg" starta, uz naravno epilepticnu reakciju jake, tipicne mu u slicnim situacijama. jebem ti evropsku kosarku nekada.

 

pre par nedelja mirotic pokusavao da prodaje slicne fore protiv lebrona, zasta je zasluzeno dobio vaspitni bodycheck od istoga prvom prilikom kad ga je sacekao, a onda takav d lbja do kraja tekme da maltene loptu nije mogao da primi.

 

nazalost, jos uvek dozvoljeno fiba-tm šabanisanje :(

Link to comment

Inače, Čović se drži po strani ove sezone. Vrlo mudra odluka. U stanju je da se kontroliše, za razliku od ovog našeg. 

kontrolise se u izjavama, jer je za ovog idiota izmislio politiku. Ali se zato iza kulisa svasta radi. I izmedju ostalog i zbog toga Zvezda ima mnogo veci budzet od nas

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...