Jump to content

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

A čime je doprineo Čović? Čovek se ne pojavljuje, ne daje nikakve izjave, jednostavno nema ga nigde.

 

njegov sveti duh je veoma prisutan

Link to comment

Na snimku se jasno vidi da nije bilo namere. Blažič je bio predaleko da bi video da je Milutinov zgrabio loptu sa obe ruke, i da mu iste nisu blizu lica, i zamahnuo misleći da se lopta nalazi na slepoočnici. Dešava se.

Link to comment

A čime je doprineo Čović? Čovek se ne pojavljuje, ne daje nikakve izjave, jednostavno nema ga nigde.

truje i čović pričama o finansiranju (nis, telekom, itd). ali vujošević je ove sezone svakako najodgovorniji za tenzije.

Link to comment

ma dobro, dule ima nedeljno jednu ili dve konferencije za novinare pre i posle utakmice, pa ima vise vremena da se istakne, zamisli cokija da je u toj situaciji

al necemo valjda opet uci u to nadjebavanje oko njih dvojice

 

 

za ono sinoc je kriv samo i jedino vujosevic, faul bi manje vise prosao ispod radara, ovako je blazica stavio u veoma zajebanu poziciju. slicno je uradio i gagicu pre samo dva tri meseca. sad nam ostaje da se nadamo da se nece desiti situacija u kojoj ce grupa maloumnika da nalupa blazica jer "sa namerom povredjuje najbolje partizanove igrace"

Link to comment

Na snimku se jasno vidi da nije bilo namere. Blažič je bio predaleko da bi video da je Milutinov zgrabio loptu sa obe ruke, i da mu iste nisu blizu lica, i zamahnuo misleći da se lopta nalazi na slepoočnici. Dešava se.

 

Ne znam da li je bilo namere, nisam pogledao taj momenat jo jednom. Ako me sećanje ne vara, to je bilo nakon što mu je Milutinov lupio rampu. Ako je tako, onda je jasno da je Blažič napravio faul iz frustracije zbog toga što ispao smešan prethodno. Ergo, verovatno je bilo namere da napravi grub faul, ali naravno da nije hteo da udari po licu, a kamoli da povredi protivnika.

 

Mislim, i ja bih popizdeo da je neki Zvezdin igrač tako povređen, neartikulisanom glupošću protivničkog igrača, ali jbg to je deo sporta, namere da se povredi sigurno nije bilo. Meni je mnogo krivo zbog povrede, kako zbog Milutinova, tako i zbog toga što je dalo municiju nižnjima umom i  normalnošću za raspirivanje negativnih strasti i skretanje pažnje sa košarke.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Problem je samo u tome sto je mogao da se izvini kao covek. Ako ne i tada, onda barem na kraju utakmice kada je Luka prisao i zagrlio Milutinova dok se ovaj pravio lud sa strane.

Link to comment

ma dobro, dule ima nedeljno jednu ili dve konferencije za novinare pre i posle utakmice, pa ima vise vremena da se istakne, zamisli cokija da je u toj situaciji

 

Kao da je to Ćokija sprečavalo da kaže šta ima kada je to želeo... To je ta razlika on se koliko toliko kontroliše. 

 

Napomena: koliko toliko.

 

Edit: i jeste sranje što se jaka nije izvinio. 

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

@yolo

na 1:12 i 1:13 je ona situacija koju mislim da si pominjao

ide rampa dzenkinsa, pa u sledecem partizanovom napadu, najpre kalinica, a potom i marjanovica

Link to comment

u poslednjem napadu u trećoj je i pogodio, pošto je Radonja iskusno poslao komarca Jaku na njega poslednjih deset sekundi, pored živog Dženkinsa na parketu. Tad su valjda spustili na -3

Link to comment

O pobogu prepodobnih li ljudi...

Kao da je smak sveta i ako je namerno udario, kao da bi se tako nesto prvi put dogodilo u sportu. Sasvim normalno za plej of. Pritom se vecina ponasa kao da je Blazic dohvatio sipku i slomio mu nogu na 3 mesta. Ne mora Blazic da bude nikakva ovcica niti ljudska gromada, tu je da bi igrao basket i uradio sta moze da njegov tim dobije utakmicu. Nigde ne pise da on mora da bude dzentlmen i da se izvini, sta ima da mu se izvinjava na kraju i kao da bi se ovaj < iskreno > izvinio da mu opali lakat u facu nakon uhvacene lopte.  Ti licemerni kvazi sportski gestovi  su mi oduvek bili gadni. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...