Jump to content

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

Au jebote, verovao sam da je bilo slucajno. Posle ovog snimka se to ne moze zakljuciti. Ali ne moze ni da je bilo namerno naravno. Blazic je retard kad ovako mlati po glavi protivniku.  I plus onaj odvratni pogled.

Edited by Timmy
Link to comment

Au jebote, verovao sam da je bilo slucajno. Posle ovog snimka se to ne moze zakljuciti. Ali ne moze ni da je bilo namerno naravno. Blazic je retard kad ovako mlati po glavi protivniku.  I plus onaj odvratni pogled.

 

+1

 

mislim da je pola slučajno/pola namerno najbolji mogući izraz :thumbsup:

 

pls share

 

 

 
photo.jpg?sz=50
Нећеш се више хвалити како безбрижно седиш по београдским кафићима. По цену да неко од нас заглави дугогодишњу робију, ти се кошарке више нећеш наиграти. Пичко анемична подмукла.
 
 
Link to comment

Zent je najbolja odbrana Radonjića glede jučerašnjeutakmice. Ako on razume košarku kao ovaj Berijev drug i kao što ju je juče vodio: nikad trener, crni Dejane.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Taj kojeg je Barry citirao ce do trenutka do kada ja zavrsim ovaj post zaboraviti vise kosarke nego sto ces ti da naucis do kraja zivota.

 

Cirbes je ocigledno spreman za Macvana na poziciji 5 i odlicno ga je sacuvao sinoc, mislim da mu je ukupno dao 4 poena. Nekoliko puta je pokusao licem da ga napadne i nista nije dobio osim jednog faula koji je cak i prestrogo dosudjen Maiku, na kraju je odustao i upasivio se sto se napada tice. Macvan moze 30+ minuta da napada licem s visokog posta, Bobi to ne moze da brani duze od 7-8 minuta a da ne crkne, Radonjic se za tih Bobijevih 7-8 minuta odlucio na samom kraju utakmice kad je zavrseno s rotacijama i poslat na parket tim da zavrsi utakmicu, Bobi je usao svez Macvan je vec bio na kraju snaga i to je to.

 

Prosto je. Radonjicev posao je da po svaku cenu dobije ovu seriju jer je njen znacaj enorman, za umjetnicki dojam ici na Eurosport pa neka se gleda umetnicko klizanje. Jos dve utakmice u ovoj seriji da dobije kako god i kritikujte ga do mile volje.

Link to comment

e ima ovde neki sto nosi casno ime @lebron i prikenjava nekom za nadimak krivi. to je ruzno do dna. al isti u svakom drugom postu napise za dujana svinja bolesna, prase, psihopata, dzubre od coveka etc

neka cudna sorta forumasa

Link to comment

bio je jaka dotle vec dobrano prebiven. da su muric i andric popili po nesportsku pre toga, mogli bi da se zalite. ovako sta da vam kazem sem jbga, desava se da igrac u zaru borbe malo jace potegne ka lopti i promasi. po svakom parametru mnogo je grdji bio muricev faul na njemu u kontri par minuta ranije. kako se prekidaju kontre benignim faulovima zvezda je pokazala sinoc onoliko.

Link to comment

pomislio bi čovek da mu je glavu otkinuo. ovo ivici obadu i zoranu saviću nije bilo ni za faul...

 

nije da je bilo za faul, ali naravno nije ni da nije bilo za faul. stručno rečeno, pola jeste/pola nije

Link to comment

 

+1

 

mislim da je pola slučajno/pola namerno najbolji mogući izraz :thumbsup:

 

pls share

 

 

 
photo.jpg?sz=50
Нећеш се више хвалити како безбрижно седиш по београдским кафићима. По цену да неко од нас заглави дугогодишњу робију, ти се кошарке више нећеш наиграти. Пичко анемична подмукла.
 
 

 

 

Bravo Vujosevicu.

Link to comment

 

+1

 

mislim da je pola slučajno/pola namerno najbolji mogući izraz :thumbsup:

 

pls share

 

 

 
photo.jpg?sz=50
Нећеш се више хвалити како безбрижно седиш по београдским кафићима. По цену да неко од нас заглави дугогодишњу робију, ти се кошарке више нећеш наиграти. Пичко анемична подмукла.
 
 

 

ja bih se zabrinuo da mi kasapin pripreti. pa cak i preko tvitera.

Link to comment

bio je jaka dotle vec dobrano prebiven. da su muric i andric popili po nesportsku pre toga, mogli bi da se zalite. ovako sta da vam kazem sem jbga, desava se da igrac u zaru borbe malo jace potegne ka lopti i promasi. po svakom parametru mnogo je grdji bio muricev faul na njemu u kontri par minuta ranije. kako se prekidaju kontre benignim faulovima zvezda je pokazala sinoc onoliko.

Muričevo zaustavljanje kontre na Blažiču (ako mislimo na isti detalj) uopšte nije bilo grubo. Više se Jaka isfolirao onim bacakanjem. 

 

Ovo Blažičevo je neoprezan potez koji je doveo do povrede igrača. Najmanje što možeš da uradiš je da priđeš i pružiš ruku, a ne da onako nadrkano gledaš u igrača na parketu. Prljav igrač.

 

Generalno gledano, igrači dvaju timova su u korektnim odnosima. Ima varnica ali za to su zaslužni Vujošević i Čović. Tim redom ove sezone. Mentol je pokušao da okrivi Blažiča za namernu povredu Muriča početkom sezone, a njih dvojica ovamo zajedno smiruju tenzije u javnosti tako što daju zajednički intervju i sve bacaju na neki ultra-sportski rivalitet.

 

 

Večeras dobijate 10 razlike, u nekvalitetnoj utakmici. Nema snage Partizan da se nosi sa ovako dubokim rosterom Zvezde dva dana u nizu. 

Link to comment

Muričevo zaustavljanje kontre na Blažiču (ako mislimo na isti detalj) uopšte nije bilo grubo. Više se Jaka isfolirao onim bacakanjem. 

jbg bila je stisnuta pesnica po stomaku

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...