Jump to content

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Timmy, sta mislis kako ce zavrsiti ova serija, da li ce nam osecanja biti povredjena i da li cemo izgubiti vrcavost i saljivost? Nismo do sada imali priliku da procitamo tvoje misljenje na tu temu, a mislim da bi bilo zaista jako zanimljivo. 

Link to comment
  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa nista, samo me zanimalo kako ce zavrsiti ova serija i da li cemo biti tuzni i manje vrcavi na kraju. Sta mislis?

Link to comment

Sto se tice Milutinova, pre nekoliko godina sam bas na basketu tako ostetio roznjacu i jbm ti zivot, zabole me opet kad sam ga video kako izlazi sa terena. Tri dana sam ziveo u mraku, svaki treptaj oka je ostar bol, neopisivi uzas. Verovatno zavisi od stepena ostecenja, ali nekako ne verujem da uopste ima teorije da igra veceras, mozda cak ni u trecoj.

Link to comment

ajde, sto se ljutis? pusti nas da uzivamo dok mozemo. kad zavrsi serija, cestitacemo.

Ne ljutim se naravno. Uživajte, zaslužili ste, to sam i napisao. Ako budemo izgubili biće to od bolje ekipe, koju uz to čine i dobri momci. Tako da je sve ovo u okviru sporta što me posebno raduje.

Link to comment

Inace, sutra dobijamo na fizicku spremu. Danas se videlo da smo blizi nego sto je vecina mislila. Da nisu Djenka i Kalinić poludeli bio bi i danas drugaciji ishod.

 

zašto misliš da su poludeli, nije bilo ništa specijalno sinoć. Igraju njih dvojica solidno već neko vreme

 

I što baš na fizičku spremu? Zar nije najveća Zvezdina prednost duža rotacija i manja potrošenost glavnih igrača

Link to comment

Pa nista, samo me zanimalo kako ce zavrsiti ova serija i da li cemo biti tuzni i manje vrcavi na kraju. Sta mislis?

Nema potrebe za takvim pisanjem.

Link to comment

^^ Ne da igraju solidno, nego nam je Kalinić najbolji i najkonstantniji igrač u drugom delu sezone, a Dženkins je u ovakvoj formi već mesec dana i više.

Edited by ljakse
Link to comment

zašto misliš da su poludeli, nije bilo ništa specijalno sinoć. Igraju njih dvojica solidno već neko vreme

 

I što baš na fizičku spremu? Zar nije najveća Zvezdina prednost duža rotacija i manja potrošenost glavnih igrača

Pa i nije bas da Djenka daje 20 po meču.

 

A vaši igrači su umorni od teške sezone i mnogo im je teze da se odmore za 24h. I koliko god vi to negirate, Radonjin potez da onoliko odmara Bobija može da reši seriju u vašu korist. Njemu je najviše potreban odmor.

Link to comment

Isuse, grobari, u kom ste fazonu da vas ovako isledjuju na topiku i diktiraju vam kako da pišete? Dajte se dozvati u pamet.

 

Ti si im vođa čopora? Odmori, pričamo uglavnom o normalnim stvarima celo veče, užasno smarate vas par.

Link to comment

A vaši igrači su umorni od teške sezone i mnogo im je teze da se odmore za 24h. I koliko god vi to negirate, Radonjin potez da onoliko odmara Bobija može da reši seriju u vašu korist. Njemu je najviše potreban odmor.

 

Pa to, Boban je igrao 15 min a Mačvan 35.  Videćemo, pre bih rekao da je Partizanova jedina šansa u Vujoševićevoj psihološkoj pripremi da su svi protiv njih, da ih tuku maltretiraju da nemaju viiše šta da izgube. Večeras će da ih pošalje da poginu to je sigurno, pa kud puklo da puklo

 

Kako god igranje plejofa dan za danom je suludo, ne znam da li se neko već osvrnuo na to :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...