Jump to content

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Partizan je, posebno u prvom poluvremenu, odigrao kukavicku odbranu za svoje standarde. Barem pet -sest puta su pustili polaganja i zakucavanja u situacijama kad se pravi faul. Plus zona na koju se Zvezda mucila u dobrom delu druge i trece cetvrtine.

 

@Adasevic: Sudije su sudile odlicno. Ako cemo da cepamo dlaku onda cu vrlo lako da nadjem par situacija vise na nasu stetu, ali to svakako necu da radim.

Mislim da je to svesno, zbog male rotacije. Protiv Budućnosti smo u poslednju četvrtinu ušli sa nekoliko igrača koji su imali 3 ili 4 faula, a u poslednjih par minuta bez Milosavljevića, Pavlovića i Murića.

Link to comment
  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakvi becki decaci, to je bre stub srBstva. Mi samo domace :)

 

@Yoda: Verovatno si u pravu. Jbg, u hali malo vise radi adrenalin, pa te kontra situacije bas ne vidim najbolje :)

Covece, ono sto sam gledao samo su uvrede pevane A ti pises o lepoj atmosferi. Daj malo objektivnosti

Link to comment

Najviše ga je pogodilo prvih 25 minuta koje nije gledao.

 

 

 


Sto je Nikola povredjen? Nisam gledao prvih 25 min, jel se na mecu povredio?
Edited by Weenie Pooh
Link to comment

timmy, onako sa strane deluje da te malo pogodio poraz?

Ne, nego mi je svejedno :isuse: Pa naravno da me je pogodio. A ovde ovako pisem jer ne zelim da vam prodje to seiranje i licemerstvo koje pliva ovuda. A ne zbog toga sto opet pokusavas da pogresno ucitas

Link to comment

šta ćeš, ciganska posla. ionako ti nije bitna tekma, ne znam zašto pizdiš, odmori malo, loše izgledaš.

Edited by ljakse
Link to comment

Najviše ga je pogodilo prvih 25 minuta koje nije gledao.

Smorilo te celodnevno gledanje i analiziranje serije koju smatras glupom, pa siris zonu smaranja po forumu?

Link to comment

nije to licemerstvo, to je folklor derbija. nije drobnjak dao kos iz auta da bi partizan pobedio nego zato da bi cigani mogli da kukaju. ovo veceras je daleko blazi prestup (ako vec kazete da je jedini problem bio sto se nije odmah izvinio), ali svejedno, ako nikola ostane na klupi do odluke, onda cemo imati novi mit sa kojim cemo morati da zivimo. za sta ce barem polovinu nas ovde da iskreno boli qrac, i to sa razlogom, ali eto, imate izgovor.

Link to comment

Opet kažem, ponavljam™, užasno smaraš, upao si na temu o tekmi koju nisi ni gledao ko čovek, nisi ni slovo napisao o košarci nego odmah Jaka džiber, odvratna atmosfera, licimuri i slične smaračine. Odmori, dosadan si.

Link to comment

Ne, nego mi je svejedno :isuse: Pa naravno da me je pogodio. A ovde ovako pisem jer ne zelim da vam prodje to seiranje i licemerstvo koje pliva ovuda. A ne zbog toga sto opet pokusavas da pogresno ucitas

A ti kao ne znaš kako to funkcioniše? "Nesrećnici, prošli u drugu fazu EL, ladno se lože koja televizija će da ih prenosi, košarka nam je u autu, reprezentacija nije osvojila prvenstvo već X godina, koga bre zanima taj propali sport..." "Jbt, igramo drugu fazu Evrokupa, zašto se ne piše stalno o tome, ovo je zemlja košarke, to mora da se stavi u prvi plan, koliko radosti nam samo donosi taj divni sport..."

Link to comment

Smorilo te celodnevno gledanje i analiziranje serije koju smatras glupom, pa siris zonu smaranja po forumu?

 

Ne ne, obavio sam sve to juče, danas sam odvojio vreme za košarku. Mora ipak malo da se šara sa smaranjem. Da se šmara™.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...