Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

A da je drzao Bobija 40 minuta bilo bi "vidi zentare sto ubija Bobija minutazom". Da je pobedio 30 razlike zameralo bi mu se sto nosi Rancco odela. To tako ide.

super bi bilo sto je bobi odigrao 15 minuta, da je on te minute rasporedio i izveo bobija ako zvezda gubi u tim nejgovim minutima. ali ne, bobi je zapoceo drugu cetvrtinu i vjerovatno bi igrao 35 minuta da se milutinov nije povrijedio.

Link to comment

Svakakvih idiota ima, ali ajmo komentarisati napisano. Realno, ovo sa Bobijem je težak gaf. Razlog za to je missmatch sa Mačvanom, odnosno činjenica da se Radonja uzentao da će Mačvan praviti višak u svakom napadu. Drugim rečima, prilagođava se protivniku i to tako što jednog od najdominantnijih igrača u Evropi drži na klupi. To se tako ne radi kod ozbiljnih trenera. Naprotiv, eksploatišeš Bobija u napadu, pa ćeš nakon dva minuta naterati Vujoševića da se on prilagođava.

 

Ja sam nesto pogresno razumeo, ucinilo mi se da smo pobedili. Mora da sam gledao snimak.

Link to comment

 

 

11.04 - Reprezentativac Slovenije dodao je da je igra protiv Panatinaikosa recept za mečeve protiv Partizana, za kojeg je rekao da gaji isti stil igre kao atinski velikan.

“Postoji dosta sličnosti između te dve ekipe, baziraju igru na skoku i kontrama, kao i tranziciji. Bilo bi lepo kada bismo ostvarili isti rezultat kao protiv Panatinaikosa, odnosno pobedili bilo kojom razlikom. Očekujem iznenađenje od trenera 

Vujoševića jer je imao dosta vremena da ga spremi, ali spremni smo i za to”, naveo je Blažič.

 

 

14.04 - Činjenica jeste da povreda oka Milutinova od strane Blažiča je veliki hendikep, zna se da je on jedan od osnovnih igrača i jedini centar, pa su rešenja adaptirana prema toj situaciji. A takođe je i Pavlović primio neki udarac i imao određene simptome slabog pregleda, povraćao je na klupi. Ovo je četvrta utakmica ove sezone, treća pobeda Zvezde, tri povređena igrača, dva puta Blažič, slučajno glavni igrači, mada ja mislim da ima vrlo malo slučajnih povreda u košarci", rekao je Vujošević. 

:thumbsup:

Link to comment

I to nijedna kamera nije snimila, a bar jedna 40 minuta slika bas Vujosevica, a Pavlovic je verovatno nevidljiv dok povraca da ga bas niko ne vidi

ma jok bre, dule je najveće govno. Edited by Papovac
Link to comment

Ja sam mislio da je Vucic paranoican..

 

ovo je next lvl shit

 

Budimo ozbiljni, ovo je standardan Debeli, ništa van dnevnog proseka. Pravo ludilo ćemo videti sutra ako budemo krenuli da se odlepljujemo, ili u trećoj.

Link to comment

Zar nije Gaya provalio  malog Marinkovića da je ciganče?

 

kruzio je screenshot nekog njegovog tweeta valjda prosle godine kada smo uzeli titulu u fudbalu. mali je genije u najavi, zali boze sto su ga preveslali da potpise prvi profesionalni ugovor sa njima. mada realno ne bi imao mesta kod nas, ni blizu. steta sto dule robuje ovim indijancima u timu, decko moze rutinski da igra sa daleko vise rezona od raznih zalutalih u tim, a nije ih malo. 

Link to comment

Jaka gospodin izvinio se, pozeleo Milutinovu da zaigra vec koliko sutra i kulturno odgovorio na psihopatine prozivke .

što lažeš Edited by Papovac
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...