Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa kakve to veze ima sa bilo čim? jel bio bodiček ili nije. a faul btw nije ni sviran

 

i murić je imao prejak faul

 

 

 

brate jesi gledao neku nba plejof utakmicu?

Link to comment

O, brate, to je košarka, nije balet. Faulovi su bili nekih 7% faulova Oakleya ili Masona u plejofovima devedesetih. To je bila košarka. :)

 

ne kontaš. ne kažem ja ništa za to. nego je miloš pitao jel ovaj stvarno povraćao pa sam ga pitao jel video taj faul na šta se timi nadovezao

 

radiša, evo ti odgovor

Edited by theanswer
Link to comment

Javlja mi se da ce prestati da bude zentara ako sad uspe da izbaci grobare, ali treba doci dotle...

 

Pazi, vrlo moguće. U njegovu odbranu, ko zna pod kakvim je stresom u klubu...sigurno nema potpuno odrešene ruke, pa, ajmo reći, da je to delimičan uzrok blokade. Možda prelomi nakon ove serije...kvaliteta ima definitivno.

Link to comment

Pazi, vrlo moguće. U njegovu odbranu, ko zna pod kakvim je stresom u klubu...sigurno nema potpuno odrešene ruke, pa, ajmo reći, da je to delimičan uzrok blokade. Možda prelomi nakon ove serije...kvaliteta ima definitivno.

ma da. pomenuh vec to malopre. ko zna kakav mu pritisak onaj idiot nabija.

 

a nama bi mnogo znacilo da (se dovede u situaciju) ostane. dobro, nije kvalitet jednog bajica, ali napreduje i on covek, a kontinuitet rada trenera  je jako bitan faktor za klub koji se pocesto zanemari

Link to comment

Dobar pokušaj, ali Radonjić je realno teška zentara. Ima on kvaliteta, tim mu već drugu sezonu za redom izgleda bolje od prostog zbira kvaliteta pojedinaca, atmosfera je odlična, jeste gospodin, ali to ne menja činjenicu da je zentara.

 

A da je drzao Bobija 40 minuta bilo bi "vidi zentare sto ubija Bobija minutazom". Da je pobedio 30 razlike zameralo bi mu se sto nosi Rancco odela. To tako ide.

Link to comment

+1

nadam se da niste ironicni, sa obzirom da na vasoj temi prizivas batine nad bobanom sutra. bilo bi ruzno da onda zameras blazicu na faulu

Link to comment

A da je drzao Bobija 40 minuta bilo bi "vidi zentare sto ubija Bobija minutazom". Da je pobedio 30 razlike zameralo bi mu se sto nosi Rancco odela. To tako ide.

 

Svakakvih idiota ima, ali ajmo komentarisati napisano. Realno, ovo sa Bobijem je težak gaf. Razlog za to je missmatch sa Mačvanom, odnosno činjenica da se Radonja uzentao da će Mačvan praviti višak u svakom napadu. Drugim rečima, prilagođava se protivniku i to tako što jednog od najdominantnijih igrača u Evropi drži na klupi. To se tako ne radi kod ozbiljnih trenera. Naprotiv, eksploatišeš Bobija u napadu, pa ćeš nakon dva minuta naterati Vujoševića da se on prilagođava.

Link to comment

Dobar pokušaj, ali Radonjić je realno teška zentara. Ima on kvaliteta, tim mu već drugu sezonu za redom izgleda bolje od prostog zbira kvaliteta pojedinaca, atmosfera je odlična, jeste gospodin, ali to ne menja činjenicu da je zentara.

 

Ovo je i moje mišljenje. Mislim da ima nekih svojih kvaliteta i da može sastaviti tim koji ima glavu i rep, ali da taj tim nikad neće dosegnuti svoj puni potencijal upravo zbog njega.

Takve su mu bile dvi zadnje sezone, iako je ova zadnja daleko uspješnija pattern je isti.

Edited by Mister No
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...