Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pustio svog mesara na njih... brine sto ovako rece za Nikolu. Jebeni Jaka i nek je 100% bilo slucajno :mad:

"nek je 100% bilo" a šta ti tvrdiš da ovo što dulence tvrdi ima uporište?
Link to comment
  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

kad već neko igra tu izolaciju bolje da je igraju Pavlović i Akojon nego Milosavljević i Murić. 

 

Akojon ne može da je igra, nema ni fizikalije niti išta, jedino što može je da zaprangija, pa ako uđe uđe.

Link to comment

Akojon ne može da je igra, nema ni fizikalije niti išta, jedino što može je da zaprangija, pa ako uđe uđe.

 

naravno da može da igra, danas je igrao konstantno pik, tu se očigledno ne snalazi baš najbolje

Link to comment

jok izmislio je da je povraćao

I to nijedna kamera nije snimila, a bar jedna 40 minuta slika bas Vujosevica, a Pavlovic je verovatno nevidljiv dok povraca da ga bas niko ne vidi Edited by Milosh76
Link to comment

Slobodno napiši jbg kako ti misliš da dobijemo. Nemamo centra što implicira da nemamo zaštitu reketa nikakvu. Mačvan ni na 4 nije dobar defanzivac a ne na 5. U prvom poluvremenu smo šutirali gomilu dugih dvojki.  Mi igramo izolaciju za izolacijom u napadu, kad već neko igra tu izolaciju bolje da je igraju Pavlović i Akojon nego Milosavljević i Murić. Naša je šansa da dobijemo sutra na neko šutersko ludilo i da njima uđe voda u uši što i nije teško. Zvezda ništa specijalno nije odigrala. Ubacila nam je sramotan broj poena na činjenicu da je Milutinov koji jedini iole može da igra korektora u odbrani igrao samo jednu četvrtinu.

Naravno da sam se šalio, ali ako neko mora da šutne 30 puta, bolje da to bude Marinković... Akojon je bukvalno igrač koji samo iz koraka šutira, ništa drugo ne zna. Što se tiče serije, mislim da je bila gotova i pre nego što je počela, mi smo šansu za EL propustili u ona tri minuta u Podgorici.

Link to comment

Naravno da sam se šalio, ali ako neko mora da šutne 30 puta, bolje da to bude Marinković... Akojon je bukvalno igrač koji samo iz koraka šutira, ništa drugo ne zna. Što se tiče serije, mislim da je bila gotova i pre nego što je počela, mi smo šansu za EL propustili u ona tri minuta u Podgorici.

 

daleko od toga da je akojon defanzivac dobar ali vanja marinković ne bi ni mene mogao da čuva prilično sam siguran

Link to comment

I to nijedna kamera nije snimila, a bar jedna 40 minuta slika bas Vujosevica, a Pavlovic je verovatno nevidljiv dok povraca da ga bas niko ne vidi

 

možda jeste možda nije snimila. pretpostavljam da ni taj bodiček blažičev nisi video

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...