Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ne kapiram toliko kukanje zbog izostanka bobija.

bandera je verovatno umoran kao konj, ti ogromni ljudi se mnogo brze umore i sporije odmore nego normalan svet.

pritom ste sve vreme imali tekmu pod kontrolom, jasno je bilo da leba nema da nesto smisleno organizujemo.

Link to comment
  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

hteo sam da kazem ono sto sam osecao za vreme tekme, da mi je drago sto dule izgleda malo zdravije nego na pocetku sezone, sto ima malo bolju i zivotniju boju u licu i sto je vratio koji kilogram, ali sa ovom prozivkom blazica za namerno povredjivanje dva puta ove sezone mu zelim sve najgore, ne u ostatku sportke karijere nego u zivotu generalno.

Link to comment

na sta cilja ovaj psihopata, jebote.

 

ako nema slucajnih povreda u kosarci, sta si radio svojim igracima prethodnih sezona?

Pustio svog mesara na njih... brine sto ovako rece za Nikolu. Jebeni Jaka i nek je 100% bilo slucajno :mad:

Link to comment

Sreća pa nisi košarkaški trener... barem se nadam.

 

Slobodno napiši jbg kako ti misliš da dobijemo. Nemamo centra što implicira da nemamo zaštitu reketa nikakvu. Mačvan ni na 4 nije dobar defanzivac a ne na 5. U prvom poluvremenu smo šutirali gomilu dugih dvojki.  Mi igramo izolaciju za izolacijom u napadu, kad već neko igra tu izolaciju bolje da je igraju Pavlović i Akojon nego Milosavljević i Murić. Naša je šansa da dobijemo sutra na neko šutersko ludilo i da njima uđe voda u uši što i nije teško. Zvezda ništa specijalno nije odigrala. Ubacila nam je sramotan broj poena na činjenicu da je Milutinov koji jedini iole može da igra korektora u odbrani igrao samo jednu četvrtinu.

Edited by theanswer
Link to comment

Da li je iko video Pavlovica da povraca? Dobio udarac n pocetku, posle toga bio najbolji igrac, onda povracao na klupi... kakav demagog smrdljivi

Link to comment

Da li je iko video Pavlovica da povraca? Dobio udarac n pocetku, posle toga bio najbolji igrac, onda povracao na klupi... kakav demagog smrdljivi

 

jok izmislio je da je povraćao

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...