Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

U odbranu Radonjića, treba imati u vidu da se nova utakmica igra već sutra i da će Milutinov verovatno igrati. Pored toga, Cirbes je korektno igrao. Tako da je ovakva raspodela minuta među centrima ok potez. Zbunjuje me raspodela minutaže u serijama. 

Link to comment
  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

radonja dobio i sacuvao bobija za b2b

 

radonja :Hail:

 

sad ozbiljno, koliko se on uzentao toga sto macvan moze da pogodi za 3 i spusti loptu na praket to je nevjerovatno. na kraju kad je ubacio bobija, naravno nista strasno se nije dogodilo - macvan je postigao jedan i to  vrlo tezak kos.

 

kalinicu moras da trpis sve gluposti zbog ovakvih utakmica, jenkins cak nije pogadjao sute i opet je odigrao dobro, meni se svido i dangubic, pogotovo u odbrani na pavlovicu.

Link to comment

U odbranu Radonjića, treba imati u vidu da se nova utakmica igra već sutra i da će Milutinov verovatno igrati. Pored toga, Cirbes je korektno igrao. Tako da je ovakva raspodela minuta među centrima ok potez. Zbunjuje me raspodela minutaže u serijama. 

ma daj, covek je neverovatna prednost na ove strane terena, greh ga je drzati van igre skoro cele dve cetvrtine

Link to comment

U odbranu Radonjića, treba imati u vidu da se nova utakmica igra već sutra i da će Milutinov verovatno igrati. Pored toga, Cirbes je korektno igrao. Tako da je ovakva raspodela minuta među centrima ok potez. Zbunjuje me raspodela minutaže u serijama.

Pa ja nisam sigurna. Ako je dobio eroziju roznjace, onda ce par dana da se ubije od bolova. Posle toga ko da nista nije bilo, ali jebiga.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...