Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Naravno da bi ovo Zvezda dobila i sa Milutinovom u ekipi.

 

Zvezda je imala dva mec-vinera, pre svega Kalinica i uglavnom lako citala to 1 na 1 silovanje i zabadanje u reket (posebno kad je Bobi usao). ne znam sta je Dule spremao za ovu seriju, ovo je bilo vrlo razocaravajuce, sem nekoliko minuta zone na koju se Zvezda pogubila. I kad smo prilazili videlo se da tu nema snage za preokret, niti ritma, a ni energije.

 

Radonjic je preplasena kukavica, koliko je on uplasen to je neverovatno.

Link to comment
  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo je bila prava tekma. Odlično sudjenje, dobar tempo, mnogo sjajnih momenata...ne neki spektakularan kvalitet, ali energija je bila odlična. Mnogo veći respekt prema Partizanu i Mačvanu imam nakon ove utakmice, naročito što ih je poremetila povreda Milutinova (doduše, da se to i ne oseti, pobrinuo se mag razrogačenih očiju).

 

Vidljivo je da je Jenkins ključni igrač u seriji. Njega u Partizanu može da brani samo Milosavljević (eventualno), ali u igri čoveka, Partizan nema šta da traži protiv Bobija. Kalinić je ispod radara možda i najbolji Zvezdin igrač ove sezone.

Link to comment

Radonjic je preplasena kukavica, koliko je on uplasen to je neverovatno.

 

Vrhunski momenat je kad se na kraju utakmice pozdracvlja sa Vujoševićem sa metar razdaljine... dobro mu se nije sago.

Link to comment

pa nije igrao ni skoro celu drugu

A to što je igrao, jedva da su uspeli da mu spuste loptu. Kao da niko u Evropi osim Partizana ne udvaja i ne čuva ga ispred.

 

Ključna za utakmicu je ipak bila lopta u Jenkinsovim rukama umesto u Jovićevim, dakle nije baš sve zasrao Radonja.

Link to comment

Naravno da bi ovo Zvezda dobila i sa Milutinovom u ekipi.

 

Zvezda je imala dva mec-vinera, pre svega Kalinica i uglavnom lako citala to 1 na 1 silovanje i zabadanje u reket (posebno kad je Bobi usao). ne znam sta je Dule spremao za ovu seriju, ovo je bilo vrlo razocaravajuce, sem nekoliko minuta zone na koju se Zvezda pogubila. I kad smo prilazili videlo se da tu nema snage za preokret, niti ritma, a ni energije.

 

Radonjic je preplasena kukavica, koliko je on uplasen to je neverovatno.

Ma kakvo spremanje, nema pripreme u sistemu gde igrač (Akojon) promaši otvoren šut za tri, mi dođemo do lopte i on ponovo šutira, sa veće distance, preko ruke, a u reketu sve protivnički igrači. Čovek jednostavno igra neku svoju igru, to je bilo jasno i pre nego što je odigrao sekund za nas na osnovu statistika iz Kine, i ako u pitanju nije Rej Alen, gotov si.

Edited by Goranz
Link to comment

Radonja je zasluzio da izgubi veceras, jebem ga u usta.

+1

Sve mi zivce pokida. Ej, coveku ne igra MVP Evrolige, jer je na drugoj strani gurnuta cetvorka na centra. Ovoliku bezmudost i pogubljenost ne pamtim kad sam video. Preplasen je od Duloa, valjda ce da dodje sebi do sutra.

Link to comment

Vrhunski momenat je kad se na kraju utakmice pozdracvlja sa Vujoševićem sa metar razdaljine... dobro mu se nije sago.

drljav mi je strim, ali sam ja skontao (ili se bar nadam) da je dosao do pola i tu sacekao vujosevica

 

 

 

ovo sa marjanovicev je neobjasnjivo naravno, ne bih da ga nesto branim, vise za sebe trazim neko objasnjenje, pa se valja setiti i ko je radonjicu gazda. ko zna kroz sta je prosao ovih dana u "pripremi za seriju koja sve resava"

Link to comment

Ma kakvo spremanje, nema pripreme u sistemu gde igrač (Akojon) promaši otvoren šut za tri, mi dođemo do lopte i on ponovo šutira, sa veće distance, preko ruke, a u reketu sve protivnički igrači. Čovek jednostavno igra neku svoju igru, to je bilo jasno i pre nego što je odigrao sekund za nas na osnovu statistika iz Kine, i ako u pitanju nije Rej Alen, gotov si.

 

Ono što je tužno je da mi jedino tako možemo da dobijemo. Ako Akojon ili Pavlović uđu u neko šutersko ludilo ili ubace po 30ak plus kao Bogdan prošle sezone. To je jasno kao dan. Ja bih pustio Akojona da ispali 30 lopti sutra bez zezanja. 

Link to comment

Ključna za utakmicu je ipak bila lopta u Jenkinsovim rukama umesto u Jovićevim, dakle nije baš sve zasrao Radonja.

 

E da, to je bilo očigledno. Dobro se setio toga u aprilu.

Link to comment

A to što je igrao, jedva da su uspeli da mu spuste loptu. Kao da niko u Evropi osim Partizana ne udvaja i ne čuva ga ispred.

 

Naravno da to nema nikakve veze. Da bi nas Partizan dobio, potrebno je da Bobiju ništa ne ide, plus da niko spolja ne može vola da ubode, plus da nas boli kurac, kao što smo imali prilike videti pre mesec dana.

 

Večeras mu nije išlo, ali smo sa njim u igri završili sav plus, dovoljno je da pokupi tri lopte pod košem i to je ili +6 poena ili poeni i faul, na stranu to što mu se pola protivničke ekipe nakači na vrat pa drugi mogu da rade šta im dune.

Link to comment

Ono što je tužno je da mi jedino tako možemo da dobijemo. Ako Akojon ili Pavlović uđu u neko šutersko ludilo ili ubace po 30ak plus kao Bogdan prošle sezone. To je jasno kao dan. Ja bih pustio Akojona da ispali 30 lopti sutra bez zezanja. 

Sreća pa nisi košarkaški trener... barem se nadam.

Link to comment

čekamo harpera da nam objasni. 

 

ja kao košarkaški retard mogu da kažem da bi bilo koji tim koji ima bobija i djenku u timu protiv ovakvog partizana u poslednjih 6 minuta samo na najbanalniji P&R ove dvojice napravio 20 razlike, ali ne i zvezda.

 

kako partizan treba da igra pa da opušteno dobijemo? oni ne mogu da igraju gore nego veceras, to je statisticki nemoguce.

 

jezivo. 

Link to comment

Ja bih pustio Akojona da ispali 30 lopti sutra bez zezanja. 

 

Misliš da ne bi večeras ispaljivao da je mogao? To je jedino što ume od košarke.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...