Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nama je teže pao izostanak Milutinova . Sve u svemu loša košarka i Kalinić i Đenka na nivou ,Mitrović solidan takođe .  Radonja veze nema, ič mi se ne sviđa ovo. Imali smo sreće što Partizan nema ni plaja .

Link to comment

Jezivo je sta je Radonja veceras uradio svom timu. I opet Partizan nije imao sanse da dobije. Cenim da sutra ide na +20.

 

Nije ni Partizan odigrao dobru utakmicu. Ali istina je da je ovo bila sansa za brejk.

Link to comment

Au kakva ogavna utakmica

 

Poslato sa WC šolje by BVK

+1

 

Kalinić, Jenkins, Mitrović jedini odigrali nešto.

 

Vujošević do kraja serije drži Mačvana na 5, Radonjić Bobija na klupi.

Link to comment

ja sam stvarno mislio da je bobi povređen, da ne igra celu treću, pa to je ludilo. nisam imao neko mišljenje o radonjiću do sad ali ovo je stvarno jezivo

Link to comment

Dakle, jebeni retard je uradio sve, ali baš sve pogrešno šta je mogao, Debeli mu bolje ne bi nacrtao taktiku. Trebaće nam ozbiljna pojedinačna ludila da budemo mirni u sledećim tekmama.

Link to comment

ja sam stvarno mislio da je bobi povređen, da ne igra celu treću, pa to je ludilo. nisam imao neko mišljenje o radonjiću do sad ali ovo je stvarno jezivo

pa nije igrao ni skoro celu drugu

Link to comment

marjanovic +/- 15 za njegovih 18 minuta primili smo nekih 20tak poena

stvarno ne razumem

Šta ne razumeš? Da se Mačvan povredio i Dalo ušao na centra, Bobi realno ne bi mogao da ga drži. Sporiji je.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...