Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sad si postao i ti dulopoklonik. Nisam to od tebe ocekivao

 

gledao ponovo na strimu koji je kasnio pa sam obratio pažnju. nemam pojma ko je ćelavi sa vujoševićem. ali neko je došao ispred njega i udario ga, a onda je nastala gužva i sledeća scena je gde vujošević udara tog "nekog"...posle ih razdvajaju kornjače. 

btw, mislim da sam video i grunfa pre toga u tom delu tunela...

Link to comment

Ma gde, ovde je razlika u klasi.

Играчки да, али Дуло из суве дреновине извлачи максимум. Ми има да психолошки паднемо после АБА а и ви гладни освете. Још нама Радоња тренер. 

Link to comment

Skandal u Pioniru: Vujošević nasrnuo na Pavlovića, žandarmerija sprečila tuču!

I. Velimirović / B. V. | 19. 04. 2015. - 23:06h | Foto: A. Dimitrijević | Komentara: 4

Posle košarkaškog meča Partizan - Crvena zvezda, malo je nedostajalo da dođe do tuče između trenera crno-belih Duška Vujoševića i predstavnika gostiju Mirka Pavlovića, što su sprečili pripadnici žandarmerije.

Provocirao ga Pavlovic a zandari nisu na vreme svirali faul.

Link to comment

btw, sjajna izjava Mitrovića. Momak i po.

Bas sam to hteo da napisem kad izbi ona tuca iza. On je klinac, a vec ozbiljan kapiten. Voleo bih da postane kalibar za reprezenaciju, a sve ide u tom smeru.

Link to comment
 

Blic piše da je Dulo nasrnuo na Pecaroša, lolčina [emoji38]

 

Mirka Pavlovica. Mada posle vecerasnje utakmice bi i maximum morao da se pripazi.

Link to comment

gledao ponovo na strimu koji je kasnio pa sam obratio pažnju. nemam pojma ko je ćelavi sa vujoševićem. ali neko je došao ispred njega i udario ga, a onda je nastala gužva i sledeća scena je gde vujošević udara tog "nekog"...posle ih razdvajaju kornjače. 

btw, mislim da sam video i grunfa pre toga u tom delu tunela...

U pravu si, taj koji ga je udario je Sir Oliver... u kadru iza njih su bili i Broj Jedan i Bob Rok ali ih je žandarmerija obuzdala.

Link to comment

Играчки да, али Дуло из суве дреновине извлачи максимум. Ми има да психолошки паднемо после АБА а и ви гладни освете. Још нама Радоња тренер

 

 

Tesko, skoro nemoguce. A i dosta je bilo, 13 godina. Sad malo ona (tj, vi)! :D

Link to comment

Čestitke žlezdaši. Bolji ste bili, jbg, znali smo to i prije ove serije, očekivano je ovo bilo... Ali eto, navijanje uključuje i da se nadaš kontra zdravom razumu.

 

Ne mogu da prevalim preko tastature "srećno u EL", ali vjerovatno ću uspjeti da navijam za vas kad budete igrali protiv barselone, reala, ili tako neke ultra-odvratne ekipe...

 

Kod nas... Ne znam možemo li išta pozitivno izvući iz ovoga. Svaka čast Muriču za večeras, a ostalo... Pavloviću idi doma i ne blamiraj sebe i nas više, Dule - penzija.

Link to comment

 

A ispred pres hale se okupila gomila navijača Partizana, koje redari i policija u civilu sprečavaju da uđu u pres salu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...