Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

Realno , mnogo bolji tim , sasvim zasluzeno su u finalu ... Nas ko jebe, kada nismo mogli da izborimo laksi put do el... Cestitke 

 

p.s. 50% za tri u ovakvoj utakmici , svaka cast

Link to comment

+1, iako smo osetno kvalitetniji, verujem da niko nije očekivao lak prolaz. Kad obuzdaju taj svoj ratnički pristup i tu srčanost u okviru fer pleja, to je kvalitet koji je neprocenjiv, a oni igraju tako već godinama. Respect na tome.

ja sam očekivao lak prolaz. da nije bilo nepotrebnog radonjarinog zenta, bilo bi 3-0.

 

no, pokazao se kad je najteze i mnogo popravio i pripremu i vodjenje utakmice. inace, mnogo bolje igramo kad nema nasih mandrila na tribinama.

 

veceras nije bilo bas sjajno, partizani su se jedva vukli po terenu, morali smo mnogo ranije da resimo. no, jbg, pritisak 15 godina luzeraja je ogroman i momcima i kouču svaka čast sto su to okoncali.

 

u finalu ocekujem buducnost iako je cedevita mnogo bolji tim. jbg, nece oni divljaci propustiti ovakvu priliku na svom terenu.

Link to comment

tako sam i ja video. neko je udario ćelavog pored vujoševića, pa su ga obojica udarili posle toga.

Sad si postao i ti dulopoklonik. Nisam to od tebe ocekivao

Link to comment

Losa ti referenca™, to je jos prvi deo, a nije ni Mordor... prikladnije bi bilo:

 

 

Drkamo se ja i Cane, Radonja diplomirao kao Wizard.

Link to comment

Ako je stvarno bio fajt u koji je DV umešan, nadam se će nam ABA učiniti toliko da ga suspenduju bar na pola sezone - možda to natera nekoga u KKP (ako postoji neko) da pomisli na nekog drugog trenera. Može i Vlada Jovanovič, šta ima veze

Link to comment

Skandal u Pioniru: Vujošević nasrnuo na Pavlovića, žandarmerija sprečila tuču!

I. Velimirović / B. V. | 19. 04. 2015. - 23:06h | Foto: A. Dimitrijević | Komentara: 4

Posle košarkaškog meča Partizan - Crvena zvezda, malo je nedostajalo da dođe do tuče između trenera crno-belih Duška Vujoševića i predstavnika gostiju Mirka Pavlovića, što su sprečili pripadnici žandarmerije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...