Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Razlika u duzini i kvalitetu klupe. Pritom veceras Pavlovic igra sve za vas, a Akojon ne postoji.

Ne dobija lopte niti mi pravimo neke akcije spolja. Uglavnom se sve svodi na to da Milutinov i Mačvan zauzmu poziciju što bliže košu i Pavlović dobije priliku da upropasti što je moguće više napada.

Link to comment
  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

Akojon je igrao samo 4.5 min

 

Pa ni za njega, kao ni za Williamsa nije ova tekma. Partizan je sve bacio na pritisak i odbranu, sta ce on nesrecnik tu da radi. Njegova uloga je bila verovatno da ubaci par trojki i napravi vecu razliku, ali prosto nije islo tako.

Link to comment

cirbes nije dobro branio milutinova, daje mu mnogo prostora.

 

Ako misliš na šut sa 5 metara, to mu daju i Bobi i Zirbes. U ovoj utakmici je sve pogodio, tako da će možda morati da se prilagođava nešto. btw, dečko (Milutinov) je sasvim legitiman centar. Mnogo je napredovao.

Link to comment

meni je najveci utisak Ra koji je veceras pokusao da na pocetku utakmice proda istu foru od sinoc. Da nije bilo Kaline i kretena Pavlovica, popio bi -10 na kraju 1/4.

Link to comment

Ja sam ocekivao da Macvan povuce, kad ono Muric

 

Dmb skoro nista nije uradio, Tepic takodje

Milutinov standardno dobar

 

Kod nas Mwill nakaradan, Cirbes mora vise, ostali manje vise na nivou  serije. Super bi nam dosli neki otvoreni sutevi Dangube/Lazica

Link to comment

Ako misliš na šut sa 5 metara, to mu daju i Bobi i Zirbes. U ovoj utakmici je sve pogodio, tako da će možda morati da se prilagođava nešto. btw, dečko (Milutinov) je sasvim legitiman centar. Mnogo je napredovao.

Dosta navijaca Partizana se ne bi slozila. Jbga, on je centar, malo kasnije sazreva. Tek ce od njega biti ozbiljan igrac.

Link to comment

Ako misliš na šut sa 5 metara, to mu daju i Bobi i Zirbes. U ovoj utakmici je sve pogodio, tako da će možda morati da se prilagođava nešto. btw, dečko (Milutinov) je sasvim legitiman centar. Mnogo je napredovao.

 

Mislim da on ima 22 godine. To su sitne godine za centra. 

Link to comment

dobro, treba reci da je 4 utakmice u 6 dana, i to ovog inteziteta, zajebano i za vrhunski spremljene kosarkase. moze da bude presudno u nastavku.

 

milutinov je kao stvoren za pao, pravilan blok pravi samo slucajno, zato to nadoknadjuje faulovima na svakom skoku u odbrani.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...