Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

Posle dule nije zarazan  :frust:

Imas MVP El koji postigne 2pt i prosto je nevidljiv, zar je toliko cudno pomisliti da ce Radonja obaviti razgovor s njim? Te navodnike sto si stavio, to definitivno nije bio Zvezdin stil do sada.

 

Ne znam šta pokušavaš sa Duletom, kakve veze ima sad on sa tim? Osim ako ovo nije nastavak forumske tradicije po kojoj ako se iskaže mišljenje koje nije u rangu sa većinskim (a većinsko je ono navijača Zvezde jer ih ima dosta više ovde) onda si Duletov portparol i hiljadu još groznih stvari.

 

A mislilo se na jedan drugačiji razgovor i ne samo sa bobijem nego i sa miškom, zamišljam tu scenu i smejem se. 

 

A kad si već uskočio, imam jedno pitanje za tebe jel i dalje Zvezda lagano dobija 3-0 jer je dominanantno jača na svakoj poziciji?

Link to comment

Ne znam šta pokušavaš sa Duletom, kakve veze ima sad on sa tim? Osim ako ovo nije nastavak forumske tradicije po kojoj ako se iskaže mišljenje koje nije u rangu sa većinskim (a većinsko je ono navijača Zvezde jer ih ima dosta više ovde) onda si Duletov portparol i hiljadu još groznih stvari.

 

A mislilo se na jedan drugačiji razgovor i ne samo sa bobijem nego i sa miškom, zamišljam tu scenu i smejem se. 

 

A kad si već uskočio, imam jedno pitanje za tebe jel i dalje Zvezda lagano dobija 3-0 jer je dominanantno jača na svakoj poziciji?

 

Zato jer covek evidento insinuira neko nasilje i mandrilsko tabanje sa tim navodnicima, sto si cak i ti napisao. Zato jer od nekog bezveznog posta gde se kaze da bi sa Bobijem trebalo porazgovarati, sto iskreno ne vidim kao neki presedan u timskom sportovima, pravi neki poziv na dziberisanje. 

Ja iskreno nikad nisam rekao da lagano dobija 3-0 jer je jaca na svakoj poziciji, to je slika koja se napravila kod vecine celosezonskom kuknjavom. Realno vam je prva petorka sa SP od prosle sezone slabija od nase za toliko koliko je Bobi napredovao ( dakle na 2 smo egal, 3 i 4 ste trebali da budete jaci, na 1 i 5 smo mi jaci ), dok smo mi trebali da imamo duzu klupu.

Link to comment

Glede zaraze, internet je preplavljen komentarima (neke od komentatora znam i uživo) da se večeras sprema linč, pljačka, otimačina i da bi Zvezda trebalo da uzvrati putem "svinjokolja", "talibanskim izrodima pesnica u vugla iz momenta" i sl. Da ne pominjem da takav tip komentara dolazi i od ljudi koji bi trebalo da su "normalni" i "racionalni", a koji redovno trube o nekoj zaveri protiv Zvezde kao srpskog brenda N1. Previše poremećenih i opterećenih navijača sa obe strane kojima sport odavno nije u prvom planu.

Link to comment

A jbg komentari su cudo.

Ja sam na youtube klipu sa Lazicem i Sp video komentare tipa ''Srbi ne budite budale dok se mi bijemo otimaju nam Kosovo'' i sl

Link to comment

:D

 

goranz car.

 

svi ostali u ovoj raspravi totalni davezi. pogotovo pacenik koji i na ovoj temi prebrojava ko je bio u cetnicima, a ko u partizanima. njemu treba hitna medicinska pomoc u vidu eutanazije.

Edited by ikar
Link to comment

 

svi ostali u ovoj raspravi totalni davezi. pogotovo pacenik koji i na ovoj temi prebrojava ko je bio u cetnicima, a ko u partizanima. njemu treba hitna medicinska pomoc u vidu eutanazije.

Ене™ :fantom: .

Link to comment

Nego, dajte malo ozbiljne priče... kolika je kvota na prekid (filma) sa naše strane?

 

Stopirano  :(

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Kako bi izgledala vasa petorka ako SP ne pocinje? Mada nesto sumnjam u to.

Realno ocekujem dobro izdanje Macvana s vase strane, tako imam neki osecaj

Link to comment

Ja mislim da je na redu potpuni prekid, dosta je bilo teasinga.

Andrić, valjda. Da odmah pripali trojku u prvom napadu, promaši i ode na klupu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...