Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

kako nema? koji si tekst ti citao?

 

Izvinjavam se, prvi put sam nepazljivo procitao tekst i nisam video ovo "poceo da ga moli".

 

Pravi se vestacki paritet kao i obicno.

Link to comment
  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro, mene je malo zgrozio ovakav tekst sa b92 jer ih ipak drzim na visoj lestvici od kurira, informera, telegrafa, blica itd (ovi mi zapravo i nisu na lestvici)

Nisam ovo ocekivao od njih..

Link to comment

Jebi ga ikare, barem ta isprazna govna pakuju u određenu formu. Ovo mi izgleda kao koncept za članak napisan lošim rukopisom, koji završava u uredničkoj korpi za đubre u rekordnom roku.

 

Nećemo o tome debatovati, šta si se nakostrešio?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by kralj
Link to comment

Dobro, mene je malo zgrozio ovakav tekst sa b92 jer ih ipak drzim na visoj lestvici od kurira, informera, telegrafa, blica itd (ovi mi zapravo i nisu na lestvici)

 

Nisam ovo ocekivao od njih..

 

Bojim se da su tvoja ocekivanja preterano optimisticna. Vesti na sajtu B92 su vec jako dugo sramota za struku.

Link to comment

Jebi ga ikare, barem ta isprazna govna pakuju u određenu formu. Ovo mi izgleda kao koncept za članak napisan lošim rukopison koji završava u uredničkoj korpi za đubre u rekordnom roku.

 

Nećemo o tome debatovati, šta si se nakostrešio?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

ko se nakostresio?

Link to comment

Ja zaista nisam stekao takav utisak, ne mogu da tvrdim da nije jer nema nigde jos snimka a i mrzelo bi me trenutno da gledam, ako jeste onda ok.

 

Nema veze sa proslom utakmicom, to je moje misljenje o njemu. U finalu KLS-a pre par sezona se proslavio, jednom prilikom se uneo sudiji u facu i napsovao mu se majke  sa dva metra udaljenosti zato sto mu je sudio faul. Od tada ne mogu previse da ga smislim.

Link to comment

Ah, ok onda, pomislih da nesto nisam video. Zaista ne mogu da tvrdim nista, realno sem blazica u ovoj ekipi zvezda nesto nisam video nekoga da se specijalno sabanise, sto naravno da ne znaci da oni ne rade.

Link to comment

Bilo je svega i svacega od raznih igraca oba tima tokom ove serije (sinoc je cak i Bobi nicim izazvan na pocetku utakmice odgurnuo Pavlovica na 10 metara od lopte) ali sve je to na ovaj ili onaj nacin deo stresne utakmice i/ili kratke pameti i jos kraceg fitilja nekih igraca. Osim onoga sto su uradili Pavlovic i Muric, to je bez diskusije prvorazredni nitkovluk i u nekom normalnijem okruzenju proizvelo bi podebelu suspenziju. Pavlovic se sinoc u nekoliko situacija ponasao kao ulicar a potez Murica posle utakmice je toliko jadan da ga ne vredi ni komentarisati.

Link to comment

Битније је казнити јер је за казну. За почетак искуљичити из утакмице. Дал ће после бити додатна суспензија или само кинта нек већају главешине.

 

 

Вечерас би ваљало да завршимо ствар. У супротном играмо пред нашим навијачима, притисак се окреће, они добијају шансу да се окрепе и да се тактички прилагоде и припреме. Дај да решимо вечерас и мир.

Велика је шанса да ће вечерас бити прекид. Дуле ће да окрене све да се осете као да су оштећени бивени и провоцирани. Има да шибају само тако, и да се освете а и јер им се може и судије не санкционишу. Ако не буде ишло како треба ко зна колико ће да излуде можда и туча избије. Мада драго ми је што су наши синоћ кулирали све за разлику од прошле сезоне. Калина рецимо је пример код оне непостојеће обостране. Стао и диго руке.

 

Бити спреман на све и не наседати. Ако ћеш да провоцираш да психички дестабилизујеш противника онда немој да реагујеш на његову реакцију.

 

 

Паметно, смирено, борбено и жустро. Наметнути агресивну одбрану ко синоћ, и не замајавати се ниским петоркама. Митра и Теју на 4 и Калину на 3 и доминирај.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...