Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne znam dal sme da se linkuje. malopre me zaprepastio tekst na b92 sajtu, naslov je: kalinic: molim te licnu jovicu

 

deluje kao da ga je napisao neki tinejdzer pod utiskom vujosevicevog govora sinoc

Link to comment

Koji li je njemu pa kurac? Nikad nije bio bre ovakav gelipter. Gde se denu ona o The Sistemu i odabiru igrača prema ljudskim kvalitetima?

 

Edit: O Pavloviću

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by kralj
Link to comment

ne znam dal sme da se linkuje. malopre me zaprepastio tekst na b92 sajtu, naslov je: kalinic: molim te licnu jovicu

 

deluje kao da ga je napisao neki tinejdzer pod utiskom vujosevicevog govora sinoc

videh i ja malopre

 

ne mogu jebeno da verujem

 

kapiram da je b92 malo prso, ali da padne na ove grane...

Link to comment

ne znam dal sme da se linkuje. malopre me zaprepastio tekst na b92 sajtu, naslov je: kalinic: molim te licnu jovicu

 

deluje kao da ga je napisao neki tinejdzer pod utiskom vujosevicevog govora sinoc

:isuse:  :isuse:  :isuse:

Link to comment

Koji li je njemu pa kurac? Nikad nije bio bre ovakav gelipter. Gde se denu ona o The Sistemu i odabiru igrača prema ljudskim kvalitetima?

 

Edit: O Pavloviću

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

sistem je i dalje tu, i bira prema istim ljudskim kvalitetima kao i ranije

sada je samo iskocilo na videlo koji su to kvaliteti

Link to comment

videh i ja malopre

 

ne mogu jebeno da verujem

 

kapiram da je b92 malo prso, ali da padne na ove grane...

 

U tekstu nema niceg od toga, pretpostavljam da je neko hteo da napravi foru na racun slike koja ilustruje tekst. Ne treba praviti neke teorije od tih tekstova, kao da svi ne znamo kakvi nepismeni debili pisu za razne sajtove.

Link to comment

U tekstu nema niceg od toga, pretpostavljam da je neko hteo da napravi foru na racun slike koja ilustruje tekst. Ne treba praviti neke teorije od tih tekstova, kao da svi ne znamo kakvi nepismeni debili pisu za razne sajtove.

kako nema? koji si tekst ti citao?

Link to comment

U tekstu nema niceg od toga, pretpostavljam da je neko hteo da napravi foru na racun slike koja ilustruje tekst. Ne treba praviti neke teorije od tih tekstova, kao da svi ne znamo kakvi nepismeni debili pisu za razne sajtove.

 

Na putu do koša Milosavljevića je faulirao Stefan Jović, da bi potom Kalinić i Luka Mitrović namerno udarili kapitena Partizana, kako ne bi postigao koš.

Sudija je svirao faul nad Milosavljevićem, pre nego što mu je Kalinić prišao i počeo da ga moli da ličnu grešku dodeli Joviću, pošto je u tom trenutku imao četiri faula.

 

Na kraju, Jović jeste zaslužio ličnu grešku, a reprezentativac Srbije prošao je nekažnjeno, iako je bez ikakvih problema mogao ranije da završi utakmicu zbog preoštre igre.

 

Uz naslov:

Kalinić: Molim te, ličnu Joviću

 

i onda jos ispod stavljen video i obelezen minut za ovu situaciju gde je lik koji je pisao ovo valjda mislio da ce mu biti argument, a gde se jasno vidi i cuje pistaljka pri kontaktu Jovica, Kalinic samo posle nije dozvolio 2+1

 

 

Edited by Have_Fun
Link to comment

Ovo nije dostojno ni Avangarde ipak.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Sto te to cudi? Vrlo cesto su isti ljudi koji pisu te vesti i borave po forumima.

Link to comment

ne razumem, jel se vasi komentari odnose na tekst ili moj komentar? frank, kralj, harper?

 

 

na ovo sto je have fun citirao sam upravo mislio

Link to comment

Dal ce Dule uvoditi SP veceras? Ja kontam da ce on jos ludji poceti, pa ili ga krene i nakanta 20pt za poluvreme ili opet popizditis.

 

Nama ce biti potreban Bobi u 1/4 da razbije pritisak kao proslu put ( a i u vecini EL tekmi ), kao i raspolozeni barem 2 od Kaline/Djenkice/Mitrovica, bolja igra Mwill uz podjednako dobru odbranu.

Ja ocekujem Macvana u boljem izdanju.

Link to comment

Ovo nije dostojno ni Avangarde ipak.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

zasvrbeo te epidermis od muke?

 

nakon sto se danima kukalo kako partizan sigurno dobija, sad sledi utrka u zgrazavanju nad partizanom, dulom i ostalima (ovo se ne odnosi na kralja, on barem nije najavljivao pobede partizana).

 

neopisivo dosadno i predvidivo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...