Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo sinoć je bila jedna vrhunska utakmica (bila bi još bolja da se manje sviralo u 1/2, al ajde). Vrhunska priprema Radonjića, autoritativni početak preko Bobija, dobre rotacije (osim početka 4/4), Luka na postu koji rešava zonu, odličan protok lopte, dobri pasovi Bobija. Odbrana vrhunska. Sa druge strane, Partizan je odigrao neverovatnu napadačku utakmicu. Nisu imali više od tri otvorena šuta tokom utakmice (ne računajući one za koje je Zvezda htela da budu otvoreni), a dali su 85 poena. Partizan to sigurno neće ponoviti, tako da je ključ u energiji i držanju skoka makar u egalu.

Link to comment

Nikad  necu razumeti logiku pocinjanja Boze Djumica i davanja Zvezdi vetar u ledja u samom startu.

 

Pavlovic, jbg. To sto igra za dzabe mu ne daje pravo da bude ljiga.

Link to comment

Cigani, čestitke. Bili ste bolji, jbg, nevjerovatno je koliko ste nas nadskočili sinoć.

 

Kalinić je strašan, jedva čekam da ga gledam u reprezentaciji opet, pa da mogu da navijam za njega, a ne da rizikujem da počnem da ga mrzim.

 

Dženkins je ludilo igrač, i ako je već neko sa pozicije crnca™ morao da nas rašarafi, lakše mi je da podnesem da to bude on nego onaj antipatični istetovirani wannabe gangsta.

 

Pavlović me je žestoko razočarao, prvo potpunim izostankom ikakvog košarkaškog učinka, a onda i (vjerovatno izazvano frustracijom zbog ovog prvog) višestrukim prebacivanjem norme za džiberluk. Nisam vidio to kad se rugao Kaliniću, to je još odvratnije od ovog udaranja Lazića.

 

Čista radoznalost - a brišite ako je politički nekorektno, uvredljivo, itd. - nikad nisam čuo zašto je, u stvari, Kaliniću vilica onakva? Je li to nešto urodjeno, ili je posljedica neke nesreće?

 

Zaboravih da pohvalim i Mitrovića, i on nas je razbio sinoć.

Link to comment

Mislim da je od rođenja. Tako sam čuo negde (van foruma) prošle godine. Ali to je bilo na nekom grupnom gledanju SPa tako da pišem s rezervom. 

Edited by McCabe
Link to comment

Pogledao delove utakmice, zanimalo me ovo oko Pavlovica. Njegov problem je sto nikad nije bio toliko dobar - mozda je mogao da bude, ali nije. Pre tog udaranja u "nezgodno mesto"™ je pokusao da izgura Lazica u aut, pa ga je ovaj jos prosao 1 na 1 i polozio, sto je ocigledno bilo previse za njegov ego. Mislim i da se takve stvari desavaju cesce nego sto se sviraju i da to u globalu nije toliko strasno, ali tu se vracamo na pocetak - on ne kapira da nije toliko bitan koliko misli da jeste i da to ne moze da radi tako otvoreno. Koja glupost jbt, saigrac ti prevodi loptu pored tebe, naravno da ce sudija da stoji tu tacno iza, da bi mogao takve stvari da vidi.

 

Ali posto od Pavlovica nikad nista pametno nisam ocekivao, nije toliko bitno. Gori mi je Macvan, koji se ponasa kao Branko Lazic. Valjda nije bio u stanju da predje preko svojih fizickih nedostataka i da zbog toga ne moze da bude najbolji igrac u Evropi. Bio je spremniji kad je imao 18 godina, sad ima 26 i umesto da ulazi u najbolje godine dolazi u Partizan da igra za dzabe i izgleda kao penzioner. Kao da je pre dve godine odustao od karijere.

Link to comment

Mislim da je od rođenja. Tako sam čuo negde (van foruma) prošle godine. Ali to je bilo na nekom grupnom gledanju SPa tako da pišem s rezervom. 

Nije od rodjenja. Udarac u lice. Cini mi se da je u Novostima bila ta prica.

 

edit: Telegraf

 

- Ne znamo kako, ali dobio je udarac u taj deo lica zbog čega je kasnije završio na maksilofacijalnoj hirurgiji. Ipak, to nije mnogo pomoglo i taj problem mu je ostao do danas, iako kaže da ga ne boli - kaže otac sjajnog srpskog košarkaša Zoran, bivši proslavljeni stonoteniser Edited by katamaran
Link to comment

Macvan nas je pocepao u prosloj, nije realno da odigra svaku tekmu onako zverski.

A nisam siguran sta znaci da se ponasao kao Branko Lazic?

 

Znaci da se ponasa kao dzukac, non stop kenja i buni se.

Link to comment

Шта уради Криви! :o

Одличан помоћни тренер. 

 

Nerealno je da se ti javljas nakon sto si se onoliko izbrukao prognozom. Nisu za vas ravnogorce ovi plemeniti sportovi s loptom, drzite se vi bacanja kamena s ramena i slicnih disciplina. :P

 

Koja ti je ovo po redu najava "necega sto nismo imali prilike da gledamo"?

 

Nije prva a nije ni poslednja, najavljivacu pizdarije sve dok je ovaj psihopata na vasoj klupi jer ce biti vrlo izvesne sve dok nekom konacno ne dopizdi i otera ga iz srpske kosarke trajno kako bismo opet mogli da gledamo normalne derbije i uzivamo u kosarci. Pitas iz nekog posebnog razloga ili samo onako da pitas?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...