Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja se više nadam da će igrači Zvezde biti spremni na budalaštine kakve su viđene od Pavlovića & co., kao što su danas bili spremni. Na KZŠ se videlo da je DV spremio tužnu pričicu o tome kako su sudije isprovocirale incident, ali pošto na terenu ipak nisu uspeli da sprovedu dogovoreno i izazovu neku reakciju protivnika, priča mu je ispala totalno nepotkrepljena. (To ga naravno nije sprečilo da je izbljune, a i zašto bi.)

 

Ne znam koliko intenzivnije mogu sutra da nastave u tom stilu - ako im uopšte bude trebalo, a valjda će im trebati. Zvezdini igrači bi morali da ostanu calm as Hindu cows, danas ni na ono nabadanje Lazića nije bilo reakcije, a kamoli na sitnije gluposti. Valjda je zato i Jaka imao manju minutažu...

Link to comment

Mozda zato i Bobi u ove 3 utakmice ima manju minutazu.  :lolol:

 

Inace, bizgov je tako pokusao pesnicom da raspizdi mislim Rejnoldsa iz Buducnosti zimus, isto posle odlicne role na toj utakmici, mada se ne secam da li je fasovao tehnicku/nesportsku/iskljucujucu. 

Link to comment

Skraćuje mi život opasno ova serija. Bio sam u grču tri dana, tek sam minut pred kraj tekme kad sam se opustio shvatio sam da je to zbog tekme. Kad je počelo sa ona tri faula Dangube znao sam da će da bude nešto drugo™.

 

Kalinić je moj bog, i svaka mu čast što je iskulirao ono ismevanje krivog lica od strane Pavlovića. Mada mi ne bi bilo žao da je i on iskrivio Pavloviću malo vilicu za to. To je ipak najgore što je ovaj uradio u mrtvoj trci neshvatljivo bednih poteza. 

Kolko god ga hvalili, Jenkins ne dobija dovoljno hvale za ovu seriju, i napad i odbranu igra odlično, ima jako puno samopuzdanaj i ladan je ko špricer.

Mitrović od babe do Rodmana. Od kupa on skuplja formu, ali ovo večeras u skoku nikad nisam video, ili je 2014. mnogo daleko pa se ne sećam.

Jović faktor X. Šta je za njih bio Tepić na prošloj utakmici, to je Jović bio sad za nas.

 

Samo da dobijemo sledeću, da ne igramo petu pred svojim navijačima, jer ova atmosfera kad je Partizan domaćin uopšte nije tako strašna ko što se najavljivalo, a mi se uvek raspadnemo pred gladnim navijačima kod kuće.

 

Kod njih mi je jako simpatičan Milosavljević. Zapao mi je za oko tek prošle sezone jer samo protiv Zvezde i gledam Partizan, ali vidim da nije mator i da ima reprezentativnog materijala, kao i muda da preuzme kad zagusti. Tepić igra jako dobro već dve utakmice i ponaša se normalno, kao i Milutinov. To su svi (ne računam epizodiste) koje mogu očima da gledam uz beskorisnog crnca. Ne računam tu ni malog Marinovića, ne samo zato što je ciganin, nego zato što smo iz istog kraja i zato što je, po terenima u kraju školovao mene i drugare koji smo svi više od deceniju stariji. Mačvan je odličan košarkaš, ali nisam ga nikad svario sa onim bunjenjem za svaku odluku. Murić je po karakteru grobarska verzija Blažića, a po igri je tek malo bolji.

Link to comment

Ja se više nadam da će igrači Zvezde biti spremni na budalaštine kakve su viđene od Pavlovića & co., kao što su danas bili spremni. Na KZŠ se videlo da je DV spremio tužnu pričicu o tome kako su sudije isprovocirale incident, ali pošto na terenu ipak nisu uspeli da sprovedu dogovoreno i izazovu neku reakciju protivnika, priča mu je ispala totalno nepotkrepljena. (To ga naravno nije sprečilo da je izbljune, a i zašto bi.)

 

Ne znam koliko intenzivnije mogu sutra da nastave u tom stilu - ako im uopšte bude trebalo, a valjda će im trebati. Zvezdini igrači bi morali da ostanu calm as Hindu cows, danas ni na ono nabadanje Lazića nije bilo reakcije, a kamoli na sitnije gluposti. Valjda je zato i Jaka imao manju minutažu...

 

Ovo je bila pobeda u situaciji kad si sateran ledjima uza zid pa nemas kud, za veceras ce biti bitno to kako cemo prespavati ovu upravo zavrsenu utakmicu i koliko smo spremni da uradimo da dobijemo cevtrtu i zavrsimo posao na gostujucem terenu. Ako budemo pritisli od pocetka kao sinoc i odlepimo se ocekujem da ce Partizan u jednom trenutku pasti i da ce to biti to. Ako budemo usli sa idejom da smo sinoc zavrsili posao izgubicemo 20 razlike. Ono sto ne ocekujem je tesna utakmica do kraja, verujem da ce biti solidna razlika na kraju za jedan ili drugi tim.

 

Takticki ne verujem da ce Vujosevic ista menjati niti mislim da ima vremena za to, igrace isto i nadati se da Dzenkins i Kalinic nece imati ovako dobar sut kakav su imali sinoc. Mi imamo rezervu u Vilijamsu, ocekujem bar jednu njegovu WTF partiju i u Blazicu koji je skroz ispao iz ove serije i prakticno je neupotrebljiv na obe strane terena. Dangubic i Lazic su ocigledno zrtvovani da pritiskaju i namecu kriterijum sudjenja tako da ako Radonjara opet ne iznenadi nekom "cudnom" rotacijom to bi bilo to. Jako je bitno da Bobi opet dobro udje u utakmicu ne zbog njegovog doprinosa u poenima i skokovima vec zato sto je drugim igracima mnogo lakse da igraju kad se on nametne kao pretnja.

 

Takodje, ocekujem manje kvalitetnu utakmicu od ove sinoc s obe strane. Bilo je dosta potrosnje, na nekim bitnim igracima Partizana se i veceras videlo da ih polako stize umor od utakmica na koje ove godine bas i nisu naviknuti. Pretpostavljam da je i to jedan od razloga tolike nervoze kod njih.

Link to comment

Kolko god ga hvalili, Jenkins ne dobija dovoljno hvale za ovu seriju, i napad i odbranu igra odlično, ima jako puno samopuzdanaj i ladan je ko špricer.

 

 

Dzenkins je vec dosta dugo najbolji igrac Zvezde, trebalo mu je mnogo vremena da se sastavi ali otkad se sastavio igra fantasticno. Retko gotivan strani igrac, voleo bih da jos godinama ostane kod nas.

Link to comment

da, verovatno ga i u zatvor postati na godinu dana da guli krtolu.

Како треба да буде кажњен?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

ne znam tacno pravilnik kls-a, ali jedna utakmice suspenzije je dovoljna kazna, naravno, to se nece desiti ali to je prikladna kazna za ovo.

Link to comment

Vecerasnja utakmica moze biti nesto sto do sada nismo imali prilike da gledamo cak ni u ovoj usranoj zemlji, narocito ako Zvezda pred kraj utakmice bude vodila toliko da se ne moze stici.

Koja ti je ovo po redu najava "necega sto nismo imali prilike da gledamo"?

Link to comment

Vecerasnja utakmica moze biti nesto sto do sada nismo imali prilike da gledamo cak ni u ovoj usranoj zemlji, narocito ako Zvezda pred kraj utakmice bude vodila toliko da se ne moze stici.

Da Zvezda uđe u finale ABA lige?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...