Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uh kako prija. I utakmica i čitanje topika posle nje i sauronovo skvičanje na konferenciji za štampu. Nadam se da će sutra sve biti dva puta intenzivnije.

Link to comment

Ne znam da linkujem sa aplikacije, evo screen

 

62566ace295fb92592c762a5b22618e7.jpg

 

Edit: N1 je u pitanju

 

 

Nemam ja sumnje da je on to rekao, nego me interesuje koliko ce se na tome insistirati jer je vise nego skandalozno.

Link to comment

Kalinić je ceo meč  igrao na trojci otud i dosta skokova i odličan učinak u napada .

 

Tako je trebalo i u prethodnim utakmicama , Tejić mora da igra, koliko god da je neiskusan i ulazi u probleme sa greškama  bar 6-8 minuta može da odmeni Luku .

Link to comment

Da li neko od navijača stvarno veruje ovim Vujoševićim budalaštinama kad je večerašnja utakmica u pitanju? Da su izgubili zbog sudija? :unsure:

 

Ne mislim ovde na forumu nego generalno. Meni je neverovatno da ima mnogo ljudi spremnih da to progutaju kad se ovako izgubi. Verovatno su sudije uticale na to da Kalinić šutira 90% iz igre.

Nadam se da ih ima, bilo bi bezveze da yolu neko od njih večeras ne šukne kobas u prkno pa da mora da se taslači dildom do četvrte utakmice.

Edited by Goranz
Link to comment

@elementary: Ta odluka da ostavi Kalinića na tri i Mitrovića na parketu veći deo utakmice je verovatno bila presudna danas, bitnija i od oživljavanja Bobija. Tejić je sasvim korektan posao odradio, mada ko zna da li bi ga uopšte bilo da Dangubić i Lazić nisu od starta ušli u probleme sa faulovima.

Link to comment

Evo kolege grobari cute, verovatno pregledaju snimak utakmice i pripremaju YT klip da nam ga suknu u prkno i odbrane psiha.

neke grobare je sramota ovog vujoševićevog nastupa, neki onanišu. ima nas raznih. 

 

tvoja tragedija je što se ne razlikuješ mnogo od ovih potonjih, ma koliko pokušavao da prikažeš da je drugačije. vi se međusobno hranite - mržnja i patkometrija vas drže u životu. vi ne biste umeli da funkcionišete u svetu gde se samo igra košarka.

Edited by pacey defender
Link to comment

Muric imao cas ljubavi oko 00:12

 

 

edit: jebem ti s

 

ako je pogresna tema, puknite na szd, ili brisite, posto je vec postavljeno

Edited by pantelia
Link to comment

Muric imao cas ljubavi oko 00:12

 

 

edit: jebem ti s

jbt, koji mu je qrac, zar ne moze da bude bolji covek od ovoga? Edited by ikar
Link to comment

jebo te, samo o sudijama, i ni reči više

 

poneo ga play by play sa foruma, dujan cita ppp!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...