Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jel sam dobro čuo da je rekao kako se sudije igraju sa mnogim sudbinama, pa i sa svojim?!

Odlicno si cuo, ali verovatno niko to nece citirati, tako da se "nije" desilo
Link to comment
  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jel sam dobro čuo da je rekao kako se sudije igraju sa mnogim sudbinama, pa i sa svojim?!

 

Da. I to je nekako sročio da ispadne kako njima nije jasno da osim što se igraju mnogim sudbinama, takođe se igraju i svojim. Dakle "nemaju pojma šta ih čeka". 

Link to comment

Možemo mi da se sprdamo, ali ovaj upravo odrađuje posao za četvrtu i petu utakmicu. Samo gledajte

+1,biće opasno nenormalno sutra

nadam se samo da sudije nece reagovati kao blazic

To je cilj. Videćemo sutra rezultat.
Link to comment

ajoj ne lupaj. vidis koliko su bili opusteniji veceras, samo nam treba peta pred nasom publikom.  naopako

 

 

ne znam dal je do radonjica, ali ko god da ih je psiholoski spremio za ovu utakmicu, svaka mu cast, sa mnogo manje grca i mnogo vise samopouzdanja su igrali

 

Prvo, nemoj ti meni ne lupaj. 

 

Drugo, imali su momentum posle pobede u gostima. Imali su svoju publiku u koju se znaš koliko busaju. Imali su suđenje iz snova, naši su bili pod ogromnim pritiskom, a pukli su glat 10 razlike, trebali su 20+. Sa ovim pristupom naših, mi bi trebalo da dobijamo 8 od 10 u najmanju ruku.

 

Konferencija... No comment.

Link to comment

Možemo mi da se sprdamo, ali ovaj upravo odrađuje posao za četvrtu i petu utakmicu. Samo gledajte

 

Odradjuje on kurac, covek je prs'o jer je mislio da je zavrsio posao pre nekoliko dana. Mozda je nekad postojala neka sumnja da ovo sto on radi ima neki smisao u pritisku ali to je odavno proslo vreme. Moze jos da zastrasuje ove klince od sudija u lokalu ali ovi koji su stekli reputaciju ga ne jebu dva posto, zato je toliko kivan na Belosevica. Vujosevic je od svojih pobeda i trofeja napravio pitanje zivota i smrti i u Srbiji smatra da ne postoji niko ko ne radi za ili protiv njega i njegovih ambicija. Covek je jednostavno bolestan i kraj price.

 

No, to ce nadam se vec od sutra opet da bude samo problem Partizana.

Link to comment

nadam se samo da sudije nece reagovati kao blazic

 

Ne znam ko ce normalan uopste hteti da sudi sutra. Ovo da se desilo u bilo kojoj normalnoj ligi Partizan bi mogao da igra sledecu utakmicu samo pred praznim tribinama a Vujosevic bi bio odstranjen na vrlo dugo vremena iz kosarke. Covek im 'ladno preti da rizikuju zivot ako ne sude kako on misli da treba. Ima li dalje?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...